Katalog Produktów

materiał
drewno
PVC
aluminium
inne mieszane
stal
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
maszyny, obróbka powierzchni
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
Piła dwugłowicowa cięcie od dołu profili z alu / PCV 2 głowicowa piła kątowa Ø 600 do cięcia profili ALU /PCV SELECTA

Piła dwugłowicowa cięcie od dołu profili z alu / PCV 2 głowicowa piła kątowa Ø 600 do cięcia profili ALU /PCV SELECTA

LGF CNC MASZYNY
Więcej informacji o firmie LGF CNC MASZYNY
Dwugłowicowa piła kątowa do cięcia profilu alu na wymiar zewnętrzny przy wszystkich ustawieniach kąta. Sterowana elektronicznie 5-osiowa podwójna piła kątowa przeznaczona do cięć złożonych to jest: Cięcie wysokich i szerokich profili oraz wykonywanie wszystkich rodzajów cięć wymagających pochylenia w dwóch płaszczyznach. Dwugłowicowa piła do cięcia profili aluminiowych i z PCV o różnych grubościach ścianek i kątach ustawień. Piła kątowa do profili wielkogabarytowych z aluminium / PCV. Hydropneumatyczny posuw ostrzy tarczy pił tnących. Piła do cięcia profili aluminiowych wyposażona w przemysłową drukarkę etykiet do identyfikacji i kojarzenia danego elementu z odpowiednim zamówieniem. W pełni automatyczna przecinarka do cięcia detali z aluminium i PCV o dużych gabarytach.Tarczowa piła do profili o dużym przekroju / średnicy tarcz tnących pił do cięć złożonych. Obroty osi poziomej głowic piły: 22°30’ na zewnątrz i 45° do wewnątrz oraz osi pionowej głowicy 45° do wewnątrz. Przecinarka do profili o dużych parametrach przekroju. Cięcie profili wielkogabarytowych Alu / Pcv.
Podwójna piła kątowa przeznaczona do cięć złożonych. Piła tarczowa do profili aluminiowych i profili okienno-drzwiowych z pcv. Piła dwugłowicowa Selecta charakteryzuje się znakomitym dopasawaniem zamontowanych elementów, mocną konstrukcją i niezawodnością działania. Nadaje się idealnie do cięcia profili aluminiowych i z PCV o różnych grubościach ścianki profili i kątach ustawień głowicy. Maszyna najnowszej generacji, dzięki wysokiej precyzji cięcia i dużej wygodzie obsługi, mogą zoptymalizować cykl produkcyjny.
Profesjonalne maszyny do obróbki Aluminium. Piła - Ukośnica do Cięcia Aluminium. Piły do cięcia stali, aluminium i PCV. Piły do aluminium | Piły dwugłowicowe‎. 
Posuw ruchomej głowicy piły na prowadnicach liniowych o wysokiej precyzji uzbrojone w łożyska liniowe.
USTAWIENIE KĄTOWE GŁOWIC PIŁ 22,5°-90°-140°
Odczy ustawionej pozycji na łożu maszyny porzez listwę metryczną o dużej precyzji.
Nad tarczami pił osłony integralne z zamknięciem automatycznym
Pneumatyczny suport podpórkowy pod długie profile.
Hydropneumatyczna regulacja prędkości wyjścia tarczy tnącej piły z głowicy.
Pneumatyczny hamulec na głowicy ruchomej
Moc silnika 3 fazy 3.0 Kw (4.0 HP) - 2800 obr/min
Max długość cięcia profilu alu / pcv 5000 / 6000 mm
Max średnica tarczy piły Ø 600 mm
Średnica wrzeciona tarczy piły Ø 30 mm
Cisnienie robocze 7 bar
Nr.2 pneumatyczne zaciski poziome
Nr.2 zaciski pneumatyczne w pionie
Zraszanie automatyczne poprzez mgielnicę
Suport podpórkowy centralny pozycjonowany manualnie
Filtr powietrza
Klucze serwisoweLGF CNC MASZYNY Inne produkty z tej kategorii

Centrum obróbcze CNC 5 osiowe CONQUEST 255 – 515 – 715 Centrum obróbkowe frezowania, wiercenia i cięcia profili aluminium PIRANHA stoły podawczo - odbiorcze Przemysłowa piła tarczowa do aluminium ORCA 600 Centrum obróbkowe profili stalowych IRONTURN Centrum tnąco obróbcze cnc 4-osiowe aluminium CNC okna, drzwi, fasady, ogrody zimowe ADE Automatyczne centrum obróbcze profili z aluminium, PCV i stali 3-osiowa obrabiarka CNC Ares Dwugłowicowa piła do cięcia frontalnego profili z aluminium - PCV Kalipso 600 Centrum obróbcze do aluminium i stali ppoż stolarka otworowa ONIX CNC 5-osiowe pionowe centrum obróbkowe aluminium i stali, obróbka płyt warstwowych Zeus 4000 Piła do aluminium, przecinarka tarczowa profili z aluminium i PCV ZETA 400/M

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

DRZWI WEWNĘTRZNEURZĄDZENIE POMIAROWE DO PIŁ VISUAL MDUO MODERNFrez VHM  do profili 1-ostrzowy dwustronnyUchwyt rurowy M9