Ultima spółka z o.o.

pakiet medialny

Kontakt

Ultima spółka z o.o.
Podkomorska 8
62-200 Gniezno

[mapa]
tel.: +48 698 773-816
e-mail: ultima@ultima-cnc.com

https://www.facebook.com/ultimacnc


Ultima spółka z o.o.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w rozwiązaniach do automatyzacji produkcji. Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań dla małych i średnich przedsiębiorstw produkcyjnych. Chcemy, aby dzięki temu podniosły się jakość oraz efektywność ich produkcji.


Narzędziami służącymi do optymalizacji procesów produkcyjnych są zarówno nowoczesne maszyny, jak i specjalistyczne oprogramowanie. Osiągamy założone cele, poprzez zwracanie uwagi na optymalizację obciążeń finansowych dla Klienta. Przez to, że dbamy o jakość obsługi, prowadzimy ograniczoną liczbę projektów.


Ciągle badamy rynek pod kątem oferowanych technologii. Dla naszych Klientów wybieramy najlepsze rozwiązania, dostarczane przez zaufanych producentów. Z dumą reprezentujemy na polskim rynku niemieckiego producenta BDM Germany GmbH, a także włoską firmę Italmac, dwóch producentów obrabiarek CNC.


Wyjątkową pozycją w naszej ofercie jest centrum tnąco obróbcze Ultima. Występuje ono w dwóch wersjach — Ultima Alu (do pracy na profilach aluminiowych) oraz Ultima Steel (do pracy na profilach stalowych). Wspomniane Centrum jest nowatorską koncepcją maszyny CNC. To mobilne centrum obróbcze połączone w jedno ze stacjonarną jednostką tnącą. Oferuje ono użytkownikowi w pełni automatyzowaną obróbkę profili aluminiowych i stalowych — od etapu sztangi, aż po docięte elementy gotowe do natychmiastowego montażu.

Jednocześnie, proces obróbki oraz cięcia aluminium lub stali pozostaje elastyczny. Poszczególne etapy pracy można funkcjonalnie wydzielić. Ultima może pracować w 3 trybach — jako automatyczna linia produkcyjna, centrum obróbcze CNC lub samodzielna jednostka tnąca. Co więcej, Ultima pozwala na obróbkę zarówno całej sztangi, jak i krótkich odcinków profili.


Interesują Cię: automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych, frezy do aluminium i stali, CNC maszyny, narzędzia do obróbki CNC, piły dwugłowicowe, lub serwis maszyn CNC? Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie internetowej.


www.ultima-cnc.com

Produkty i usługi Ultima spółka z o.o.

stół odbiorczy zintegrowany z piłą dwugłowicową

Stół odbiorczy zintegrowany z piłą dwugłowicową

Automatyczny rozładunek elementów gotowych podczas pracy na pile dwugłowicowej – ta opcja jest już dostępna dla klientów Ultima, tak nowych, jak i już tych pracujących na maszynach od Ultima. Wprowadzona nowość ma stanowić kolejny krok na drodze do automatyzacji. Opcja ta została niedawno zaprezentowana na targach Fensterbau...

pemac 03 pl

PEMAC 03 PL

PEMAC 03PL to 3-głowicowa, manualna, frezarko-kopiarka na długim stole, która umożliwia obróbkę profili aluminiowych lub PCV na długości odcinka do 2150 mm bez konieczności repozycjonowania profilu. Maszyna wyposażona w 4 pneumatyczne klamry, regulowane na wysokość oraz szerokość. Taka konstrukcja zapewnia mocne...

pemac 03 pla

PEMAC 03 PLA

PEMAC 03PLA to pół-automatyczna 3-głowicowa, frezarko-kopiarka na długim stole, która umożliwia obróbkę profili aluminiowych lub PCV na długości odcinka do 2150 mm bez konieczności repozycjonowania profilu. Pionowy posuw wrzeciona odbywa się w sposób pół-automatyczny. Operator steruje posuwem...

Więcej