Katalog Produktów

materiał
drewno
PVC
aluminium
inne mieszane
stal
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
Centrum obróbcze do aluminium i stali ppoż stolarka otworowa ONIX

Centrum obróbcze do aluminium i stali ppoż stolarka otworowa ONIX

LGF CNC MASZYNY
Więcej informacji o firmie LGF CNC MASZYNY
Onix 3300 - 3 osi +1 oś sterowana numerycznie - centrum obróbcze CNC zaprojektowane specjalnie do frezowania i wiercenia profili aluminiowych i lekkich profili stalowych stosowanych w ślusarce otworowej. Maszyna pracuje w 3 osiach sterowanych CNC przy automatycznej wymianie narzędzi, co daje możliwość obróbki górnej powierzchni profilu o użytecznym obszarze roboczym w osi X do 3300 mm. ONIX to centrum obróbcze z trzema osiami i mobilną jednostką obróbkową: 3-osiowe + 1 oś centrum obróbcze ONIX, z suwnicą pozycjonowaną elektronicznie, centrum obróbcze przeznaczone do operacji: wiercenia, frezowania, gwintowania w materiałach typu: aluminium, PVC, stal. Maszyna jest przeznaczona do lekkiego frezowania, wiercenia i gwintowania profili aluminiowych, lekkich stopów i stali. Maszyna jest najbardziej kompaktowym i przystępnym cenowo centrum obróbczym w swojej klasie, które umożliwia obróbkę profili o długości do 6,6 m. Centrum obróbcze wykorzystuje 8-pozycyjny magazyn narzędzi umieszczony wzdłuż osi X z tyłu maszyny. Umożliwia to montaż głowicy kątowej do obróbki boku profilu. Model ONIX wyposażony jest we wbudowaną obudowę ochronną, która nie tylko chroni operatora maszyny, ale także pozwala na maksymalną widoczność operacji obróbczych oraz zmniejsza uciążliwość hałasu.
ONIX 3300 - 3-osiowa wersja standardowa jest wyposażona w 4 zaciski pozycjonujące, elektrowrzeciono HSD 4 kW 0-18.000 obr/min., z systemem szybkiej i łatwej wymiany narzędzi ISO 30, szt. 1 punkt zerowego odniesienia, ręczne ustawianie, automatyczny system załadunku narzędziowych prawa strona z 8 narzędziami. Impulsowy układ smarowania olejowego, sterowany CNC, dźwiękoszczelna kabina.
Maszyna jest wyposażona w dodatkową oś roboczą sterowaną numerycznie.
Panel użytkownika z klawiaturą i monitorem 17 ”, Dysk twardy o pojemności 500 GB - 2 porty USB - Standard języka programu ISO, który działa przez dedykowany system operacyjny.
OPROGRAMOWANIE PROGRAMOWE „ITALSOFT CAD-CAM visual 3 D”.

Wymiary: 4600 x 1675 x 2260 mm

Waga: 1500 kg

• Robocza długość w osi X: 3450 mm
• Robocza szerokość w osi Y: 660 mm
• Roboczy skok w osi Z: 265 mm

Max wymiary robocze:
3300 x 160 x 210 mm (praca na 1 lub 2 powierzchniach z głowicą kątową)
3300 x 120 x 180 mm (praca na 3 powierzchniach z głowicą kątową)

Charakterystyka:
ONIX 3300-3 osi + 1 to centrum obróbcze CNC z trzema interpolowanymi osiami i automatyczną zmianą narzędzi, specjalnie zaprojektowane do frezowania i wiercenia profili aluminiowych i lekkich stalowych.
Struktura: Podstawa jest wykonana ze stali spawanej elektrycznie i wspiera ruchomy wózek, który utrzymuje elektrowrzeciono. Piwnica wspiera również zaciski blokujące, które przesuwają się po prowadnicach zamocowanych do piwnicy.
Sterownik osi. Wszystkie osie są napędzane silnikami bezszczotkowymi, z cyfrowym sterowaniem i komunikacją światłowodową. Enkoder pozwala na przyrostową precyzję z wysoką rozdzielczością na końcowych elementach.LGF CNC MASZYNY Inne produkty z tej kategorii

Centrum obróbcze CNC 5 osiowe CONQUEST 255 – 515 – 715 Centrum obróbkowe frezowania, wiercenia i cięcia profili aluminium PIRANHA stoły podawczo - odbiorcze Przemysłowa piła tarczowa do aluminium ORCA 600 Centrum obróbkowe profili stalowych IRONTURN Centrum tnąco obróbcze cnc 4-osiowe aluminium CNC okna, drzwi, fasady, ogrody zimowe ADE Automatyczne centrum obróbcze profili z aluminium, PCV i stali 3-osiowa obrabiarka CNC Ares Dwugłowicowa piła do cięcia frontalnego profili z aluminium - PCV Kalipso 600 CNC 5-osiowe pionowe centrum obróbkowe aluminium i stali, obróbka płyt warstwowych Zeus 4000 Piła do aluminium, przecinarka tarczowa profili z aluminium i PCV ZETA 400/M

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Piła taśmowa MACC SPECIAL 320 M/SParapety zewnętrzne i wewnętrznebluEvolutionFrez VHM  do frezowania pod zamkiDrzwi Gerda Star GSXDrzwi harmonijkoweFrez VHM 2-ostrzowyPiła fasadowa GRAULE AS 450Przymiary rolkowe / stoły rolkowe / automaty / podajniki