Centrum wyszukiwania

maszyny, obróbka powierzchni
maszyny
narzędzia i logistyka produkcji
narzędzia skrawające
warsztat i transport
logistyka
do badań i testów
maszyny, usługi
obróbka powierzchni
hale przemysłowe
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
szkło

Szukaj:

Szukaj:
Frezy kształtowe z węglikami HM

Frezy kształtowe z węglikami HM

Fabryka Pił i Narzędzi WAPIENICA Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie WAPIENICA

Frezy przeznaczone do pracy na frezarkach dolnowrzecionowych, formatyzerko-czopiarkach jedno- i dwustronnych z posuwem mechanicznym a także w kopiarko-wzorcarkach i strugarkach wielostronnych.

Oferta frezów kształtowych z węglikami HM GLOBUS obejmuje m.in. frezy nastawne do złącz wieloklinowych stosowane do wykonywania złącz wieloklinowych na czołach elementów łączonych na długości ze stykiem liniowym na wąskiej płaszczyźnie z możliwością regulacji szerokości złącza. Frezy pojedyncze do wykonywania zestawów do złącz wieloklinowych – obróbka przemysłowa, wykonywanie złącz wieloklinowych typu „jodełka” na szerokiej płaszczyźnie oraz frezy proste z dzieloną krawędzią skrawającą, frezy ślimakowe służące do obróbki powierzchni płaskich na dużych posuwach oraz do frezowania obwiedniowego i krzywoliniowego.

Zapytaj o produkt

Fabryka Pił i Narzędzi WAPIENICA Sp. z o.o. Inne produkty z tej kategorii

Piły do cięcia tarciowego Frezy HSS wg. DIN - B i Bw 15o do cięcia metali Frezy HSS wg. DIN - A i Aw 5o do cięcia metali Piły STEEL-TECH do cięcia kształtowników stalowych Piły do fazowania listew przyszybowych Piły SUPER ALUEX do cięcia kształtowników z Al. i tworzyw sztucznych Piły ALUEX +5o do cięcia kształtowników z Al. i tworzyw sztucznych Piły ALUEX -5o do cięcia kształtowników z Al. i tworzyw sztucznych Piły tarczowe DIA Piła DIA do podcinaka z płynną regulacją COMFORT

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Nóż DON CARLOS ORYGINALNY!!!Nożyce z podwójnym ostrzem “V”Frezy trzpieniowe do profili ALDłutaWiertła do klamkownic, z pilotem HSS-EFrezo - wiertła HSS-EFrezy proste HSS-EFrezy trzonowe HSS-EPrzedłużki do bitów (pełna oferta)