Centrum wyszukiwania

maszyny, obróbka powierzchni
maszyny
narzędzia i logistyka produkcji
maszyny, usługi
obróbka powierzchni
technologie lakiernicze
technologie oklejania
usługa obr. powierzchni
hale przemysłowe
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
szkło

Szukaj:

Szukaj:
BIORA 4

BIORA 4

TEKNOS SP. Z O.O.
Więcej informacji o firmie TEKNOS
BIORA 4 fińskiej firmy Teknos jest nowym produktem z serii farb wewnętrznych BIORA. Wodorozcieńczalna lateksowa farba akrylowa jest łatwa do nakładania i tworzy matową powierzchnię.

Biora 4 jest bezpieczna do stosowania, gdyż nie zawiera rozpuszczalnika – z powłoki paruje jedynie woda. Produkt jest zakwalifikowany do wysoce przyjaznej dla człowieka i środowiska fińskiej kategorii M1, oznaczającej niską emisję zapachów i związków lotnych. 

Farba przeznaczona jest do malowania powierzchni betonowych, gipsowo-kartonowych, cegły, tynku i płyt konstrukcyjnych. Cechuje ją bardzo dobra odporność na szorowanie i wysoka wydajność (zużycie praktyczne: 4-12 m²/l) i krótki czas schnięcia (następną warstwę można nakładać już po 2 godz.). System barwienia TEKNOMIX daje szerokie możliwości kolorystyczne.

Zapytaj o produkt

Inne produkty z tej kategorii

F4367003 anthrazitgrau SFTN TechprofilCZYŚCIWO BLUE CLEANEROkleinyOKLEINOWANIE PROFILIOkleiniarka ręczna - przenośna Bernardo EBM 50 EBlack CherryMoss GreenRadiatory/płyty Böhme-SynergyElements®Zowo-tec® 430lakierowanie proszkoweDark GreenOkleiniarka FREZWID R-04-R/S350Akcesoria do okleiniarek