KontaktEXPRESOKNA Krystyna Faryś
Przyjęło się, iż wszystkie wyrażenia zawierające w swojej konstrukcji słowo „expres” kojarzą nam się z czymś niebywale szybkim, podwyższającym standardy a więc i prestiżowym. Konstrukcja nazewnictwa naszej firmy – ExpresOkna – również nie jest przypadkowa. Zajmujemy się sprzedażą i montażem okien PCV. Jesteśmy również producentem stolarki aluminiowej i przeciwpożarowej.

EXPRES CZYLI NA WCZORAJ
Zamysłem naszej firmy od momentu jej powstania zawsze była i jest najwyższa jakość oferowanych produktów i usług z naciskiem na expresowy czas ich realizacji! Własne zaplecze w postaci nowoczesnego parku maszynowego, własne powierzchnie magazynowe oraz transport pozwoliły na zminimalizowanie kosztów produkcji a także szybką i profesjonalną obsługę naszych klientów.

PASJA TWORZENIA
Łączymy piękno z pożytecznym! Jesteśmy przekonani, iż tylko profesjonalna i estetycznie wykonana stolarka okienna, aluminiowa i przeciwpożarowa produkowana z przetestowanych elementów, tworzona w zgodzie z najwyższymi standardami i certyfikatami może konkurować z najlepszymi producentami w tej branży. Mamy nadzieję, że Ty też wkrótce to docenisz!

MORZE MOŻLIWOŚCI
Zapoznaj się z bogatą ofertą produktową (okna, drzwi, bramy, rolety, parapety) oraz możliwościami personalizacji naszych produktów do Twoich indywidualnych potrzeb. Sprawdź kolorystykę, bogate wzornictwo, kształty i sprawdzoną technologię. Wyraź swój styl, gust i potrzeby! Wybierz to, co najlepsze!

GARŚĆ INSPIRACJI
Parametry, pomiar, technologie, kolorystyka, montaż? To wcale nie jest takie skomplikowane! Poszukaj z nami najlepszych rozwiązań do Twojego domu! Skorzystaj z doświadczenia naszych doradców i fachowców! Zadzwoń do nas lub odwiedź nasze salony sprzedażowe. Jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie zamówienia! Dbamy o najwyższe standardy obsługi dlatego możesz nam zaufać!

W ZGODZIE Z NATURĄ
Dbałość o szczegóły to także rozwiązania wspierające ekologię zarówno w procesie produkcji jak i w samym wykonaniu naszych produktów. Zastosowane profile PCV wyzwoliliśmy z ołowiu na rzecz bardziej ekologicznego cynku i wapnia! Dodatkowo w produkcji stolarki okiennej bazujemy na szybach termoizolacyjnych, które są energooszczędne oraz ograniczają emisję energii cieplnej z pomieszczeń na zewnątrz.

Obszar działalności:
Nasze okna i drzwi sprzedajemy na obszarze Polski: Bytom, Warszawa, Wrocław, Poznań, Katowice, Łódź, Gdańsk, Kraków i inne, oraz całej europy.

Aktualności EXPRESOKNA Krystyna Faryś

EXPRESOKNA intensywnie się rozwijają

2015-08-12

EXPRESOKNA intensywnie się rozwijają

Rok 2015 to duże zmiany dla firmy EXPRESOKNA. Wśród nowości można wymienić m.in. rozszerzenia obszaru działalności na zachód oraz otwarcie własnej lakierni stolarki.

Voucher Expresokna zrealizowany!

2014-10-23

Voucher Expresokna zrealizowany!

Expresokna ogłosiła 15 lipca br. konkurs fotograficzny pn. „Zamień zdjęcie z wakacji na okna do Twojego domu". Nagrodą w konkursie był Voucher Expresokna o wartości 4000 zł.

EXPRESOKNA: teraz także drzwi GERDA w 48h!

2014-07-29

EXPRESOKNA: teraz także drzwi GERDA w 48h!

EXPRESOKNA, mając na celu realizację rosnącego zapotrzebowania rynku i oczekiwań klientów, rozpoczęły współpracę z liderem w dziedzinie drzwi zewnętrznych – firmą GERDA.

Więcej

Produkty i usługi EXPRESOKNA Krystyna Faryś

Bramy garażowe

Bramy garażowe

Tak samo jak dom i jego mieszkańcy potrzebują bezpiecznych drzwi frontowych tak samo Twoje mienie zarówno prywatne jak i firmowe/zakładowe potrzebują odpowiedniej ochrony. Rodzajów bram garażowych i przemysłowych na rynku jest obecnie bardzo wiele: uchylne, rolowane, segmentowe czy rozwieralne. Wybór konkretnej opcji...

Okna 6-komorowe Triumph 80mm

Okna 6-komorowe Triumph 80mm

Oferujemy Państwu okna w ekspresowych terminach do 48 godzin, gwarantując jednocześnie najwyższą jakość produktów oraz profesjonalną obsługę. szyba zespolona U=1,0 W/m2K (wg EN 674) z "ciepłą ramką" tworzywową delikatne zaokrąglenia nadające profilom nowoczesny i elegancki wygląd estetyczne i mało...

MB-45 - tzw. aluminium zimne

MB-45 - tzw. aluminium zimne

MB-45 (tzw. aluminium zimne) jest nowoczesnym systemem aluminiowym, służącym do wykonywania nie wymagających izolacji termicznej elementów architektonicznej zabudowy wewnętrznej i zewnętrznej, np.: różnych typów ścianek działowych, okien, drzwi, w tym drzwi przesuwanych ręcznie i automatycznie, drzwi...

Więcej

Filmy EXPRESOKNA Krystyna Faryś

Informacje o firmie Expresokna z Bobrownik. Okna PCV, drzwi aluminiowe, drzwi przeciwpożarowe w 48h.

Więcej