Kontakt

DOBROPLAST Fabryka Okien Sp. z o.o.
Stary Laskowiec 4
18-300 Zambrów

[mapa]
tel.: 086 276 35 00
e-mail: dobroplast@dobroplast.pl
Fax: 085 674 32 54, -55

https://www.facebook.com/DobroplastFabryka/


DOBROPLAST Fabryka Okien Sp. z o.o.

Dobroplast Fabryka Okien Sp. z o.o. - lider stolarki PVC na rynku krajowym i czołowy producent okien i drzwi PVC w Europie. Firma powstała w 2000r. Nowoczesność, ogromny potencjał produkcyjny, zespół ludzi pracujących z pasją oraz prorozwojowe nastawienie sprawiły, iż w ciągu kilku lat staliśmy się punktem odniesienia dla wielu firm środowiska branżowego. Naszym celem jest dostarczanie Klientom produktów o najwyższej jakości i atrakcyjnej cenie.

Rzetelna praca i wieloletnie doświadczenie zaowocowały serią nagród i wyróżnień.

Produkcja profili PCV

Podstawą produkcji są własne 5- oraz 6-komorowe systemy profili Avantgarde 7000 i 9000 (w wersji prostej i półzlicowanej o szerokości zabudowy 70mm) - zaprojektowane przez najlepszych inżynierów w tej dziedzinie produkowane we własnej ekstruzji, wyposażonej w najwyższej klasy narzędzia austriackiego producenta Gruber & Co Group GmbH. Stały rozwój ekstruzji od 2005 roku pozwolił na wprowadzenie 8 innowacyjnych profili.

Produkcja szyb zespolonych

W 2003r. uruchomiona została własna produkcja pakietów szybowych. Na nowoczesnych liniach produkcyjnych, ze szkła dostarczanego przez czołowe koncerny szklarskie Guardian, Saint Gobain, Euroglas, wytwarzane są szyby zespolone o doskonałych parametrach termoizolacyjnych.

Produkcja okien

Ponad 50 000 m2 powierzchni hal produkcyjnych wyposażonych w pełni zautomatyzowane linie z najnowocześniejszymi maszynami renomowanych firma: ROTOX, FIMTEC, HOLLINGER pozwala na dzienną produkcję ponad 8 tysięcy jednostek okiennych w najwyższej jakości. Podstawą oferty jest szeroki asortyment okien elewacyjnych, drzwi zewnętrznych, okien w systemie angielskim oraz okien dachowych. Własne linie do okleinowania oraz gięcia profili umożliwiają szybką realizację najbardziej nietypowych zamówień.

Tabor transportowy

Starając się zapewnić naszym Klientom niezawodność i terminowość usług, nasza firma postawiła na najlepsze zaplecze transportowe. Tabor składa się obecnie z ponad 150 samochodów ciężarowych, które sprawnie dostarczają nasze produkty Klientom na terenie całej UE.

Aktualności DOBROPLAST Fabryka Okien Sp. z o.o.

Rusza kampania Dobroplastu z udziałem Kamila Grosickiego

2021-04-30

Rusza kampania Dobroplastu z udziałem Kamila Grosickiego

Kamil Grosicki został twarzą producenta stolarki okiennej Dobroplast. Z początkiem maja rusza pierwsza odsłona kampanii z jego udziałem pod hasłem „Okna dbające o Dom”. Kampania obejmie działania w prasie, Internecie, a także wzmocnienie sprzedaży.

Więcej

Produkty i usługi DOBROPLAST Fabryka Okien Sp. z o.o.

P-line

P-line

Okna P-Line wyróżniają się znakomitymi właściwościami technicznymi. Są one produkowane dokładnie według Twoich wymagań i oferują wiele możliwości konfiguracji, jak przykładowo szeroki wybór oklein. Ponadto są niezwykle proste w utrzymaniu i posiadają atrakcyjny stosunek ceny do jakości. Nowy system okienny P-Line...

Drzwi PCV

Drzwi PCV "T"

Drzwi PCV "T", otwierane na zewnątrz, to kolejny produkt cieszący sie olbrzymim popytem ze strony klientów. Nowatorskie rozwiązania technologiczne profilu sprawiły, iż zastosowanie dużej komory na stal poprawia statykę wyrobu gotowego. Design drzwi nawiązuje do wyglądu okien co pozwala idealnie dopasować stolarkę...

Avantgarde 7000

Avantgarde 7000

Avantgarde 7000 System AVANTGARDE 7000 technicznie bazuje na systemie AVANTGARDE 9000 i posiada takie same właściwości techniczne. Zlicowne skrzydło okna nadaje mu ujmujący, ponadczasowy wygląd.   ƒƒOkno AVANTGARDE 7000 posiada głębokość zabudowy 70 mm. ƒDzięki zaokrąglonym profilom system okien uzyskuje nowoczesny i...

Więcej

Filmy DOBROPLAST Fabryka Okien Sp. z o.o.

Dobroplast – okna, które dbają o ciszę. Poleca Kamil Grosicki

Dobroplast – okna, które dbają o ciszę. Poleca Kamil Grosicki

Okna Dobroplast dbają o jak najlepszą akustykę pomieszczeń i redukcję szumów z zewnątrz. Okna Dobroplast z "Systemem Ochrony Mikroklimatu ", dbają o dom, abyś przeżył każdą chwilę jak najlepiej - poleca Kamil Grosicki.

Dobroplast - Avantgarde PVC

Dobroplast - Avantgarde PVC

Film prezentuje proces produkcji Avantgarde Dobropastu.

Więcej