DECCO S.A.

wpis pełny

Kontakt

DECCO S.A.
ul. V Poprzeczna 15
04-611 Warszawa

[mapa]
tel.: 22 740 02 50
e-mail: decco@decco.eu
tel.: 22 812 60 94
Fax: 22 815 69 27

http://www.youtube.com/channel/UCBSCYc6KLZgT6EGBSKCnTKg


O NAS DECCO S.A. to producent najwyższej jakości systemów profili okiennych i drzwiowych PVC. Nasze profile cieszą się uznaniem zarówno producentów stolarki, jak i bezpośrednich użytkowników okien i drzwi. Profesjonalny zespół, nowoczesne maszyny i urządzenia, wytrwałe prace badawcze i drobiazgowa kontrola jakości oraz szereg certyfikatów i nagród sprawiają, że profile PVC są najlepszymi ambasadorami marki DECCO. Zakład produkcyjny w Suwałkach to w chwili obecnej 12 nowoczesnych linii produkcyjnych, laboratorium badawcze, własna mieszalnia, centrum logistyczne oraz magazyn wysokiego składowania. Klientami DECCO S.A. są producenci stolarki okiennej i drzwiowej PVC w całej Polsce. Systemy DECCO są również obecne w blisko 30 krajach całej Europy.     JAKOŚĆ Postrzeganie naszej marki... czytaj dalej

Aktualności DECCO S.A.

Z nowym rokiem w DECCO (wywiad z wiceprezesem Wojciechem Janikiem)

2017-02-01

Z nowym rokiem w DECCO (wywiad z wiceprezesem Wojciechem Janikiem)

Zapraszamy na wywiad z wiceprezesem DECCO, Wojciechem Janikiem, odnośnie zmian i nowości, jakie miały miejsce w spółce w ostatnich miesiącach.

Innowacje z DECCO. 26 września kolejna konferencja Akademii Okiennej

2016-09-19

Innowacje z DECCO. 26 września kolejna konferencja Akademii Okiennej

DECCO po raz kolejny weźmie udział w konferencji Akademii Okiennej poświęconej izolacyjności. Tym razem miejscem spotkania będzie Strzelinko k. Słupska.

Wzorowa obniżka w DECCO

2015-10-01

Wzorowa obniżka w DECCO

DECCO S.A. aktywnie promuje swój najnowszy produkt – system profili okiennych Decco 83. Ruszyła kampania „Wzorowa obniżka: 83=71”.

Więcej

Produkty i usługi DECCO S.A.

Decco 83

Decco 83

NOWOŚĆ   Decco 83 to profil 3-uszczelkowy o rewelacyjnych właściwościach termicznych i akustycznych. Zaprojektowany z geometryczną elegancją, wykonany z wysokiej jakości PCV - rusza na podbój Europy. Duże komory pozwalają na stosowanie wzmocnień dających wyjątkową stabilność. Nasze najnowsze dzieło idealnie...

Decco 82

Decco 82

Decco 82 wyznacza najnowsze trendy w branży okiennej. Nowoczesny, ascetyczny design nadaje oknom wyjątkowy charakter. Produkt posiada uniwersalne właściwości. Pozwala na zastosowane szerokiej gamy pakietów szybowych - od standardowych do najgrubszych, od podstawowych do pakietów specjalnych: ciepłych, dźwiękochłonnych i...

Decco 60 line

Decco 60 line

- szersze skrzydło to dodatkowo polepszone parametry okien; - poszerzona szerokość skrzydła powoduje widoczny efekt jednej płaszczyzny okna; - zaokrąglone skrzydło i listwy przyszybowe nadają oknom nowoczesny wygląd.

Więcej

Filmy DECCO S.A.

Nowy profil DECCO 83

Nowy profil DECCO 83

DECCO informujemy o wprowadzeniu do sprzedaży najnowszego produktu: systemu Decco 83. Po wielu miesiącach prac projektowych i badawczych oferuje Państwu produkt kompletny, dopracowany pod każdym względem.

Więcej