METAL-PLAST

pakiet medialny

KontaktProfile transportowo-montażowe Regranulaty PVC Recykling PVC

Założona w 1993 roku Spółka Metal-Plast od samego początku koncentruje swoją działalność wokół recyklingu profili okiennych i drzwiowych z PVC. Na rynku jest znana z wysokiej jakości usług odbioru i mielenia odpadów oraz produkcji wysokogatunkowego regranulatu PCV. Z czasem firma poszerzyła swoją ofertę i stała się znaczącym producentem produktów do transportu i montażu stolarki otworowej. Do asortymentu firmy można zaliczyć profile transportowo-montażowe (tzw. listwy podokienne), profile montażowe ECO-TERM, osłony ram renowacyjnych i kości zgrzewne.

 

Inwestowanie w najnowsze technologie, doskonalenie procesu produkcji, a przede wszystkim wiedza, zaangażowanie i rozwój pracowników firmy pozwoliły przedsiębiorstwu stać się liderem branży. Metal-Plast jest obecnie największym recyklerem twardego PVC w Polsce i posiada silną pozycję na 5 rynkach zagranicznych: Czechy, Słowacja, Węgry, Niemcy oraz Austria. Firma rocznie przetwarza 25 tys. ton odpadu PVC oraz produkuje 8 mln metrów bieżących profili PVC.

 

Produkty i usługi METAL-PLAST

VG4 - Listwa transportowo-montażowa

VG4 - Listwa transportowo-montażowa

METAL-PALST wprowadza do swojej oferty nowy model listwy transportowo-montażowej pod systemy okienne o nazwie VG4.  Listwa ta wzbogaci listę dotychczas proponowanych modeli – między innymi V3, G3, B3, RVG02. Innowacyjna listwa VG4 jest kompatybilna z systemami okiennymi  Gealan ,  Salamander  oraz Veka. Przy...

Kości zgrzewne Metal-Plast

Kości zgrzewne Metal-Plast

Innowacyjne rozwiązanie w zakresie rozpierania w cztery strony, gwarantuje perfekcyjne centrowanie elementu oraz prawidłowe trzymanie we wzmocnieniu. Centralnie umieszczony klin rozpiera niezależne elementy trzonu kości, które bezpośrednio przylegają do ścian profili stalowych. Łatwe, szybkie, pewne mocowanie, jednym ruchem przy...

Więcej

Filmy METAL-PLAST

NIE MA PLANETY B

NIE MA PLANETY B

Zajmując się już od 28 lat recyklingiem PVC, METAL-PLAST jest dumny z realnego wpływu, jaki ma na poprawę jakości środowiska. Każdego dnia, dzięki współpracy ich Klientów, przedsiębiorstwu udaje się ograniczyć emisję o ponad 150 ton CO2, które trafiłoby do atmosfery w tradycyjnym procesie produkcyjnym PVC.

Odpowiedzialny recykling to wyzwanie dla nas wszystkich

Odpowiedzialny recykling to wyzwanie dla nas wszystkich

Przedstawiamy krótki film stworzony na podstawie prezentacji, którą zaprezentowaliśmy na 28 Konwencie Stolarki VIP w Gniewie.

Więcej