Centrum wyszukiwania

maszyny, obróbka powierzchni
maszyny
CNC
czopiarki
czyszczarki
do gięcia
ekstrudery
frezarki kopiarki
odciągi
piły
prasy
strugarki
suszarnie piece
szlifierki
tartaczne
tokarki
wiertarki
wkrętarki
zagniatarki naroży
zgrzewarki
waterjet
piaskarki
używane
inne
narzędzia i logistyka produkcji
maszyny, usługi
obróbka powierzchni
hale przemysłowe
okna
drzwi
dostawcy, akcesoria
fasady, ogrody zimowe
osłony, bramy
szkło

Szukaj:

Szukaj:
CZOPIARKO - PROFILARKA TF 2-270 E STETON.

CZOPIARKO - PROFILARKA TF 2-270 E STETON.

LGF CNC MASZYNY
Więcej informacji o firmie LGF CNC MASZYNY

Czopiarka z wózkiem do produkcji czopów w drewnie okiennym i drzwiowym. Uniwersalna czopiarka, idealna do produkcji okien drewnianych oraz wielu rodzajów drzwi drewnianych. Pionowe wrzeciono z możliwością stworzenia listy 50 programów, co umożliwia zamontowanie aż 3 frezów jednocześnie. Uniwersalna frezarko - czopiarka TF 2 z wózkiem przesuwnym do czopowania zbudowana z myślą o zastosowaniu w przemyśle drzewnym, w warsztatach, stolarniach i zakładach renowacji mebli oraz w zakładach obróbki materiałów kompozytowych. Do produkcji okna i drzwi, euro okna w różnych systemach. Frezowanie profilu wewnętrznego w poziomym, dolnym ramiaku ościeżnicy, frezowanie profilu zewnętrznego w prawym skrzydle okiennym z kilku stron, frezowanie falca środkowego w prawej krawędzi skrzydła lewego.

Frezarka profili TF 2 włoskiej fabryki Steton, posiada na wyposażeniu wydajny i mocny agregat frezujący, na podwójnym zawieszenie w segmencie przechylnym dla dokładnego ustawienia kąta i prowadzenie w kształcie „jaskółczego ogona” dla precyzyjnego, liniowego ustawienia wysokości. Solidna konstrukcja maszyny wykonana na bazie stabilnego stalowego korpusu oraz odlewanego żeliwnego stołu wpływa na żywotność oraz niezawodność działania. Na wyposażeniu piła odcinająca o średnicy Ø 400 mm i mocy 3 kW. 


Zapytaj o produkt

LGF CNC MASZYNY Inne produkty z tej kategorii

CZOPIARKA DO OKIEN I DRZWI POWER CZOPIARKA DO OKIEN / DRZWI Z DREWNA DUAL CENTRUM OBRÓBCZE KĄTOWE DO OKIEN – INTEGRA CZOPIARKA DO OKIEN THEMA 2 PLUS

O firmie | Oferta | Publikacje | Sieć sprzedaży - kontakt | Praca

Inne produkty z tej kategorii