Firma Aluglass

pakiet medialny

Kontakt

Firma Aluglass
Ujejskiego 313
32-400 Myślenice

[mapa]
tel.: +48 (12) 274 42 74
e-mail: biuro@firmaaluglass.pl
tel.: +48 (12) 272 34 50
tel.: 606 639 135

http://euroa.pl/
http://www.youtube.com/channel/UC3k_BPO3DP9vbXSYP5M3wNA
http://www.facebook.com/aluglass


Firma Aluglass

Firma Aluglass - Producent okien i drzwi ALU, PCV - z siedzibą w Myślenicach - małopolska, zajmuje się produkcją i montażem profesjonalnej stolarki aluminiowej, szklanej, oraz jest autoryzowanym przedstawicielem handlowym okien i drzwi PCV.

Produkowana stolarka aluminiowa oparta jest na systemach aluminiowych ALIPLAST, powszechnie wykorzystywanych przy różnego rodzaju konstrukcjach budowlanych związanych ze stolarką budowlaną. Bardzo szeroka gama produktów umożliwia wykonanie niemalże wszystkich, nawet bardzo skomplikowanych projektów architektonicznych.

Jednym z głównych produktów w którym firma Aluglass specjalizuje się są ogrody zimowe. Wykonane z najnowocześniejszych profili termicznych dają efekt ciepłych i przytulnych pomieszczeń mieszkalnych, antresoli, itp. Ogrody wykonane z profili aluminiowych obklejonych okleiną drewnopodobną pokazują realistyczną budowle do złudzenia przypominającą konstrukcję z drewna, jednakże dużo wytrzymalszą i odporną na warunki atmosferyczne.

Kolejnym głównym produktem są fasady słupowo- ryglowe MC-WALL umożliwiające stawianie najróżniejszych ścian osłonowych jak i elewacyjnych.
Systemy na których pracujemy charakteryzują się dużą kompatybilnością ,umożliwiającą łączenie je między sobą co stawia końcowy produkt bardziej lub mniej skomplikowany na najwyższym poziomie wykonania.

Ponadto wykonujemy różnego rodzaju drzwi szklane, ścianki i przeszklenia całe w szkle. Paleta posiadanego szkła w ofercie daje duże możliwości aranżacyjne.

Okna i drzwi PCV:
W ofercie naszej firmy znajdziesz także stolarkę okienno - drzwiową z wysoko udarowego PCV pięciokomorowego z charakterystycznym design. Profile mogą być gładkie jak i pół zlicowane.

Jesteśmy również autoryzowanym dystrybutorem Deski Tarasowej.

Pełną ofertę okien i drzwi aluminiowych oraz PCV, fasad, daszków szklanych, balustrad, konstrukcji pełnoszklanych - poznasz przeglądając naszą stronę www.firmaaluglass.pl

Zapraszamy na  www.facebook.com/aluglass

 

 

 

Produkty i usługi Firma Aluglass

okna dachowe - uchylno obrotowe

Okna dachowe - uchylno obrotowe

Okno to łączy w sobie skrzydło obrotowe i uchylne (z dwiema osiami obrotu). W klasycznych oknach obrotowych oś obrotu umieszczona jest pośrodku okna, co może stanowić pewną niedogodność - nie można stać przy otwartym oknie w pozycji wyprostowanej. Okno uchylno-obrotowe można uchylać, otwierać, wyglądać przez nie i myć je...

euroa seria holenderska 1001

EUROA Seria holenderska 1001

Seria holenderska Kolor: 9005ST Strona zewnętrzna: Naklejana aplikacja ze stali nierdzewnej z widoczną szachownicą. Strona wewnętrzna Naklejane ramki ze stali nierdzewnej wokół szyb o szerokości 25mm bez widocznej szachownicy. Wizualizacja pokazuje szyby matowe z przeźroczystym rantem - opcja za dopłatą.

euroa seria holenderska 1002

EUROA Seria holenderska 1002

Seria holenderska kolor: 9005ST Strona zewnętrzna: Naklejane paski ze stali nierdzewnej o szerokości 15 mm. Strona wewnętrzna: Panel gładki.    

Więcej