Centrum wyszukiwania

maszyny, obróbka powierzchni
maszyny
narzędzia i logistyka produkcji
narzędzia skrawające
warsztat i transport
do badań i testów
logistyka
maszyny, usługi
obróbka powierzchni
hale przemysłowe
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
szkło
montaż

Szukaj:

Szukaj:
ALUEX Piły z węglikami HM do cięcia kształtowników z AL., oraz profili z tworzyw sztucznych.

ALUEX Piły z węglikami HM do cięcia kształtowników z AL., oraz profili z tworzyw sztucznych.

Fabryka Pił i Narzędzi WAPIENICA Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie WAPIENICA

Specjalistyczne piły, zaprojektowane z myślą o wysokich wymaganiach stawianych w procesie cięcia kształtowników ze stopów Al., ora PVC.

Piły ALUEX cechuje bardzo wysoka dokładność wykonania dysku (dysk wykonywany często w wersji wyciszanej specjalnymi plastycznymi masami lub miedzią) oraz zębów z odpowiednio dobranego węglika spiekanego. Piły o konstrukcji uzębienia GA (trapezowo płaskie), zapewniają wysoką dokładność cięcia.

Piły stosowane głównie do cięcia na wymiar ram okiennych i drzwiowych z Al. i PVC, w połączeniu z piłkami fazującymi lewą lub prawą, stosowane są również do cięcia i jednoczesnego fazowania listew przyszybowych z PVC.


Zapytaj o produkt

Fabryka Pił i Narzędzi WAPIENICA Sp. z o.o. Inne produkty z tej kategorii

Piły LL CUT VH line 3GS do cięcia forniru naturalnego w pakiecie i ramek Piły LL CUT line GS do cięcia tworzyw drewnopochodnych Piła LL CUT speedline GA15 do cięcia tworzyw drewnopochodnych Piła LL CUT VH line GA5 i GA10 do cięcia tworzyw drewnopochodnych Podcinaki składane LL CUT line GS do podcinania tworzyw drewnopochodnych Podcinaki stożkowe LL CUT VH line 1GR do podcinania tworzyw drewnopochodnych Piła LL CUT line GA10 do cięcia tworzyw drewnopochodnych Frezy HSS do PVC, AL. i metali Frezy HSS do cięcia listew międzyszybowych Piły serii MITER CRS1 CHIPBOARD do ukośnic

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

TARCZE DO ELEKTRONARZĘDZIFREZY TARCZOWENożyce z podwójnym ostrzem “V”Nóż wielofunkcyjny Multi-ToolTarcze HM z dodatnim kątem natarciaTARCZE TNĄCE DO PIŁ STACJONARNYCH