Kontakt

RPW Okucia Budowlane
ul. Jeziorna 10
91-358 Łódź

[mapa]
tel.: 042 6583510
e-mail: lodz@rpwokucia.pl
tel.: 042 6583511
tel.: 042 6171555
Fax: 042 6583511

RPW Okucia Budowlane Firma RPW Okucia Budowlane powstała w 2004 roku. Zaczęliśmy działać inaczej niż pozostałe firmy z tej branży, mianowicie od sprzedaży hurtowej klamek do krajów wschodniej Europy. Od połowy 2005 roku rozpoczęto również sprzedaż na terenie naszego kraju. Ze względu na dużą elastyczność cenową, wiarygodność wobec klientów firma RPW, pomimo trudnego rynku rozwija się bardzo dynamicznie, zwiększając zatrudnienie, systematycznie powiększając powierzchnię i stany magazynowe, wprowadzając nowe artykuły. Firma RPW zajmuje się dystrybucją akcesoriów do produkcji stolarki okiennej renomowanych firm zachodnich i polskich, jak również produkcją drobnych elementów tworzywowych do okien i drzwi. Posiadamy w swojej ofercie: okucia obwiedniowe (Maco) samozamykacze i otwieracze górnego naświetla (Geze, Hautau) klamki okienne aluminiowe i tworzywowe... czytaj dalej

Aktualności RPW Okucia Budowlane

Pierwsze Mistrzostwa Polski Branży Okiennej w szachach za nami!

2017-12-13

Pierwsze Mistrzostwa Polski Branży Okiennej w szachach za nami!

Po raz pierwszy rozegrano Mistrzostwa Polski Branży Okiennej w ramach Turnieju o Puchar Prezesa Polskiego Związku Szachowego Adama Dzwonkowskiego!

Udany debiut drużyny RPW Okucia Budowlane w 1 lidze szachowej

2017-09-29

Udany debiut drużyny RPW Okucia Budowlane w 1 lidze szachowej

Drużyna RPW Okucia Budowlane Łódź zakończyła swój pierwszy historyczny występ w Drużynowych Mistrzostwach Polski 1 ligi na bardzo wysokim 5 miejscu.

Historyczny awans RPW Okucia Budowlane Łódź do I ligi szachowej

2016-09-29

Historyczny awans RPW Okucia Budowlane Łódź do I ligi szachowej

W zakończonych niedawno zawodach drużyna RPW Okucia Budowlane Łódź odniosła duży sukces awansując z trzeciego miejsca do 1. Ligi Seniorów.

Więcej

Produkty i usługi RPW Okucia Budowlane

Wentylacja okienna

Wentylacja okienna

W bogatej ofercie nawiewników okiennych posiadamy produkty renomowanych producentów, takich jak Aereco, Maco czy Ventec. Oferujemy nawiewniki manualne, automatyczne oraz dowrębowe. Są one dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Na pytania odnośnie szczegółów chętnie odpowiemy drogą telefoniczną bądź...

Klamki do okien z kluczykiem

Klamki do okien z kluczykiem

Klamki aluminiowe oraz tworzywowe renomowanych producentów, między innymi Hoppe.

Więcej