Katalog Produktów

montaż
materiały montażowe
pianki, silikony, taśmy, folie
zamocowania mechaniczne i konsole
bezpieczeństwo
inne
montaż/serwis
zawiesia próżniowe
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
ISO-CONNECT „BLUE LINE”

ISO-CONNECT „BLUE LINE”

ISO-Chemie GmbH
Więcej informacji o firmie ISO-Chemie

Nowa linia produktowa z biokomponentów, przyjazna środowisku i dbająca o klimat. Za pomocą nowych, opartych na surowcach naturalnych, folii do połączeń okiennych ISO-CONNECT „BLUE LINE, możemy teraz uszczelniać okna wewnętrznie i zewnętrznie w sposób zrównoważony ekologicznie.

ISO-CONNECT INSIDE „BLUE LINE używana jest jako szczelna powietrznie płaszczyzna do zaklejania połączeniowych fug okiennych od strony wewnętrznej konstrukcji budynku. W testach wykazano, że nie występuje żaden mierzalny przepływ powietrza. Ta bazująca na surowcach odnawialnych folia wewnętrzna wstrzymuje dyfuzję pary i zapobiega zagrożeniu tworzenia kondensatu oraz tworzenia pleśni w obszarze funkcjonalnym. 

ISO-CONNECT OUTSIDE „BLUE LINE przeznaczona jest do zewnętrznych uszczelnień fug połączeniowych okien, drzwi i paneli. Ta elastyczna, rozciągliwa folia specjalistyczna, jest otwarta na dyfuzję pary wodnej i umożliwia odprowadzanie wilgoci z fugi. Folie te spełniają wymagania ustawy energooszczędnej (EnEV) oraz RAL „Leitfaden zur Montage („Wytyczne do montażu). 

Obydwie folie okienne są odporne na zacinający deszcz, nie przepuszczają wody, są szczelne na przepływ powietrza i wiatru oraz wykazują dużą rozciągliwość. Dzięki elastycznym zdolnościom dopasowania następuje niezawodne wyrównywanie ruchów fug. Folie posiadają małą sztywność własną i są jednocześnie bardzo odporne na rozrywanie. Dzięki temu możliwe jest proste i dokładne nanoszenie także przy różnorodnych labiryntowych konstrukcjach. Specjalna powierzchnia z włókniny zapewnia dobre możliwości zatynkowania, zamalowywania oraz zaklejania.

Więcej o „BLUE LINE tutaj.
ISO-Chemie GmbH Inne produkty z tej kategorii

USZCZELNIEACZE PIANY MONTAŻOWE I AKCESORIA SYSTEMY MONTAŻOWE W ZEWNĘTRZNEJ WARSTWIE IZOLACJI CIEPLNEJ ISOµ-SYSTEM USZCZELNIAJĄCY W BUDOWNICTWIE DREWNIANYM ISOE- WDV SYSTEM USZCZELNIAJĄCY W ZEWNĘTRZNEJ IZOLACJI CIEPLNEJ ISO³-SYSTEM USZCZELNIEŃ ELEWACJI PRODUKTY ANTYGNIOWE SZCZELNE POWIETRZNIE TAŚMY KLEJĄCE TAŚMY BUTYLOWE I BITUMICZNE

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Szczeliwa silikonowePiana zimowa B3 750 mlPianki, silikonyBumper Stopki samoprzylepnePiana pistoletowa zimowa GU B2, 500 mlPłyn czyszczący do pianyUszczelnienie HS komplet montażowyPistolet na wkłady workowe GU i kartuszeTaśma uszczelniająca do fug rozrpężna GU BG2/300 15/5-12 mm czarnaPiany poliuretanoweTaśma uszczelniająca do fug rozprężna GU BG2/300 10/1-4 mm,  Piana poliuretanowa Froth PakTaśma uszczelniająca do fug rozprężna GU BG1/600 15/4-9- mm czarna