Kontakt

Schtec Makine San. ve Tic. A.Ş.
Başakşehir
34490 Istanbul

[mapa]
tel.: +90 212 852 01 61
e-mail: info@schtec.com.tr, karol.piotrowski@schtec.com.tr
tel.: +48 693 769 111
tel.: +90 544 413 82 70 (PL)
Fax: +90 212 852 88 87

https://www.facebook.com/schtec


Schtec Makine San. ve Tic. A.Ş.
Schtec Makine

Firma Schtec Machine została założona 2.08.2013 roku przez grupę doświadczonych specjalistów z 18-letnim stażem w branży i poprzez znaczące inwestycje, zwiększono początkową powierzchnię produkcyjną z 500 m2 do 9000 m2, gdzie dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii produkcji możliwa stała się obsługa producentów okien i drzwi PCV i Aluminium z nowym podejściem.

Obecnie Schtec Makine zatrudnia prawie 100 ekspertów, którzy mają duże doświadczenie w technicznych aspektach produkcji maszyn do obróbki PCV i Aluminium i kontynuuje swoją działalność w ponad 45 krajach na różnych kontynentach.

Dzięki wielu rodzajom maszyn, produkowanych zgodnie z zaawansowaną technologią i standardami wysokiej jakości, zasadą obsługi opartą na zadowoleniu klienta oraz nieocenionym wsparciem dostarczanym przez jej klientów, producentów Okien i Drzwi, nasza firma działa jako najszybciej rozwijający się turecki producent w branży maszyn do obróbki PCV i Aluminium.

Schtec Makine zaopatruje producentów stolarki otworowej w Centra obróbczo-tnące do PCV, Piły jednogłowicowe i dwugłowicowe do PCV i aluminium, frezarko-kopiarki, frezarki do odwodnień, frezarki do słupka, zaciskarki do Aluminium, Centra Wkręcające do PCV, zgrzewarki do PCV wraz z oczyszczarkami CNC, wszystko zgodnie z najwyższymi standardami wyznaczanymi przez branżę producentów okien i drzwi.

Aktualności Schtec Makine San. ve Tic. A.Ş.

Poznaj maszyny Schtec

2020-10-08

Poznaj maszyny Schtec

Dziś zapraszamy Państwa do rozmowy z Panem Karolem Piotrowskim, który reprezentuje w Polsce tureckiego dostawcę maszyn Schtec Makine.

Więcej

Produkty i usługi Schtec Makine San. ve Tic. A.Ş.

centrum obróbczo-tnące smc 320

Centrum obróbczo-tnące SMC 320

Funkcje:   To sterowane w 3 osiach centrum obróbcze CNC może wykonywać wszystkie operacje na profilach PCV, takie jak cięcie, znakowanie, otwieranie otworów pod klucz,  frezowania pod odwodnienia, otworów pod zawiasy, otwory uchwytów itp. Wszystkie kąty od 30 do 150 stopni są cięte z...

centrum obróbczo-tnące smc 350

Centrum obróbczo-tnące SMC 350

 3 oddzielnie sterowane jednostki obróbcze CNC mogą wykonywać wszystkie operacje 11 narzędziami na profilach PCV, takie jak cięcie, znakowanie, otwieranie otworów na klucze, frezowanie kanałów odwadniających, otworów pod zawiasy, otworów uchwytów itp. Wszystkie kąty od 30 do 150 stopni są...

ssl 1 automatyczna linia zgrzewająco-czyszcząca

SSL 1 Automatyczna linia zgrzewająco-czyszcząca

SSL 1 Automatyczna linia zgrzewająco-czyszcząca Zintegrowany system składający się ze zgrzewarki WM 740, stacji chłodząco-buforującej CS 810, stanowiska obracającego TS 820 i oczyszczarki do naroży CNC CM 620  Cały proces jest kontrolowany przez przemysłowe systemy komputerowe, od spawania po chłodzenie, obracanie i...

Więcej