Centrum wyszukiwania

maszyny, obróbka powierzchni
maszyny
narzędzia i logistyka produkcji
maszyny, usługi
obróbka powierzchni
technologie lakiernicze
technologie oklejania
okleiniarki
okleiny
upgrade okleiniarek
chemia do okleinowania
akcesoria
usługa obr. powierzchni
hale przemysłowe
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
szkło

Szukaj:

Szukaj:
F4361012 Alux anthrazit techprofil

F4361012 Alux anthrazit techprofil

Benecke-Hornschuch Surface Group
Więcej informacji o firmie Hornschuch

 

Asortyment Metallic – skai® Alux // Nowość

 

  

Nowość skai® Alux jest unikalna na rynku europejskim. Innowacyjna folia zewnętrzna służy do laminacji profili okiennych, drzwi i bram nadając bryle budynku dodatkowych walorów kolorystycznych i ozdobnych. Oklejona folią skai® Alux powierzchnia w wyglądzie i dotyku imituje powlekane proszkowo aluminium. Zapewniają to specjalne pigmenty użyte w procesie produkcji, które w połączeniu z tłoczeniem wytwarzają efekt poświaty.

 

 

Folia jest optymalnie przystosowana do użytku zewnętrznego, tzn. stabilna na działanie słońca, deszczu czy też mrozu. Jak przy wszystkich zewnętrznych foliach skai® opatentowana technologia Hornschuch „cool colors” w sprawdzony sposób chroni folię i jej nośnik, przez co znacznie redukuje przepływ ciepła.  

Łącznie oferujemy naszym klientom ok. 100 kolorów i dekorów. Prawie wszystkie dekory  należą do dostępnej od ręki kolekcji skai®, w której dominuje duży wybór folii jednobarwnych, drewnopodobnych oraz asortymentu Metbrush i Alux.

Przekonajcie się sami i odkryjcie nasz szeroki asortyment - Exterior:

http://www.skai.com/en/exterior/range/

 

Co by było gdyby? Jeżeli już raz próbowali Państwo, stworzyć w wyobraźni dom, to wiedzą Państwo, że wyobraźnia ma swoje granice. Z naszym konfiguratorem skai® teraz łatwo jest zestawiać zewnętrzne kolory i do woli projektować powierzchnię swojego wymarzonego domu. Pozwól uwolnić wodze fantazji!

Więcej na: http://www.skai-konfigurator.com/index.php?lang=pl

 

 

 

 

 

Zapytaj o produkt

Benecke-Hornschuch Surface Group Inne produkty z tej kategorii

skai® techprofil cool colors plus F4362002 Sapeli Techprofil F4362007 Montana Eiche tabak Techprofil F4362035 Staufereiche terra Techprofil F4362036 Staufereiche kolonial Techprofil F4565057 brillant weiss Techprofil F4565054 creme Techprofil F4367003 anthrazitgrau SFTN Techprofil F4367048 basaltgrau SFTN Techprofil F4363091 Sheffield Oak kolonial Techprofil

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii

Flemish Gold C-33BrownGreyShadow BlackChoco BrownSilver BGreenOkleinyWalnut VAsh C-35Black CherryWhiteCeylon C-34Dark Oak FL-F1Sapphire Silver