Zapytaj o produkt
Firma przynależy do:

KontaktNasze media budują obraz branży. Dostarczamy jak najszybciej rzetelne i zrozumiałe informacje.

Oknonet.pl koncentruje się w profesjonalny sposób na szeroko rozumianym przemyśle stolarki otworowej i samonośnej. Jest niezrównanym źródłem wiedzy o branży, produktach, firmach i ludziach. Nie ważne, czy jesteś dostawcą, producentem, czy dilerem, oknonet.pl jest najlepszym miejsce dla Ciebie i twojej firmy!

To dzięki Wam, waszej wiedzy i informacjom od Was (od początku istnienia opublikowaliśmy ponad 20 tysięcy informacji prasowych!) oknonet.pl ciągle się rozwija i jest odwiedzany średnio przez 60-70 tysięcy unikalnych użytkowników w skali miesiąca! Dzięki informacjom prasowym skierowanym nie tylko do branżowców, ale i inwestorów indywidualnych, portal jest bazą wiedzy zarówno dla jednych, jak i drugich (proporcje odwiedzin przedstawiają się mniej więcej 50/50). Oknonet.pl istnieje dla Was i dzięki Wam!

Produkty i usługi MEDIA B2B Magdalena Parzonka

Współpraca reklamowa

Współpraca reklamowa

Szczegóły współpracy reklamowej 

Forum

Forum

Przejdź do forum

OknoBlog

OknoBlog

Przejdź na OknoBlog

Więcej

Filmy MEDIA B2B Magdalena Parzonka

Podsumowanie IX edycji Kongresu Stolarki Polskiej

Podsumowanie IX edycji Kongresu Stolarki Polskiej

Filmowe podsumowanie 9 edycji Kongresu Stolarki Polskiej organizowanej przez Związek Polskie Okna i Drzwi. Wydarzenie odbyło się w dniach 17-18 maja 2018 w GrandHotel Tiffi w Iławie. O podsumowanie poprosiliśmy: - Szymona Nadzieja, Prezesa Zarządu PROVENTUSS POLSKA - Małgorzatę Walczak-Gomuła, Prezes Zarządu ASM CENTRUM BADAŃ I...

Gala Oknonet.pl na Budmie 2012

Gala Oknonet.pl na Budmie 2012

Przedstawiamy krótką relację wideo z Gali wręczenia Kryształowych Profili 2011 podczas tegorocznych Targów Budma w Poznaniu.

Więcej