Kontakt do redakcji

Dlaczego oknonet.pl?

Odkryj potężne źródło wiedzy na temat stolarki budowlanej z oknonet.pl! Jesteśmy największym medium branżowym, członkiem Związku Polskie Okna i Drzwi oraz współpracujemy z ponad 250 przedsiębiorstwami. Nasze rzetelne i zrozumiałe informacje, publikowane przez ponad 20 lat, pomagają budować pozytywny wizerunek branży i rozwijać nasz portal. W oknonet.pl znajdziesz nie tylko najbardziej techniczne informacje dla specjalistów, ale również poradniki dla inwestorów indywidualnych. Dołącz do dyskusji na naszym forum, zobacz branżowe filmy w oknoTube lub skorzystaj z giełdy pracy. Odkryj potencjał oknonet.pl i stań się częścią dynamicznie rozwijającej się branży!

Nasze media budują obraz branży. Dostarczamy jak najszybciej rzetelne i zrozumiałe informacje.

Zajmujesz się produkcją okien PVC, sprzedajesz drzwi aluminiowe, jesteś dostawcą kantówki dla producentów stolarki drewnianej, a może po prostu chciałbyś wiedzieć więcej o produkcie, który planujesz zakupić? Nie ma to znaczenia, ważne, że jesteś ogniwem tej branży. Każdy z redaktorów oknonet.pl stara się dotrzeć do każdego branżowego zakątka, pokazując spectrum branży. Od firm jednoosobowych po światowe koncerny, od prostych narzędzi po zaawansowane wynalazki. Udane połączenie formuły biznesowej i dziennikarskiej zapewnia nam wiele lat konsekwentnej realizacji celu, którym jest stworzenie portalu, jakiego jeszcze nie było. 


Co jeszcze wchodzi w skład oknonetu?

Z oknonet.pl związane jest nierozerwalnie również forum. Jesteśmy wdzięczni branżowcom, że wybrali forum.oknonet.pl jako miejsce szczerego, czasami trudnego, branżowego dialogu. Dziękujemy Wam za wsparcie i zainteresowanie. Oknonet.pl jest również skarbnicą branżowych materiałów wideo, zebranych w ramach platformy oknoTube, a także ciesząca się niesłabnącą popularnością od wielu lat giełdą pracy. Oknonet wspiera także akcję Dobry Montaż (dowiedz się więcej).