Katalog Produktów

montaż
materiały montażowe
pianki, silikony, taśmy, folie
zamocowania mechaniczne i konsole
bezpieczeństwo
inne
montaż/serwis
zawiesia próżniowe
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
TERMICZNE TAŚMY ODDZIELAJĄCE

TERMICZNE TAŚMY ODDZIELAJĄCE

ISO-Chemie GmbH
Więcej informacji o firmie ISO-Chemie

Miękkie taśmy przekładkowe dla budownictwa i przemysłu

ISO-ZELL PE I FIX TAŚMA to taśmy przekładkowe o szerokim zastosowaniu, wykonane z pianki polietylenowej zamknięto-komórkowej. Z uwagi na drobne pory i wyjątkową miękkość taśmy te znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle i budownictwie, gdzie używa się ich jako materiału uszczelniającego, amortyzującego, izolującego i przekładkowego.

 

Taśma separująca z funkcją optymalizacji mostków cieplnych

ISO-ZELL TAŚMA TERMICZNA to produkt przeznaczony do separacji termicznej. Wykonana z samoprzylepnej pianki PE lub PP, charakteryzuje się wysoką odpornością na ściskanie i korzystnym współczynnikiem przewodzenia ciepła.

 

Wiedz się więcej
ISO-Chemie GmbH Inne produkty z tej kategorii

ISO-CONNECT „BLUE LINE” USZCZELNIEACZE PIANY MONTAŻOWE I AKCESORIA SYSTEMY MONTAŻOWE W ZEWNĘTRZNEJ WARSTWIE IZOLACJI CIEPLNEJ ISOµ-SYSTEM USZCZELNIAJĄCY W BUDOWNICTWIE DREWNIANYM ISOE- WDV SYSTEM USZCZELNIAJĄCY W ZEWNĘTRZNEJ IZOLACJI CIEPLNEJ ISO³-SYSTEM USZCZELNIEŃ ELEWACJI PRODUKTY ANTYGNIOWE SZCZELNE POWIETRZNIE TAŚMY KLEJĄCE TAŚMY BUTYLOWE I BITUMICZNE

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

FM355 Pianka niskoprężna PerfektPiana pistoletowa zimowa GU B2, 500 mlRęczny tandemowy pistolet do wyciskania kleju Alu 2K GU (kartusze 550 g)PENOSIL Premium Polystyrol FixFoamLISTWY MASKUJĄCE Z PCV Z USZCZELKĄPistolet do pianki GU, dysza 4 mmUszczelnienie budowlane EPDM GU zewnętrzne 0,75 x 150-1300 mmFS500 Silikonowe szczeliwo pogodoweUszczelnienie HS komplet montażowyPistolet na wkłady workowe GU i kartuszeMONTAŻ OKIEN I DRZWISOUDAFOAM 2KPianki, silikonyAluthermo Quattro - izolacja nadproży pod roletę zew.