Ultima spółka z o.o.

pakiet medialny

Kontakt

Ultima spółka z o.o.
Rakowo
62-250 Czerniejewo

[mapa]
tel.: +48 698 773-816
e-mail: ultima@ultima-cnc.com

https://www.facebook.com/ultimacnc


Ultima spółka z o.o.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w rozwiązaniach do automatyzacji produkcji. Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań dla małych i średnich przedsiębiorstw produkcyjnych. Chcemy, aby dzięki temu podniosły się jakość oraz efektywność ich produkcji.


Narzędziami służącymi do optymalizacji procesów produkcyjnych są zarówno nowoczesne maszyny, jak i specjalistyczne oprogramowanie. Osiągamy założone cele, poprzez zwracanie uwagi na optymalizację obciążeń finansowych dla Klienta. Przez to, że dbamy o jakość obsługi, prowadzimy ograniczoną liczbę projektów.


Ciągle badamy rynek pod kątem oferowanych technologii. Dla naszych Klientów wybieramy najlepsze rozwiązania, dostarczane przez zaufanych producentów. Z dumą reprezentujemy na polskim rynku niemieckiego producenta BDM Germany GmbH, a także włoską firmę Italmac, dwóch producentów obrabiarek CNC.


Wyjątkową pozycją w naszej ofercie jest centrum tnąco obróbcze Ultima. Występuje ono w dwóch wersjach — Ultima Alu (do pracy na profilach aluminiowych) oraz Ultima Steel (do pracy na profilach stalowych). Wspomniane Centrum jest nowatorską koncepcją maszyny CNC. To mobilne centrum obróbcze połączone w jedno ze stacjonarną jednostką tnącą. Oferuje ono użytkownikowi w pełni automatyzowaną obróbkę profili aluminiowych i stalowych — od etapu sztangi, aż po docięte elementy gotowe do natychmiastowego montażu.

Jednocześnie, proces obróbki oraz cięcia aluminium lub stali pozostaje elastyczny. Poszczególne etapy pracy można funkcjonalnie wydzielić. Ultima może pracować w 3 trybach — jako automatyczna linia produkcyjna, centrum obróbcze CNC lub samodzielna jednostka tnąca. Co więcej, Ultima pozwala na obróbkę zarówno całej sztangi, jak i krótkich odcinków profili.


Interesują Cię: automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych, frezy do aluminium i stali, CNC maszyny, narzędzia do obróbki CNC, piły dwugłowicowe, lub serwis maszyn CNC? Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie internetowej.


www.ultima-cnc.com

Aktualności Ultima spółka z o.o.

E-sklep Ultima już otwarty

2021-07-08

E-sklep Ultima już otwarty

Na bazie znanego i przetestowanego modelu P307, powstała wersja 5-osiowa maszyny CNC do przemysłowej obróbki profili aluminiowych.

Więcej

Produkty i usługi Ultima spółka z o.o.

PEMAC 03 PL

PEMAC 03 PL

PEMAC 03PL to 3-głowicowa, manualna, frezarko-kopiarka na długim stole, która umożliwia obróbkę profili aluminiowych lub PCV na długości odcinka do 2150 mm bez konieczności repozycjonowania profilu. Maszyna wyposażona w 4 pneumatyczne klamry, regulowane na wysokość oraz szerokość. Taka konstrukcja zapewnia mocne...

PEMAC 03 PLA

PEMAC 03 PLA

PEMAC 03PLA to pół-automatyczna 3-głowicowa, frezarko-kopiarka na długim stole, która umożliwia obróbkę profili aluminiowych lub PCV na długości odcinka do 2150 mm bez konieczności repozycjonowania profilu. Pionowy posuw wrzeciona odbywa się w sposób pół-automatyczny. Operator steruje posuwem...

PEMAC 050PA frezarka do słupków

PEMAC 050PA frezarka do słupków

PEMAC 050P to pozioma frezarka czołowa z automatycznym posuwem głowicy frezującej sterowanej hydro-pneumatycznie. Maszyna zapewnia frezowanie a płaszczyznach: +45° / 90° / -45°. Kąty pośrednie ustawiane manualnie dzięki Szybka wymiana narzędzia. Pełna ochrona strefy pracy. Pneumatycznie zamykane i otwierane klamry (dwie...

Więcej