ALUPROF S.A.

pakiet medialny

KontaktALUPROF S.A.
Misją  Aluprof S.A. jest zbudowanie i wykreowanie silnej polskiej marki na rynku krajowym i europejskim oraz zdobycie pozycji lidera w Europie Środkowo-Wschodniej w branży aluminiowych systemów dla budownictwa, systemów rolet i bram zwijanych. Staramy się usatysfakcjonować klientów, łącząc wysoką techniczną jakość produktów z konkurencyjną ceną i sprawnym systemem dystrybucji.

Naszą strategią jest oferowanie szerokiej gamy produktów cenionych przez architektów, producentów, firmy budowlane i klientów indywidualnych oraz budowa sieci sprzedaży i obsługi rynku zapewniającej łatwy dostęp zarówno do materiałów, jak i informacji i pomocy technicznej. Dążymy przy tym do zaangażowania całej załogi w proces rzetelnej obsługi klientów przy jednoczesnym zapewnieniu Spółce zysku i satysfakcji z pracy wszystkim zatrudnionym osobom.
Zaopatrujemy się w surowce i materiały u sprawdzonych partnerów. W naszej firmie rozwijamy system zarządzania przez jakość zgodny z wymogami norm serii ISO 9001. Stawiamy na profesjonalizm na każdym stanowisku pracy oraz dbałość o wizerunek firmy i jej rozwój.

Chcemy, aby marka Aluprof była rozpoznawalna i pozytywnie przyjmowana przez naszych klientów w całej Europie a także poza jej obszarem. Mając to na uwadze koncentrujemy swoje działania w następujących obszarach biznesu:

systemach fasadowych dla budownictwa
systemach okienno-drzwiowych
systemach rolet i bram

Produkty i usługi ALUPROF S.A.

mb-harmony office systemy Ścian wewnĘtrznych

MB-HARMONY OFFICE SYSTEMY ŚCIAN WEWNĘTRZNYCH

Rw 48 dB/ Ra1 46 dB Izolacyjność akustyczna do 3600 mm Wysokość MB-HARMONY OFFICE to nowa rodzina produktów do budowy wewnętrznych ścian szklanych, której główną ideą jest stworzenie łatwego w prefabrykacji i szybkiego w montażu systemu zapewniającego nowoczesny, lekki design i komfort użytkowania w połączeniu z...

mb-86ei

MB-86EI

OKNA, DRZWI I ŚCIANKI PRZECIWPOŻAROWE KLASY EI15, EW30, EI30 klasa E 1500 Pa, EN 12208, Wodoszczelność Uw od 0,86W/(m2K), Izolacyjność termiczna klasa 4, EN 12207, Przepuszczalność powietrza klasa EI30, Odporność ogniowa System przeciwpożarowych okien, drzwi i ścianek z izolacją termiczną...

mb-104 passive - o najwyższej izolacji termicznej

MB-104 PASSIVE - o najwyższej izolacji termicznej

System okienno-drzwiowy z przegrodą termiczną MB-104 Passive, o najwyższej izolacyjności termicznej, spełnia wszelkie wymagania stawiane elementom stosowanym w budownictwie pasywnym. System ten służy do wykonywania elementów architektonicznej zabudowy zewnętrznej, np.: różnych typów okien, drzwi,...

Więcej

Filmy ALUPROF S.A.

Pergola tarasowa lamelowa Aluprof Pergola MB-OPENSKY 140

Pergola tarasowa lamelowa Aluprof Pergola MB-OPENSKY 140

Pergola tarasowa lamelowa MB-OPENSKY 140 od Aluprof to pierwsze na rynku rozwiązanie klasy premium dostępne w formie systemu do samodzielnej prefabrykacji przez producentów.

Więcej