AXOR INDUSTRY EU

pakiet medialny

Kontakt

AXOR INDUSTRY EU
Przemiarki 23/8
30-384 Kraków

[mapa]
tel.: +48 575 115 605
e-mail: biuro@axorindustry.com
e-mail: e.mazur@axorindustry.com
tel.: +48 575145885

Zakład produkcyjny

AXOR INDUSTRY jest czołowym producentem okuć budowlanych w Europie.

Przedsiębiorstwo posiada nowoczesny zakład produkcyjny okuć dla stolarki okiennej i drzwiowej w mieście DNIPRO. Zakład wykonuje pełny cykl produkcyjny obejmujący wytworzenie wszystkich niezbędnych elementów produktu finalnego. Wykorzystuje zaawansowaną technologię obejmującą każdy etap produkcji: odlewanie, tłoczenie, powlekanie i montaż wyrobu finalnego. Surowce wykorzystywane do produkcji posiadają najwyższą jakość popartą certyfikatami dostawców z Unii Europejskiej. Wszystkie etapy produkcyjne wykonywane są przez specjalnie przeszkolony personel w oparciu o najnowocześniejszy sprzęt i technologie.

Wszystkie procesy zakładowe są maksymalnie zautomatyzowane oraz zorganizowane z zachowaniem norm ekologicznych. Optymalne zarządzanie przedsiębiorstwem jest zgodne z normami EN, DIN. Jakość produktu potwierdzona jest certyfikatem QM 328 IFT Rosenheim.

Aktualności AXOR INDUSTRY EU

Elite+, czyli nowy zawias kryty o nośności 130 kg od Axor™

2019-11-26

Elite+, czyli nowy zawias kryty o nośności 130 kg od Axor™

Nowoczesny design, wytrzymałość, antywłamaniowość, szczelność i energooszczędność, nośność, prostota obsługi i montażu – to wszystko cechuje nowy produkt Axor Industry.

Zawias wzmocniony AXOR 130 kg jako standard w nowoczesnych konstrukcjach okiennych

2019-11-18

Zawias wzmocniony AXOR 130 kg jako standard w nowoczesnych konstrukcjach okiennych

Nie jest tajemnicą, że duże konstrukcje stały się zmorą producentów okien, a restrykcje dotyczące przepuszczalności cieplnej wymagają postawienia na sprawdzone rozwiązania techniczne.

Nowe Centrum Logistyczne AXOR w Lublinie

2019-09-10

Nowe Centrum Logistyczne AXOR w Lublinie

W ramach inwestycyjnego projektu grupy AXOR, dostawca otworzył nowe Centrum Logistyczne w Lublinie. Nowa lokalizacja nie jest przypadkowa i znajduje się w przemysłowej dzielnicy miasta.

Więcej

Produkty i usługi AXOR INDUSTRY EU

Komfort Line K-3

Komfort Line K-3

Okucie Komfort Line K-3 nowy system okuć dla okien drzwi z PCV, drewna i aluminium. Tworząc system specjaliści AXOR INDUSTRY kierowali się zapewnieniem prostoty montażu dla producentów okien. Komfort Line K-3 zapewnia bezpieczną i komfortową eksploatację dla użytkowników. Projektując nowy system okuć AXOR,...

Smart Line S+

Smart Line S+

Okucie Smart Line S+ - nowy produkt AXOR INDUSTRY jest odpowiedzią na obecne oczekiwania rynku. Wyposażony jest standardowo w czopy antywyważeniowe. System połączenia elemntów dostowany jest do automatycznego systemu okuwania. Zastosowania czopów antywyważeniowych pozwala w szybki i łatwy sposób rozbudować...

Więcej

Filmy AXOR INDUSTRY EU

AXOR Industry Invitation

AXOR Industry Invitation

Wysoka jakość produkowanych elementów zapewniona jest przez zespół badawczo rozwojowy. Produkty nieustannie badane są i poddawane szeregom testów w laboratorium na miejscu w zakładzie.

Więcej