Centrum wyszukiwania

maszyny, obróbka powierzchni
maszyny
narzędzia i logistyka produkcji
maszyny, usługi
obróbka powierzchni
technologie lakiernicze
technologie oklejania
okleiniarki
okleiny
upgrade okleiniarek
chemia do okleinowania
akcesoria
usługa obr. powierzchni
hale przemysłowe
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
szkło

Szukaj:

Szukaj:
F4367048 basaltgrau SFTN Techprofil

F4367048 basaltgrau SFTN Techprofil

Konrad Hornschuch AG
Więcej informacji o firmie Hornschuch

  

Folie jednobarwne – STFN delikatny wygląd piaskowania

 

Jak powlekane proszkowo aluminium wygląda okno, w którym zastosowano produkt z naszej oferty UNI SFTN. Dzięki wysokiej jakości powierzchni i szerokiej gamie odcieni szarości wzory gwarantują nowoczesny wygląd. W przeciwieństwie do Skai® Alux produkty z oferty SFTN mają nieco płytsze tłoczenie, które pod względem dotyku i wyglądu daje wrażenie dyskrecji i elegancji.

 

Folia jest optymalnie przystosowana do użytku zewnętrznego, tzn. stabilna na działanie słońca, deszczu czy też mrozu. Jak przy wszystkich zewnętrznych foliach skai® opatentowana technologia Hornschuch „cool colors” w sprawdzony sposób chroni folię i jej nośnik, przez co znacznie redukuje przepływ ciepła.

Łącznie oferujemy naszym klientom ok. 100 kolorów i dekorów. Prawie wszystkie dekory  należą do dostępnej od ręki kolekcji skai®, w której dominuje duży wybór folii jednobarwnych, drewnopodobnych oraz asortymentu Metbrush i Alux.

Przekonajcie się sami i odkryjcie nasz szeroki asortyment - Exterior:

http://www.skai.com/en/exterior/range/

 

Co by było gdyby? Jeżeli już raz próbowali Państwo, stworzyć w wyobraźni dom, to wiedzą Państwo, że wyobraźnia ma swoje granice. Z naszym konfiguratorem skai® teraz łatwo jest zestawiać zewnętrzne kolory i do woli projektować powierzchnię swojego wymarzonego domu. Pozwól uwolnić wodze fantazji!

Więcej na: http://www.skai-konfigurator.com/index.php?lang=pl

 

 

 

 


Zapytaj o produkt

Konrad Hornschuch AG Inne produkty z tej kategorii

skai® techprofil cool colors plus F4362002 Sapeli Techprofil F4362007 Montana Eiche tabak Techprofil F4362035 Staufereiche terra Techprofil F4362036 Staufereiche kolonial Techprofil F4565057 brillant weiss Techprofil F4565054 creme Techprofil F4367003 anthrazitgrau SFTN Techprofil F4363091 Sheffield Oak kolonial Techprofil

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Light RedTECOLINE obrzeża z powierzchnią finishSapphire SilverOKLEINA-RENOLIT - DaglezjaGreenAsh C-35MacoréDark BlueWalnut VCerezoMoss GreenWhiteWhiteSilver BShadow Black