PrefCo GmbH

pakiet medialny

Kontakt

PrefCo GmbH
ul. Szadkowska 6C
98-220 Zduńska Wola

[mapa]
tel.: + 48 12 362 6890
e-mail: l.gorski@prefco.de
tel.: +48 536 357 827
Fax: + 48 12 362 6893

https://www.youtube.com/user/prefsuitedeutschland

PrefCo GmbH
PrefCo jest niemiecką firmą software'ową, która od 2000 roku oferuje rozwiązania programowe dla przemysłu okiennego, drzwiowego i fasadowego w krajach Europy Środkowej oraz Ameryki Północnej jako oficjalny dystrybutor i dostawca usług PrefSuite.

PrefCo jest firmą specjalizującą się w dystrybucji i implementacji oprogramowania PrefSuite dla środkowoeuropejskiego przemysłu okien i drzwi.

 

Naszą najwyższą maksymą jest cyfrowe łączenie procesów biznesowych i dostarczanie naszym klientom zawsze doskonałego, zawsze aktualnego technicznie rozwiązania programowego.


Firma PrefCo GmbH została założona w 2000 roku przez Jana Heinze.


Oferujemy nie tylko doskonałe rozwiązanie programowe, ale również dostosowujemy podstawowy produkt PrefSuite do specjalnych potrzeb naszych klientów.

 

Dlatego też wspieramy Państwa również w tych obszarach:

 

  • Usługi w zakresie projektów i danych
  • Programowanie maszyn
  • Programowanie specjalne
  • Integracja systemów ERP
  • Serwis i wsparcie PrefSuite
  • Automatyzacja produkcji

 

Jakość i możliwość oferowania indywidualnych rozwiązań to znaki firmowe, z których jesteśmy bardzo dumni.

 

Dzięki ciągłym i rosnącym inwestycjom w badania, rozwój i innowacje, PrefCo chce zabezpieczyć swoją przewagę konkurencyjną na rynku, a także zapewnić swoim klientom najnowsze rozwiązania i stale rosnący zwrot z inwestycji.

Aktualności PrefCo GmbH

PrefSuite – dedykowane oprogramowanie dla przemysłu okiennego, drzwiowego oraz fasad

2019-04-16

PrefSuite – dedykowane oprogramowanie dla przemysłu okiennego, drzwiowego oraz fasad

PrefCo jest niemiecką firmą software'ową, która od 2000 roku oferuje rozwiązania programowe dla przemysłu okiennego, drzwiowego i fasadowego jako oficjalny dystrybutor i dostawca usług PrefSuite.

Więcej

Produkty i usługi PrefCo GmbH

PrefSuite| Oprogramowanie do produkcji okien

PrefSuite| Oprogramowanie do produkcji okien

PrefSuite jest elastycznym i modułowym oprogramowaniem biznesowym zaprojektowanym specjalnie dla przemysłu okiennego, drzwiowego i fasadowego. Jako zintegrowane oprogramowanie biznesowe PrefSuite wspiera Cię we wszystkich obszarach, niezależnie od tego, czy pracujesz z surowcami z PCV, drewna lub aluminium. PrefSuite oferuje...

PrefWise | Dane technologiczne

PrefWise | Dane technologiczne

PrefWise jest podstawowym modułem każdej produkcji okien i drzwi. Dzięki PrefWise użytkownik może łatwo i szybko tworzyć, zarządzać i modyfikować wszystkie dane TECHNOLOGICZNE. Pracując z PrefSuite ma znaczenia, czy produkujesz z PCV, aluminium, drewna. Wszystkie materiały mogą być używane razem w jednym systemie.  ...

PrefCAD| Konstruktor

PrefCAD| Konstruktor

PrefCAD jest oprogramowaniem CAD specjalnie programowanym dla przemysłu okiennego, drzwiowego i fasadowego i jest prawdopodobnie najsilniejszym tego typu oprogramowaniem w branży.   Największą zaletą systemu PrefCAD jest zmniejszenie złożoności w obszarze projektowania.   Prosta obsługa sprawia, że kosztowne i...

Więcej