Centrum wyszukiwania

maszyny, obróbka powierzchni
maszyny
narzędzia i logistyka produkcji
maszyny, usługi
obróbka powierzchni
technologie lakiernicze
technologie oklejania
usługa obr. powierzchni
lakierowanie
okleinowanie
anodowanie
przygotowanie powierzchni
hale przemysłowe
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
szkło

Szukaj:

Szukaj:
Lakierowanie Proszkowe

Lakierowanie Proszkowe

Metra SpA
Więcej informacji o firmie METRA

Wybór wykończenia powierzchniowego lub obróbki z pewnością neleży do najciekawkszego i najbardziej twórczego moment przy zakupie aluminiowych okien i drzwi firmy Metra. Nawet osobom kochającym "natural wood" nie zabrania się marzyć o oknach i drzwiach z naturalnego drewna: które w odróżnieniu od drewnianych twardzieli posiadają aluminiowe serce, które nigdy nie przestaje bić, a w porównaniu do okien i drzwi z pvc posiadają atrakcyjniejszą estetykę.

 

Wykończenia powierzchniowe składają się z naturalnych barwników o zerowym wpływie na środowisko, o nadzwyczajnej estetyce i wytrzymałości. Są to lakiery oksydowane matowe, z połyskiem, z ekstra połyskiem lub z efektem drewna lub piaskowania, wspaniałe do oglądania i w dotyku. W gamie są dostępne, już gotowe, drzwi i okna dwukolorowe aby odpowiedzieć ,"na zewnątrz", na wymogi architektonicze i prawne budynku, a "wewnątrz" na pełną wolnoś osobistego wyboru i własnego wymarzonego wnętrza.

 

Wybierać okna i drzwi firmy Metra, znaczy wybierać nie tylko kształt i strukturę z aluminium, najlepszą z możliwych, ale także jej skórę... która jest czystą współczesną emocją.

 

Dobry wybór


Pobierz broszurę produktu w formacie pdf

Zapytaj o produkt

Metra SpA Inne produkty z tej kategorii

Aluminium-drewno

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Lakierowanie profili aluminiowychOferta Malowania  ProszkowegoLakierowanie profili aluminiowychlakierowanie proszkoweLakierowanie proszkowelakierowanie proszkowe