Centrum wyszukiwania

maszyny, obróbka powierzchni
maszyny
narzędzia i logistyka produkcji
narzędzia skrawające
warsztat i transport
do badań i testów
logistyka
maszyny, usługi
obróbka powierzchni
hale przemysłowe
okna
drzwi
szkło
fasady, ogrody zimowe
dostawcy, akcesoria
osłony, bramy

Szukaj:

Szukaj:
ALUEX Piły z węglikami HM do cięcia kształtowników z AL., oraz profili z tworzyw sztucznych.

ALUEX Piły z węglikami HM do cięcia kształtowników z AL., oraz profili z tworzyw sztucznych.

Fabryka Pił i Narzędzi WAPIENICA Sp. z o.o.
Więcej informacji o firmie WAPIENICA

Specjalistyczne piły, zaprojektowane z myślą o wysokich wymaganiach stawianych w procesie cięcia kształtowników ze stopów Al., ora PVC.

Piły ALUEX cechuje bardzo wysoka dokładność wykonania dysku (dysk wykonywany często w wersji wyciszanej specjalnymi plastycznymi masami lub miedzią) oraz zębów z odpowiednio dobranego węglika spiekanego. Piły o konstrukcji uzębienia GA (trapezowo płaskie), zapewniają wysoką dokładność cięcia.

Piły stosowane głównie do cięcia na wymiar ram okiennych i drzwiowych z Al. i PVC, w połączeniu z piłkami fazującymi lewą lub prawą, stosowane są również do cięcia i jednoczesnego fazowania listew przyszybowych z PVC.


Zapytaj o produkt

Fabryka Pił i Narzędzi WAPIENICA Sp. z o.o. Inne produkty z tej kategorii

Piły LL CUT VH line 3GS do cięcia forniru naturalnego w pakiecie i ramek Piły LL CUT line GS do cięcia tworzyw drewnopochodnych Piła LL CUT speedline GA15 do cięcia tworzyw drewnopochodnych Piła LL CUT VH line GA5 i GA10 do cięcia tworzyw drewnopochodnych Podcinaki składane LL CUT line GS do podcinania tworzyw drewnopochodnych Podcinaki stożkowe LL CUT VH line 1GR do podcinania tworzyw drewnopochodnych Piła LL CUT line GA10 do cięcia tworzyw drewnopochodnych Frezy HSS do PVC, AL. i metali Frezy HSS do cięcia listew międzyszybowych Piły serii MITER CRS1 CHIPBOARD do ukośnic

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Frez do odwodnień typu Rotox 4x12Narzędzia eksploatacyjne do maszynProwadnice do nożyTarcze HM z ujemnym kątem natarciaFrezy do głębokich otworów HSS-ESzczęki zaciskowe (pełna oferta)Tarcze (pełna oferta)Frez do ręcznego frezowania otworów pod wkładkiFrezy trzpieniowe do profili ALFrezy pod zasuwę HSS-EWiertła do klamkownic, z pilotem HSS-E