Kontakt

SELVE Polska Sp. z o.o.
Krakowska 23 A
32-050 Skawina

[mapa]
tel.: 012 2620202
e-mail: zakupy@selve.pl
Fax: 012 2620151

http://www.youtube.com/channel/UCXLJs9Q0qHbjA_T0QDUsWvQ


SELVE Polska Sp. z o.o.
Sterowanie i poruszanie roletami zewnętrznymi oraz osłonami przeciwsłonecznymi będzie dla Państwa dzięki nam cudownym przeżyciem. W tej branży należymy do najbardziej renomowanych twórców, którzy zajmują się ciągłym ulepszaniem techniki urządzeń oraz dostosowaniem ich do wciąż nowych potrzeb naszych klientów. Odznaczamy się wielką kompetencją i dużą siłą innowacji, co zostało potwierdzone przez przyznanie nam dużej liczby patentów na systemy napędów ręcznych i elektrycznych.

SELVE- serwis, kompetencja i przekonywująca technika na najwyższym poziomie jakości

Serwis - znaczy dla nas więcej zaoferować niż inni partnerzy na rynku. Wszystko jedno czy chodzi o telefoniczne porady, centrum zleceń, czy też oferty serwisu w internecie. My oferujemy Państwu jeszcze więcej!

Kompetencja - oznacza dla nas praktyczne pokazanie funkcjonalności rozwiązań i optymalne poradnictwo klienta. Posiadamy wiedzę i doświadczenie zdobyte w ciągu ostatnich 80 lat w takich dziedzinach jak technika sterowania i napędu. Proszę się dać przekonać o naszej kompetencji!

Przekonywująca technika
- oznacza dla nas ułatwienie codziennej pracy klienta przez coraz to bardziej przyjazny do użycia produkt. Nasza technika zachwyci Państwa!

Najwyższy poziom jakości - oznacza dla nas nałożenie naszym dostawcom przedterminowych wymagań jakościowych, aby później za pomocą nowoczesnych urządzeń produkcyjnych i wykwalifikowanej kadry pracowniczej wyprodukować produkt najwyższej jakości ze znakiem „Made in Germany". Nasza jakość przekona Państwa!

Aktualności SELVE Polska Sp. z o.o.

iSlide – innowacyjny, wymienny ślizg do rolet zewnętrznych

2019-07-02

iSlide – innowacyjny, wymienny ślizg do rolet zewnętrznych

Ślizgacz wymienny rolety iSLIDE wraz z zatyczką listwy dolnej iSLIDE pozwolą bezinwazyjnie wymienić uszkodzony pancerz w każdej wersji naściennej rolety zewnętrznej dostępnej na rynku.

Szybsza ewakuacja z napędem SP Rescue od SELVE

2019-03-28

Szybsza ewakuacja z napędem SP Rescue od SELVE

Za pomocą nowego silnika SELVE pancerz rolety otwiera się w ułamku sekundy – również w przypadku awarii prądu.

Siłownik SEE, czyli innowacja i bezpieczeństwo w jednym

2018-07-31

Siłownik SEE, czyli innowacja i bezpieczeństwo w jednym

Napęd SEE Plug & Play łączy w sobie najprostsze ustawianie położeń krańcowych, maksymalną ochronę osłony i mocne zamykanie się osłon.

Więcej

Produkty i usługi SELVE Polska Sp. z o.o.

Smarttimer – dziecinnie prosty w obsłudze

Smarttimer – dziecinnie prosty w obsłudze

Bardzo łatwe programowanie dzięki ustawieniom fabrycznym Automatyczne opuszczanie rolet o zachodzie słońca (program wieczorny astro) Bezpieczeństwo dzięki programowi urlopowemu – symulowanie obecności Podtrzymanie pamięci w przypadku braku prądu Bez baterii Zużycie energii w stanie czuwania tylko 0,2 W Możliwość wyboru...

Ośmiokątne wałki stalowe do rolet

Ośmiokątne wałki stalowe do rolet

Wałki są produkowane w standardowej długości 6 metrów lub na zamówienie w innych długościach, dotyczy to wałków o średnicy od 40 mm, poprzez 50 i 60 do 70 mm. Wałki produkowane są z taśmy stalowej o grubości od 0,6 do 1,5 mm. W szerokim asortymencie można znaleźć właściwy wałek do każdej...

Koła nawojowe i tarcze ograniczające

Koła nawojowe i tarcze ograniczające

Wysokowartościowe tworzywa sztuczne, użyte do produkcji, dają kołom nawojowym i tarczom ograniczającym stabilność, potrzebną w codziennym użytkowaniu. Wyroby te produkowane są do wałków SW 40, SW 50 i SW 60.Asortyment zawiera zarówno koła i tarcze do nasuwania na oddzielną obsadkę, jak też połączone z obsadką...

Więcej

Filmy SELVE Polska Sp. z o.o.

Silnik do rolet SELVE SP Rescue – opracowany, aby ratować życie

Silnik do rolet SELVE SP Rescue – opracowany, aby ratować życie

W sytuacji awaryjnej wszystko musi przebiegać szybko! Dlatego silnik do rolet SP Rescue firmy SELVE otwiera osłonę na drodze ewakuacji w ułamku sekundy i przy użyciu jednego uchwytu, nawet w przypadku awarii prądu. To rozwiązanie jest czysto mechaniczne, a dzięki temu nie wymaga żadnej konserwacji. Jak to działa? W przypadku...

20 lat SELVE Polska

20 lat SELVE Polska

Polscy odbiorcy Selve spędzili niezapomniany weekend w hotelu Double Tree by Hilton w Krakowie, gdzie świętowali dwie dekady działalności SELVE Polska oraz 150. rocznicę powstania rodzinnego przedsiębiorstwa SELVE w Lüdenscheid.

Siłownik SELVE SEL Plus

Siłownik SELVE SEL Plus

Siłownik SELVE SEL Plus jest napędem do rolet, posiadającym wspaniałe możliwości. Punkty krańcowe można ustawić automatycznie za pomocą dowolnego wyłącznika. Automatyczne rozpoznawanie przeszkód na drodze rolety, ochrona pancerza w przypadku przymarznięcia i wiele dodatkowych funkcji służy ochronie

Więcej