URBAN POLSKA Sp. z o.o.

pakiet medialny

Kontakt

URBAN POLSKA Sp. z o.o.
ul. Gospodarcza 7
68-200 Żary

[mapa]
tel.: 068 4787800
e-mail: office@u-r-b-a-n.pl
Fax: 068 4787801

URBAN POLSKA Sp. z o.o.

Firma URBAN jest jednym z największych na świecie producentów maszyn i urządzeń dla stolarki otworowej. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo linie zgrzewająco-czyszczące, centra tnące i obróbcze oraz inne maszyny i urządzenia uzupełniające produkcję.

Oferta nasza jest kompleksowa i obejmuje zakres działań od rozpoznania indywidualnego zapotrzebowania nabywcy, poprzez doradztwo w doborze pojedynczych maszyn i całych zautomatyzowanych zestawów technologicznych, po dostawę, montaż, wdrożenie i perfekcyjny serwis.

Jakość, serwis oraz know-how tworzą w URBAN podstawę dla naszej skutecznej koncepcji partnerstwa. Naszym celem jest dopasowanie do oczekiwań klienta optymalnego rozwiązania urządzeń o najlepszej jakości po przystępnej cenie. Nasza indywidualna koncepcja urządzeń gwarantuje nowoczesnym zakładom produkującym okna produktywną pracę oraz racjonalną produkcję wysokojakościowych okien z tworzywa sztucznego.

Ciągła innowacja jest jednym z filarów wszechstronnych sukcesów firmy URBAN. Wraz z rozwojem procesu automatyzacji w zgrzewaniu oraz oczyszczaniu jednostek okiennych firma URBAN zyskała pozycję prekursora w tej branży. Również w przyszłości URBAN będzie stale pionierem w technologii.

Aktualności URBAN POLSKA Sp. z o.o.

AWILUX z Leszna partnerem URBAN POLSKA/SCHIRMER

2020-07-24

AWILUX z Leszna partnerem URBAN POLSKA/SCHIRMER

Zamawiając nowe centrum obróbczo-tnące Schirmer, Zarząd AWILUX już dziś pomyślał o przyszłości w kontekście dalszego rozwoju firmy i produkcji.

STOLLAR SYSTEMY OKIENNE z Suwałk automatyzują się z URBAN POLSKA/SCHIRMER

2020-05-21

STOLLAR SYSTEMY OKIENNE z Suwałk automatyzują się z URBAN POLSKA/SCHIRMER

Urban Polska nie zwalnia tempa i pod koniec kwietnia zakończyła montaż ostatniego z trzech nowo zakupionych centr obróbczo-tnących TANDEM-SCHIRMER w firmie STOLLAR SYSTEMY OKIENNE Suwałki.

TERMO PROFIL z Wodzisławia Śląskiego automatyzuje produkcję z URBAN Polska w trudnych czasach

2020-05-04

TERMO PROFIL z Wodzisławia Śląskiego automatyzuje produkcję z URBAN Polska w trudnych czasach

Pomimo trwających zawirowań związanych z pandemią koronawirusa COVID-19, firmy nie przestały się rozwijać i inwestować w zwiększanie mocy przerobowych, które pomogą im szybciej wrócić do normalności po zakończeniu pandemii.

Więcej

Produkty i usługi URBAN POLSKA Sp. z o.o.

SV 815

SV 815

Automatyczna 2 głowicowa oczyszczarka do naroży SV 815 2-głowicowa PC ze sterowaniem za pomocą CNC poprzez wprowadzenie danych na ekran – PC WINDOWS 9 serwoosi z systemem absolutnego pozycjonowania możliwość podłączenia: czytnika kodowego, on-line oraz oddzielnej klawiatury, kieszeń na dyskietki 3,5“ proste...

Piła do łuków EASY CUT 550

Piła do łuków EASY CUT 550

  możliwość jednoczesnego obustronnego cięcia łuków i poprzeczek do ich późniejszego zgrzewania oszczędność czasu związanego z kłopotliwym przestawianiem katów jednoczesne cięcie dwóch końców łuku lub dwóch ramion do zgrzewania patent firmy WITTE 2 ustawne głowice...

AKF 6/250

AKF 6/250

Frezarka do słupka AKF 6/250 z ruchomym stołem roboczyM(podnoszonym) możliwość regulacji kąta frezowania 20°-90°-20° z podstawą pneumatyczne pionowe i poziome dociski bez frezów do profili, głębokość frezowania 85 mm, wysokość wrzeciona 90 mm - dla 6/250 chłodzenie AKF 6/250-SPV...

Więcej