Katalog Produktów

materiał
drewno
PVC
aluminium
inne mieszane
stal
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
Piła jednogłowicowa do cięcia alu - pcv Ø 550 mm PREMIER D-RV

Piła jednogłowicowa do cięcia alu - pcv Ø 550 mm PREMIER D-RV

LGF CNC MASZYNY
Więcej informacji o firmie LGF CNC MASZYNY

Piła jednogłowicowa PREMIER A-RV - przecinarka tarczowa do profili z aluminium i PCV. Piła do cięcia na kąty nietypowe Ø 550 mm. Piły jednogłowicowe - aluminium i PCV. Piła jednogłowicowa do cięcia profili ALU / PCV. Bardzo dokładna przecinarka jednogłowicowa z cięciem czołowym o średnicy tarczy piły Ø 550 mm, elektroniczne ustawienie kątowe głowicy, sterowanie z pulpitu. Prezdział kątowy ustawienia głowicy od 20° na lewo, do 20 ° na prawo, przednia ochrona piły z automatycznym opuszczaniem osłony. Frontalny ruch głowicy tnącej wraz z prowadnicami liniowymi. Moc silnika piły 3 fazy 2 kW. Przemysłowa piła tarczowa do cięcia profili z aluminium o dużej powierzchni cięcia profilu. Piła pilarka tarczowa do aluminium i PCV Ø 550 mm. Piła jednogłowicowa do cięcia aluminium i pcv Ø 550 mm. Jednogłowicowa piła do profili aluminiowych, wyposażona w głowicę tnącą ustawianą kątowo zarówno na zewnątrz jak i do wewnątrz, w dużym zakresie - 20º/ 90º/ +20º. Szeroki zakres kątów, przy dużej tarczy tnącej, umożliwia cięcia szerokich profili stolarki otworowej, przy bardzo różnorodnych kątach ustawienia głowicy cięcia. W modelu D-RV pochył tarczy realizowany jest pneumatycznie, natomiast w modelu A-RV elektronicznie. Zatem pełny zakres kątów ustawiany jest elektronicznie z dokładnością do 0,1º. Na pulpicie sterującym znajduje się wyświetlacz elektroniczny, z którego można odczytać aktualnie ustawiony kąt cięcia o dużej precyzji. Stalowa podstawa korpusu maszyny, oraz jakość użytych podzespłów podczas produkcji; dają gwarancję najwyższej  dokładności i bezawaryjność pracy tej piły jednogłowicowej. Maszyna, wyposażona jest w automatycznie opuszczaną osłonę przed każdym cyklem cięcia.
Przymiar do precyzyjnego cięcia profili z odczytem elektronicznym bądź poprzez powiększające szkło na rolotoku. Cięcie profilu aluminiowego na wymiar na rolotokach bocznych. Elektroniczne pozycjonowanie głowicy kątowej gwarantuje dokładne cięcie pod kątem. Maszyna odpowiada na zapotrzebowanie: jak uciąć profil pod kątem? Piła jednogłowicowa do cięcia aluminium i pcv o dużej masie własnej 460 kg. Profesjonalny program maszyn do aluminium i PCV. Maszyny do cięcia z pojedynczą głowic. Jednogłowicowa automatyczna maszyna tnąca do profili z aluminium i PCV. Maszyny do produkcji stolarki aluminiowej i PCV. Stolarka Aluminiowa - Stolarka Otworowa - Stolarka Okienna. Maszyny do produkcji Okien PCV / Stolarki Okiennej. Nowoczesne piły tarczowe, frezarko-kopiarki do profesjonalnej obróbki aluminium, PVC i stali INOX. Ponadto poznaj ofertę na centra obróbkowe oraz inne maszyny do obróbki aluminium.

Elektroniczny zderzak pozycjonujący. Solidne podajniki i odbiorniki rolkowe. Cięcie profilu aluminiowego na wymiar. Profile aluminiowe - dokładne cięcie na wymiar. Cięcie profili aluminiowych pod kątem 90 stopni. Nowe maszyny do cięcia i obróbki profili z PCV i aluminium. Mechaniczna obróbka aluminium. Piła do cięcia profili aluminiowych pod kątem 45 stopni. Precyzyjnecięcie profili aluminiowych na pile tarczowej pod kątem 90 i 45 stopni.
LGF CNC MASZYNY Inne produkty z tej kategorii

Centrum obróbcze CNC 5 osiowe CONQUEST 255 – 515 – 715 Centrum obróbkowe frezowania, wiercenia i cięcia profili aluminium PIRANHA stoły podawczo - odbiorcze Przemysłowa piła tarczowa do aluminium ORCA 600 Centrum obróbkowe profili stalowych IRONTURN Centrum tnąco obróbcze cnc 4-osiowe aluminium CNC okna, drzwi, fasady, ogrody zimowe ADE Automatyczne centrum obróbcze profili z aluminium, PCV i stali 3-osiowa obrabiarka CNC Ares Dwugłowicowa piła do cięcia frontalnego profili z aluminium - PCV Kalipso 600 Centrum obróbcze do aluminium i stali ppoż stolarka otworowa ONIX CNC 5-osiowe pionowe centrum obróbkowe aluminium i stali, obróbka płyt warstwowych Zeus 4000 Piła do aluminium, przecinarka tarczowa profili z aluminium i PCV ZETA 400/M

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

EXTRABOND Fasada wentylowanaPiła fasadowa GRAULE AS 450Frez VHM 3-ostrzowy pod zamkiFrez VHM do odwodnieńRygleFREZARKO - KOPIARKI ARESURZĄDZENIA POMIAROWE DO PIŁ EC 16RFDrzwi Gerda TT MAXKopiarko-frezarka MLA A20