Centrum wyszukiwania

okna
typy okien
dodatkowe wyposażenie
na dach
dachowe
świetliki
wyłazy
klapy dymowe
usługi
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
wysokościowe okno dachowe ROTO 735 H/K

wysokościowe okno dachowe ROTO 735 H/K

„AMEX-BĄCZEK” SP. Z O.O.  SP. K.
Więcej informacji o firmie AMEX-BĄCZEK
Okno wysokoosiowe jest oknem obrotowym z osią umieszczoną w ¾ wysokości skrzydła. Skrzydło wyniesione ponad połać dachu dzięki zastosowaniu siłowników teleskopowych otwiera się lekko i „nie wchodzi” podczas obrotu do pomieszczenia. Można zatem otwierać okno bez obaw o guza na głowie i wyglądać przez nie w pozycji wyprostowanej.
Na Międzynarodowych Targach Poznańskich BUDMA 2007 okno wysokoosiowe zostało uhonorowane Złotym Medalem.

Na swoim corocznym kongresie, który odbył się 25 stycznia 2007, Polskie Stowarzyszenie Dekarzy przyznało rekomendację dla okna wysokoosiowego Roto.

Okno wysokoosiowe z trwałego i odpornego PVC nie wymaga zabiegów konserwacyjnych i jest idealnym rozwiązaniem w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotnośći, jak kuchnia czy łazienka na poddaszu. Zaś miłośnicy naturalnego budulca, jakim jest drewno, ulegną urokowi niepowtarzalnej atmosfery tradycyjnie urządzonego poddasza. Wybór bez ograniczeń!

Roto 735 H/K. Wyższa oś obrotu umożliwia łatwiejszy dostęp do okna, a komfortowa pozycja do mycia po obrocie o 135° podnosi bezpieczeństwo użytkowania, zatem nie trzeba się schylać! Nie ma obaw, że skrzydło zatrzaśnie się samoistnie, bo wyposażone zostało w system siłowników pneumatycznych, a obsługa wszystkich funkcji odbywa się poprzez klamkę DecoLine w dolnej części skrzydła. Wysokoosiowe okno dachowe dostępne jest w dwóch wersjach materiałowych- w zależności od charakteru i wystroju wnętrza: drewno lub PVC.


Zapytaj o produkt

„AMEX-BĄCZEK” SP. Z O.O. SP. K. Inne produkty z tej kategorii

uchylno-obrotowe okno dachowe ROTO 84.K obrotowe okno dachowe ROTO 435K obrotowe okno dachowe ROTO 62.H/64.K uchylno-obrotowe okno dachowe ROTO 849 H/K

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

OKNA DACHOWE PCVOkna dachowe Skylooxo podwyższonej osi obrotu FYP-V U3 proSkyGIL – dolny element doświetlający do dachów bez ścianki kolankowejAlusky Plus GPU - okno drewniano-poliuretanowe o dużym kącie otwarciaobrotowe FTP-V P2 Secureuchylno-obrotowe PPP-V U3 preSelectOKNA UCHYLNO-PRZESUWNE OP PLUS R3 Z DREWNA