Centrum wyszukiwania

materiał
drewno
PVC
aluminium
inne mieszane
stal
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło

Szukaj:

Szukaj:
ALUEX Piły z węglikami HM do cięcia kształtowników z AL., oraz profili z tworzyw sztucznych.

ALUEX Piły z węglikami HM do cięcia kształtowników z AL., oraz profili z tworzyw sztucznych.

Fabryka Pił i Narzędzi WAPIENICA Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie WAPIENICA

Specjalistyczne piły, zaprojektowane z myślą o wysokich wymaganiach stawianych w procesie cięcia kształtowników ze stopów Al., ora PVC.

Piły ALUEX cechuje bardzo wysoka dokładność wykonania dysku (dysk wykonywany często w wersji wyciszanej specjalnymi plastycznymi masami lub miedzią) oraz zębów z odpowiednio dobranego węglika spiekanego. Piły o konstrukcji uzębienia GA (trapezowo płaskie), zapewniają wysoką dokładność cięcia.

Piły stosowane głównie do cięcia na wymiar ram okiennych i drzwiowych z Al. i PVC, w połączeniu z piłkami fazującymi lewą lub prawą, stosowane są również do cięcia i jednoczesnego fazowania listew przyszybowych z PVC.


Zapytaj o produkt

Fabryka Pił i Narzędzi WAPIENICA Sp. z o.o. Inne produkty z tej kategorii

Piły do fazowania listew przyszybowych Piły SUPER ALUEX do cięcia kształtowników z Al. i tworzyw sztucznych Piły ALUEX +5o do cięcia kształtowników z Al. i tworzyw sztucznych Piły ALUEX -5o do cięcia kształtowników z Al. i tworzyw sztucznych

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Bluevolution 82Okna o wspolczynniku do K<0>Okna PCV SALAMANDER 3DOkna - Profil EffectlineFrezy dwuostrzowe do odwodnień HSS-EOPTIMA EVOLUTION 05PGX A1 OKNO NA DACH PŁASKI