Kontakt

ALSAL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
ul. Słoneczna 15
32-064 Niegoszowice

[mapa]
tel.: 12 / 283 87 87
e-mail: biuro@alsal.com.pl
Fax: 12 / 283 87 86


ALSAL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. Krakowska firma Alsal jest jedną z największych firm produkujących i montujących systemowe i niesystemowe konstrukcje aluminiowo-szklane dla budownictwa. Alsal Firma Wielobranżowa rozpoczynała działalność w czasach, gdy aluminium dla budownictwa było materiałem reglamentowanym i gdy rozwiązania techniczne profili aluminiowych i akcesoriów systemowych pozostawiały sporo do życzenia. Obecnie wytwarzanie naszych elementów prowadzimy w oparciu o najnowsze technologie światowe, najnowocześniejszy sprzęt, przy zastosowaniu ekologicznie przyjaznych materiałów.krajowymi Yawal System Częstochowa, Metalplast-Bielsko Bielsko-Biała. Firma ALSAL wciąż sie rozwija, przykładem moze być wzrost zatrudnienia w naszej firmie na przestrzeni lat. Na początku lat dziewięćdziesiątych Firma rozpoczęła współpracę kooperacyjną z tak znaczącymi firmami... czytaj dalej

Aktualności ALSAL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

ALSAL o realizacji Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice

2017-07-26

ALSAL o realizacji Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice

Nowa postać międzynarodowego portu lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice to kolejne wielkie osiągniecie, przy którego powstaniu brała udział firma ALSAL.

Centrum Kongresowe ICE Kraków i wkład ALSAL-u w jego powstanie

2015-04-16

Centrum Kongresowe ICE Kraków i wkład ALSAL-u w jego powstanie

Centrum Kongresowe ICE Kraków to, według władz miasta, pierwszy zbudowany z takim rozmachem obiekt w Polsce, który umożliwi organizowanie dużych kongresów, koncertów, spektakli i wystaw.

Alsal popularyzuje awangardowe rozwiązania projektowe

2012-07-19

Alsal popularyzuje awangardowe rozwiązania projektowe

Alsal realizuje i proponuje do zastosowania nie tylko wyszukane pomysły architektoniczne, ale również wprowadza i popularyzuje nowe awangardowe rozwiązania projektowe.

Więcej