Quadrature S.A.

wpis pełny

Kontakt

Quadrature S.A.
Av. Georges Lemaître 30 BP1
6041 Gosselies-Aéropôle

[mapa]
tel.: +32/71 349 100
e-mail: info@winpro.be
Fax: +32/71 349 101

http://www.winpro.fr/-PL/

Quadrature S.A.   Belgijska firma Quadratur e została założona przez Henri Picot , twórcę programu do zarządzania stolarką budowlaną WinPro . Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w dziedzinie przemyslu okiennego umożliwia firmie Quadrature tworzenie i uruchamianie Waszych projektów. Nasz główny cel, to dostosowanie możliwosci informatyki do Waszych potrzeb. Kluczem do sukcesu przy produkcji stolarki okiennej jest dobrze funkcjonujące oprogramowanie! Pozwala ono zwiększyć atrakcyjność oferty produkcyjnej, utrzymując jednocześnie jakość wykonania zleceń, zezwala na szybkie i sprawne wykonanie nawet bardzo skomplikowanych zamówień przy niskim poziomie kosztów. Lepszym rozwiązaniem dla przedsiębiorstwa jest jeden program, w ramach którego zachodzą procesy wspierające jak największe pole działań niż kilka bardzo... czytaj dalej

Aktualności Quadrature S.A.

Nowy sterownik dla Colombo AFL 40 już dostępny

2017-10-12

Nowy sterownik dla Colombo AFL 40 już dostępny

W zeszłym miesiącu zespół WinPro udał się do Bosse Machine w Vianen w Holandii w celu potwierdzenia rozwoju nowego sterownika dla maszyny Colombo ALF 40.

Nowa siedziba Quadrature S.A.

2017-09-08

Nowa siedziba Quadrature S.A.

Przeprowadzka Quadrature S.A. w Belgii do nowej siedziby będzie miała miejsce 5 października, a jej nowym adresem stanie się ul. Piccard Auguste 20 (piętro 1); 6041 Gosselies.

Najnowsze rozwiązania WinPro 10 do sprawdzenia na WinDoor-tech 2017

2017-02-03

Najnowsze rozwiązania WinPro 10 do sprawdzenia na WinDoor-tech 2017

Na tegorocznych targach można będzie sprawdzić, jak WinPro 10 radzi sobie z najnowszymi i najbardziej zaawansowanymi maszynami EMMEGI do obróbki aluminium i nie tylko.

Więcej

Produkty i usługi Quadrature S.A.

Program WinPro

Program WinPro

Program WinPro zarzadza produkcja drzwi i okien z aluminium, PCV, drewna lub kazda kombinacja tych materialów. Bierze on pod uwage wszystkie aspekty produkcji, od oferty do faktury. Rozwijany i testowany przez specjalistów od stolarki okiennej, WinPro pomoze wam: * Stworzyc Wasze oferty, zamówienia * Zarzadzac...

Więcej