ALURON Sp. z o.o.

pakiet medialny

KontaktALURON Sp. z o.o.

ALURON – ALU MULTISYSTEMODAWCA

ALURON jest producentem systemów aluminiowych do stolarki okiennej: PVC-ALU, DREWNO-ALU, ALUMINIUM oraz DREWNA. Dlatego uznawany jest w branży jako ALU MULTISYSTEMODAWCA.

Spółka ALURON powstała w 2002 roku i wyznacza trendy na rynku stolarki w Polsce, jak i poza jej granicami. Kreowanie innowacyjnych rozwiązań i technologii w branży okiennej, drzwiowej oraz kompleksowych systemów aluminiowych wpłynęło na dynamiczny rozwój firmy.

Wszystkie systemy znajdujące się pod marką ALURON charakteryzują się nowatorskim designem i estetyką. Doskonale sprawdzają się w nowoczesnym budownictwie i pozwalają architektom łączyć ze sobą wiele materiałów takich jak: szkło, beton, stal oraz aluminium. Wysokie parametry energooszczędne, komfort użytkowania, więcej naturalnego światła we wnętrzu to rozwiązania, które skierowane są dla szczególnie wymagających i świadomych klientów.

ALURON posiada nowoczesny zakład produkcyjny, w którym park maszynowy oparty jest na energooszczędnych i wydajnych liniach technologicznych, ograniczających negatywny wpływ na środowisko.

Systemy aluminiowe spełniają nieustannie rosnące wymagania stawiane przed obiektami publicznymi oraz mieszkalnymi oraz zapewniają wymagania techniczne, jakościowe, funkcjonalne, które będą stawiane przez Klientów również w przyszłości. Dlatego Inwestorzy, Architekci oraz Producenci stolarki doceniają różnorodność rozwiązań konstrukcyjnych, materiał, estetykę, funkcjonalność, które podkreślają oryginalne wzornictwo i design budynku w przestrzeni.

Bogata oferta systemów aluminiowych ALURON odpowiada na potrzeby najbardziej wymagającego klienta:

 

 • ACS 38 - akustyczne ściany działowe,
 • ACS 50 - system okienno-drzwiowy do zabudowy wewnętrznej,
 • AS 52 - system okienno-drzwiowy do zabudowy
 • AS 80US - system okienny z ukrytym skrzydłem
 • AS 110 – pięciokomorowe pasywne okna aluminiowe
 • AS 75P - system drzwi panelowych
 • AS 75 – system okienno drzwiowy
 • AS 178HS - drzwi podnoszone-przesuwne, w tym z okładzinami całoszklanymi
 • AF 50, AF 50S, AF 50EI - fasada, w tym wariant silikonowy i przeciwpożarowy
 • AF 50W - okna odchylne i odstawne równolegle
 • AF 50R - okna i świetliki dachowe
 • AS AD - drzwi automatyczne, w tym z okładzinami całoszklanymi
 • AS M – moskitiery

 

 

ALURON jest firmą odpowiedzialną społecznie i zaangażowaną w pomoc potrzebującym. Od wielu lat wspiera projekty popularyzujące dobro społeczne.

 

Aktualności ALURON Sp. z o.o.

ALURON AS 110 – pięciokomorowe pasywne okna aluminiowe

2021-04-07

ALURON AS 110 – pięciokomorowe pasywne okna aluminiowe

ALURON, bazując na kilkuletnim doświadczeniu w stolarce pasywnej, wprowadza kolejne rozwiązanie okienne o nazwie AS 110.

ACC2 – autorska paleta kolorów do malowania proszkowego od ALURON

2019-07-26

ACC2 – autorska paleta kolorów do malowania proszkowego od ALURON

ALURON, producent systemów aluminiowych i jednocześnie właściciel lakierni proszkowych, przygotował dla swoich klientów nową designerską paletę kolorów Aluron Color Collection 2.

AF 50R – okna i świetliki dachowe ALURON

2018-10-16

AF 50R – okna i świetliki dachowe ALURON

System AF 50R to nowoczesny system okien do montażu w połaci dachowej wykonany w dobrze znanym klientom systemie fasadowym AF 50 lub AF 50S.

Więcej

Produkty i usługi ALURON Sp. z o.o.

AF 50 fasada jednoprofilowa w technologii słup-słup

AF 50 fasada jednoprofilowa w technologii słup-słup

System fasadowy AF 50 w technologii słup-słup daje szerokie możliwości kształtowania zabudowy i jest stosowany w nowoczesnych budynkach. W systemie zostały wykorzystane rozwiązania gwarantujące wysokie parametry izolacyjne, szczelność oraz optymalizacja materiału.

AF 50S silikonowy wariant fasady AF 50

AF 50S silikonowy wariant fasady AF 50

System fasadowy AF 50S jest systemem charakteryzującym się wysoką estetyką i lekką konstrukcją. Jego nowoczesny design doskonale sprawdza się w biurowcach podkreślając ich atrakcyjność i klasę. System umożliwia stosowanie pakietów wieloszybowych ze smukłą 20 mm fugą sylikonową. Zastosowane rozwiązania wpływają na...

AS 75 system izolowanych termicznie konstrukcji okiennych i balkonowych

AS 75 system izolowanych termicznie konstrukcji okiennych i balkonowych

Trzykomorowy System AS 75 przeznaczony jest do produkcji izolowanych termicznie konstrukcji okien i drzwi balkonowych. Solidna konstrukcja, trwałość aluminium i bogate wzornictwo gwarantuje wieloletnią wytrzymałość i estetykę. System spełnia wymagania wszystkich aktualnych i przyszłych norm izolacji termicznej.

Więcej

Filmy ALURON Sp. z o.o.

Nowoczesne technologie

Nowoczesne technologie

ALURON w swojej działalności kieruje się dostarczaniem innowacyjnych rozwiązań Partnerom biznesowym. Dlatego oferta handlowa obejmuje szeroki asortyment produktowy oraz profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji projektu

Więcej