Kontakt

DELTA - Marek Lewandowski
ul. Widzewska 4B
95-054 Ksawerów

[mapa]
tel.: +42 213 05 18
e-mail: delta@delta-ml.pl
tel.: +602 47 03 87
Fax: +42 213 05 18

DELTA - Marek Lewandowski

Zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem obrabiarek oraz urządzeń technologicznych ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb producentów stolarki z PCV.

Niezawodna, długa i zapewniająca wysoką jakość praca wyprodukowanych dla Państwa urządzeń jest naszym najważniejszym celem. Możemy ją zapewnić dzięki solidnej inżynierskiej wiedzy wspieranej stałymi konsultacjami naukowymi z zakresu konstrukcji, technologii budowy i eksploatacji maszyn.

Wykonujemy kompleksowe projekty:

  • układów sterowania i napędów pneumatycznych ze wsparciem sterownikami mikroprocesorowymn PLC ,
  • układów sterowania i napędów hydraulicznnych ze wsparciem sterownikami mikroprocesorowymn PLC,
  • stanowisk badawczych i pomiarowych,
  • automatyzacji linii produkcyjnych,
  • maszyn i urządzeń przemysłowych.


Jeśli macie Państwo pytania lub potrzebujecie maszynę, która nie została uwzględniona, to proszę o kontakt. Jestem do dyspozycji osobiście lub pod numerem +602 470387.

Aktualności DELTA - Marek Lewandowski

Delta: usprawnienie pomiaru i cięcia listew przyszybowych

2011-10-06

Delta: usprawnienie pomiaru i cięcia listew przyszybowych

Wspólna propozycja firm Winkhaus i Delta.

Delta poszerza ofertę o automatyczny przymiar pozycjonujący

2010-02-02

Delta poszerza ofertę o automatyczny przymiar pozycjonujący

Automatyczny przymiar pozycjonujący PEA 200 to idealne narzędzie służące do ustalania długości ciętych elementów, wyposażone w szereg opcji zapewniających komfort operatorowi.

Piła do listew z

2008-10-07

Piła do listew z "symulatorem szyby"

Koncepcja piły do listew z symulatorem szyby nie jest nowa, jednak optymalizacja jej działania nie była łatwa. Delta proponuje rozwiązanie czyli PLP204.

Więcej

Produkty i usługi DELTA - Marek Lewandowski

piła do listew plp 204

Piła do listew PLP 204

Koncepcja piły do listew z symulatorem szyby jest znana w środowisku już od pewnego czasu, jednak problem tkwił w zastosowaniu odpowiednich rozwiązań konstrukcyjnych w celu zoptymalizowania jej działania. Na podstawie kilkuletniego doświadczenia oraz sugestii klientów firma Delta stworzyła Piłę do listew PLP204 z...

automatyczny przymiar pea200

Automatyczny przymiar PEA200

Automatyczny przymiar pozycjonujący PEA 200 Przeznaczony jest do ustalania długości ciętych elementów przy pomocy urządzeń przecinających takich jak piły do listew, jednogłowicowe piły do profili z PVC, gilotyny do okuć itp. Charakterystyka: napęd przymiaru jest realizowany przy pomocy serwomotoru zapewniającego...

klamkownica kl 60

Klamkownica KL 60

Przeznaczenie: Klamkownica przeznaczona jest do wykonania – trzech otworów pod klamkę i podłużnego otworu pod zasuwnicę w płaszczyźnie prostopadłej w profilach okiennych z PCV Charakterystyka: hydropneumatyczny posuw trójwrzecionowej głowicy wiercącej, zapewniający prawidłowe przewiercanie profilu automatyczny...

Więcej