MOBILUS MOTOR Sp. z o.o.

pakiet medialny

Kontakt

MOBILUS MOTOR Sp. z o.o.
Miętowa 37
61-680 Poznań

[mapa]
tel.: 061 825 81 11
e-mail: info@mobilus.pl
Fax: 061 825 80 52

https://www.mobiq.eu


Firma MOBILUS MOTOR specjalizuje się w produkcji i  dystrybucji siłowników rurowych do rolet, markiz i bram oraz akcesoriów związanych z szeroko rozumianymi osłonami przeciwsłonecznymi.

W ciągu naszej kilkuletniej działalności gruntownie poznaliśmy rynek i potrzeby klientów, co pozwoliło nam zająć wiodące miejsce wśród dostawców na rynku krajowym.

Dzięki rozpoczętej w 2003 roku własnej produkcji siłowników rurowych, pracownicy firmy Mobilus Motor mogą służyć klientom doradztwem technicznym w jeszcze większym zakresie, a nadzór jakościowy produktów pozwala sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających odbiorców. W razie potrzeby jesteśmy gotowi służyć również serwisem technicznym.

Wciąż rozszerzająca się oferta, doskonała jakość produktów, atrakcyjne ceny, doświadczeni pracownicy - to argumenty, które pozwalają firmę Mobilus Motor traktować nie tylko jako solidnego i poważnego dostawcę, ale również, jako ważnego partnera w interesach.

 

Zapraszamy do współpracy!

Aktualności MOBILUS MOTOR Sp. z o.o.

COSMO|WM – pilot radiowy o wyjątkowym designie wkrótce w ofercie MOBILUS

2019-03-13

COSMO|WM – pilot radiowy o wyjątkowym designie wkrótce w ofercie MOBILUS

MOBILUS COSMO|WM to pilot 1-kanałowy, pracujący w standardzie komunikacji radiowej 2WAY READY.

MOBILUS MOTOR z Oscarem wzornictwa Red Dot Award: Product Design 2016

2016-03-30

MOBILUS MOTOR z Oscarem wzornictwa Red Dot Award: Product Design 2016

Pilot radiowy G3+ od Mobilus Motor został nagrodzony znakiem Red Dot, międzynarodowym wyróżnieniem za wysokiej jakości wzornictwo.

Gros nowości od Mobilus Motor na targach R+T w Stuttgarcie

2015-03-16

Gros nowości od Mobilus Motor na targach R+T w Stuttgarcie

Mobilus Motor z każdym rokiem poszerza swoją ofertę o nowe produkty i rozwiązania, a targi w Stuttgarcie są idealnym miejscem, na którym można podzielić się osiągnięciami z klientami.

Więcej

Produkty i usługi MOBILUS MOTOR Sp. z o.o.

PILOT COSMO | HCT

PILOT COSMO | HCT

MOBILUS COSMO | HCT  to nowoczesny sterowany za pomocą przycisków pilot 24-kanałowy umożliwiający sterowanie do 24 urządzeń np. : bram wjazdowych i garażowych, rolet, żaluzji, markiz, oświetlenia,  odbiorników elektrycznych typu ON/OFF. Pilot jest wyposażony w moduł kontroli automatycznej i pracuje w...

PILOT COSMO | HM

PILOT COSMO | HM

MOBILUS COSMO | HM  to nowoczesny, sterowany za pomocą przycisków pilot 99-kanałowy obsługujący do 99 urządzeń np.: bram wjazdowych i garażowych, rolet, żaluzji, markiz, oświetlenia,  odbiorników elektrycznych typu ON/OFF. Pilot obsługuje standard dwukierunkowej komunikacji  COSMO | 2WAY . Podświetlana...

WŁĄCZNIK GNIAZDKOWY MOBILUS C-SWP

WŁĄCZNIK GNIAZDKOWY MOBILUS C-SWP

MOBILUS C-SWP - moduł radiowy typu ON/OFF mocowany w gniazdku elektrycznym umożliwia włączanie / wyłączania drogą radiową odbiorników elektrycznych o mocy do 3,5 kW np. lampki, inne urządzenia do gniazdkowe. Moduł CSWP pracuje w standardzie dwukierunkowej komunikacji  COSMO | 2WAY  umożliwiający przesyłanie...

Więcej