Centrum wyszukiwania

okna
typy okien
dodatkowe wyposażenie
elementy ozdobne
klamki
parapety
rozszerzone funkcje
na dach
usługi
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
ComfortPlus - bezpieczne okno

ComfortPlus - bezpieczne okno

OknoPlus Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie OknoPlus

Jak wynika z przeprowadzonych badań, większość włamań do domów czy mieszkań dokonywanych jest przez okno, za sprawą wyważenia lub wypchnięcia skrzydła okiennego.

Niezależnie w kuchni, łazienkach, pralni czy w sypialniach powstaje bardzo dużo wilgoci, którą należy regularnie odprowadzać  z mieszkania. W przeciwnym razie na ścianach dochodzi do powstawania  wilgoci i grzybów.

 Oba te problemy pomoże nam zniwelować okno  ComfortPlus, w którym zastosowano nowatorski system bezpiecznego wietrzenia  ActivPilot  Comfort umożliwiający optymalną wymianę powietrza poprzez równoległe odsunięcie skrzydła od ramy o 6mm, zachowując jednocześnie właściwości okna zamkniętego. Podczas wietrzenia szczelinowego nie dochodzi do wychłodzenia pomieszczenia i straty energii są znacznie mniejsze niż w przypadku okna uchylonego.

 

Dzięki zastosowaniu okuć Comfort możemy zaproponować:

 

- bezpieczny wariant przewietrzania pomieszczeń nawet podczas nieobecności użytkowników.

- zdrowy  klimat w pomieszczeniach

- minimalizowanie start ciepła podczas wymiany powietrza

 

Zapytaj o produkt

Inne produkty z tej kategorii

System antywłamaniowy NawiewnikiMOSKITIERA RAMKOWA OTWIERANA (MRO)AEROMAT VTSterowanie manualne - akcesoriaMOSKITIERA RAMKOWA OTWIERANA (MRO)Starkx - Kątowniki montażowe do elementów sięgających podłogiMOSKITIERA RAMKOWA STAŁA (MRS)WYPOSAŻENIE DODATKOWE DO OKIEN OKPOLFolia paroprzepuszczalna zewnętrzna GoldPlus CIEPŁY MONTAŻ 25mbDodatki do okien dachowych