Kontakt

KADIMEX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Drewnicka 3a
05-091 Ząbki

[mapa]
tel.: 022 7817475
e-mail: kadimex@kadimex.com.pl
Fax: 022 7817111

https://www.facebook.com/Kadimex-2010910095809768/


KADIMEX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
Firma „KADIMEX” powstała w 1991 roku jako spółka cywilna z siedzibą w Wołominie.
W pierwszych latach swojego istnienia Spółka zajmowała się głównie, jako branżowe biuro handlu zagranicznego, obsługą kontraktów importowych i eksportowych dla producentów drewnianej stolarki budowlanej oraz doradztwem technicznym w zakresie inwestycji w maszyny, urządzenia i narzędzia do obróbki drewna.
Dla wielu wiodących producentów okien i drzwi był to okres intensywnego nadrabiania zaległości w wyposażeniu oraz tworzenia nowoczesnego parku maszynowego. Jesteśmy dumni, że niektórzy z wiodących producentów stolarki w dużej części dokonali tego przy ścisłej współpracy z nami.
W tym czasie sprowadziliśmy dla naszych Klientów szereg maszyn i całych linii technologicznych do obróbki drewna, jak również linie lakiernicze i instalacje do spalania odpadów drzewnych. W 1992 roku chyba jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy na nasz rynek popularne dzisiaj profilowane płyty drzwiowe HDF.
Firma rozwinęła się i w związku z potrzebą stworzenia lepszej bazy dla obsługi Klientów, w 1998 roku przenieśliśmy się do nowej siedziby w Ząbkach. W 2001 roku przekształciliśmy się w spółkę jawną.
Zmieniały się oczekiwania rynku i uwarunkowania zewnętrzne, zmianie uległa też filozofia prowadzenia działalności w kierunku ścisłej współpracy z zagranicznymi producentami maszyn, materiałów i narzędzi dla przemysłu drzewnego. Skończył się okres działalności typowej dla biura handlu zagranicznego. Spółka nasza jest obecnie partnerem, przedstawicielem i dystrybutorem kilku uznanych firm m. in. z Niemiec, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii.
Staramy się nieustannie dostosowywać do potrzeb naszych Klientów zarówno jeśli chodzi o asortyment jak i sposób obsługi. Dlatego w 2004 roku wybudowaliśmy nowe biuro wraz z halą magazynową.
Zaangażowanie w to co robimy jest doceniane przez naszych Odbiorców, dzięki czemu ich grono powiększa się. Zaopatrujemy Klientów z terenu całej Polski.
Zostaliśmy też dostrzeżeni przez niezależnych obserwatorów gospodarki. Firma nasza została uhonorowana nagrodą „Gazela Biznesu 2005”, przyznawaną przez dziennik Puls Biznesu najbardziej dynamicznym i rzetelnym polskim przedsiębiorstwom.
Dziś cieszymy się dobrym miejscem wśród dostawców materiałów i urządzeń dla przemysłu drzewnego. Oferujemy kleje, narzędzia do obróbki drewna, płyty i wypełnienia drzwiowe, linie i aplikacje lakiernicze , a także inne produkty.
Mając w swojej ofercie technologicznie zaawansowane rozwiązania do lakierowania metalu i tworzyw sztucznych wykraczamy obecnie poza krąg przemysłu drzewnego, który oczywiście pozostanie w centrum naszej uwagi. Więcej o naszych produktach i partnerach można przeczytać również na naszej stronie.
Jesteśmy solidnym partnerem w biznesie, na tę opinię zapracowaliśmy sobie przez lata współpracy zarówno z największymi, jak i bardzo małymi Klientami oraz z naszymi partnerami z zagranicy. Zapraszamy do współpracy.

Aktualności KADIMEX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

NN-SYSTEM DP FLEX, czyli piły 'bez hałasu'

2019-11-28

NN-SYSTEM DP FLEX, czyli piły 'bez hałasu'

Niezależnie od tego, czy mówimy o małym zakładzie stolarskim, wielkiej fabryce, ekipie montażowej, czy stolarzu amatorze, podczas obróbki drewna każdemu z nich potrzebna jest piła.

Klucz do narzędzi SERVOLOCK

2019-11-22

Klucz do narzędzi SERVOLOCK

Niekiedy ułatwić znacznie życie operatorów maszyn, a zarazem zwiększyć rentowność produkcji, mogą małe rzeczy. Innowacje, które można zastosować nawet w stosunku do starych modeli maszyn.

Klejenie w technologii 3D z KADIMEX

2019-11-18

Klejenie w technologii 3D z KADIMEX

Temperatura aktywacji większości klejów membranowych wynosi 70°C. Jest to temperatura, która już może negatywnie wpłynąć na folię. Rozwiązaniem tego problemu może być...

Więcej

Produkty i usługi KADIMEX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Środki myjące i konserwujące do narzędzi

Środki myjące i konserwujące do narzędzi

Koncentraty emsa do mycia i konserwacji narzędzi oraz innych metalowych części: Wysoka wydajność; preparaty w postaci koncentratów rozcieńczanych z wodą w proporcji 1 do 100 Długi czas użytkowania roztworu Niższe koszty ostrzenia narzędzi - nawet o ok. 30% Poprawa jakości obróbki powierzchni...

duro-lok 270 do fryza klejonego i montażu okien

Duro-Lok 270 do fryza klejonego i montażu okien

Klej, choć jego udział w całkowitym koszcie produkcji okna drewnianego jest bardzo znikomy, może niewspółmiernie zaważyć na jakości całego produktu. Cóż z tego, że użyje się najnowocześniejszych maszyn i zastosuje najlepsze materiały wykończeniowe, jeśli po jakimś czasie okno się po prostu rozklei?...

wkrętaki pneumatyczne i podajniki wkrętów

Wkrętaki pneumatyczne i podajniki wkrętów

Wkręcanie śrub stanowi często wąskie gardło w masowej produkcji. Problem ten daje się łatwo i stosunkowo niewielkim kosztem wyeliminować dzięki zastosowaniu wkrętaków i podajników wkrętów. Wkrętaki są napędzane pneumatycznie, obsługiwane jednoręcznie. W zależności od pozycji wkręcania, ze...

Więcej

Filmy KADIMEX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Klucz do wymiany narzędzi strugarskich ServoLock

Klucz do wymiany narzędzi strugarskich ServoLock

Film przedstawia innowacyjne rozwiązanie, które znacznie ułatwi i przyśpieszy przezbrajanie strugarek WEINIG z mocowaniam konwencjonalnymi. Kompatybilne zarówno z nowymi jak i starymi maszynami. Przezbrajanie jeszcze nigdy nie było tak szybkie!

Więcej