Glass Land Sp. z o.o.

pakiet medialny

Kontakt

Glass Land Sp. z o.o.
Gliwicka 204
40-860 Katowice

[mapa]
tel.: +48 32 254 93 11
e-mail: office@glassland.pl
tel.: +48 601 480 514
tel.: +48 699 908 660
Fax: +48 32 254 93 11

https://www.glassland.pl/en.html

Vacuum Glass Lifters and Robots for Glass Lifters for rent Balcony and Terrace Enclosures
Szanowni Państwo !

Nasza firma istnieje od 1987 roku, kiedy to zaczynaliśmy jako typowy zakład szklarski. Posiadamy bogate doświadczenie w pracy ze szkłem, produkcji gablot alumniowych, szkleniu  dachów, ścian, drzwi, podłóg, stopni i balustrad. Jednak wciąż się rozwijamy a wraz z rozwojem zmienia się nasza oferta.

Obecnie zakres naszej działalności obejmuje:
  • import i dystrybucję podnośników próżniowych i robotów do szkła
  • wynajem podnośników i manipulatorów do szkła
  • ramową i bezramową zabudowę tarasów
  • konstrukcje szklane
Priorytetem działalności GLASS LAND jest  spełnienie oczekiwań i wymogów naszych Klientów w zakresie doboru odpowiednich podnośników, robotów i urządzeń do produkcji, montażu oraz transportu szkła i okien.

Ambicją naszej firmy jest dostarczanie najlepszych rozwiązań majacych na celu poprawę bezpieczeństwa pracy oraz pokonanie ograniczeń związanych z produkcją oraz montażem szkła.

Ponadto staramy się ciągle doskonalić i podnosić jakość naszych usług by realizować jak najlepsze projekty w zakresie trwałości, bezpieczeństwa oraz estetyki wykonania.

Wieloletnie doświadczenie i doskonałe wyniki pozwoliły nam na otrzymanie tytułu „Firmy Partnerskiej w zakresie produkcji konstrukcji aluminiowych w systemach Aluprof”.

Wszystkie stosowane przez nas produkty posiadają odpowiednie certyfikaty, atesty i spełniają obowiązujące normy.

Przedstawiając naszą firmę i naszą ofertę mamy nadzieję, że zachęcimy Państwa do nawiązania z nami owocnej i długotrwałej współpracy.

Zapraszamy!

Aktualności Glass Land Sp. z o.o.

Glass Land na międzynarodowych targach w Düsseldorfie

2016-10-04

Glass Land na międzynarodowych targach w Düsseldorfie

Tegoroczna edycja miała miejsce w dniach 20-23 września i pozwoliła zaprezentować się 1235 wystawcom z 52 państw, przyciągając ponad 40 tys. odwiedzających.

Innowacyjne urządzenia do transportu szkła QUATTROLIFTS

2013-08-27

Innowacyjne urządzenia do transportu szkła QUATTROLIFTS

Firma Glass Land wprowadziła do swojej oferty urządzenia do transportu oraz montażu szkła i okien firmy QUATTROLIFTS.

Glass Land – zabudowy balkonów i tarasów

2010-12-15

Glass Land – zabudowy balkonów i tarasów

O firmie Glass Land – systemy całoszklane i aluminiowe już kiedyś pisaliśmy, lecz teraz mamy kolejny powód do ponownego zaprezentowania firmy z Katowic na łamach portalu oknonet.pl.

Więcej

Produkty i usługi Glass Land Sp. z o.o.

Podnośniki próżniowe i manipulatory do szkła - Quattrolifts

Podnośniki próżniowe i manipulatory do szkła - Quattrolifts

Oferujemy Państwu urządzenia do transportu oraz montażu szkła firmy Quattrolifts. Pozwalają one na bezpieczne i łatwe przenoszenie, transport oraz montaż tafli szklanych w halach produkcyjnych, magazynach, w trudnym terenie a także na miejscu budowy. Urządzenia firmy Quattrolifts ograniczają do minimum ryzyko zagrożeń...

Podnośniki próżniowe i roboty do szkła - KS Schulten

Podnośniki próżniowe i roboty do szkła - KS Schulten

Oferujemy Państwu podnośniki próżniowe do szkła, manipulatory i roboty do szkła firmy KS Schulten. Umożliwiają one bezpieczne przenoszenie tafli szklanych. Także pozwalają na przemieszczanie tafli na halach, magazynach, dobrze sobie radzą w terenie - na budowach. Urządzenia firmy KS Schulten są bezpieczne w użyciu....

Podnośniki próżniowe do szkła i wózki - Femak

Podnośniki próżniowe do szkła i wózki - Femak

Oferujemy Państwu urządzenia i roboty do transportu, przenoszenia szkła firmy FEMAK. Umożliwiają one bezpieczne przenoszenie tafli szklanych. Także pozwalają na przemieszczanie tafli na halach, magazynach, dobrze sobie radzą w terenie - na budowach. Urządzenia firmy FEMAK są bezpieczne w użyciu. Chronią pracowników przed...

Więcej

Filmy Glass Land Sp. z o.o.

Jak działa podnośnik do szkła Wienold SLK 25

Jak działa podnośnik do szkła Wienold SLK 25

Film przedstawia działanie podnośnika do szkła Wienold SLK 25, który przeznaczony jest do przewożenia, podnoszenia, a także pochylania arkuszy szkła w halach produkcyjnych, na budowie oraz magazynach.

Jak działają urządzenia do transportu szkła Smartlift Outdoor 380

Jak działają urządzenia do transportu szkła Smartlift Outdoor 380

Film przedstawia działanie urządzenia Smartlift Outdoor 380, bezpiecznego przenośnika ze szklaną windą, przeznaczonego do przenoszenia, podnoszenia i pochylania dużych tafli szkła w halach produkcyjnych i magazynach.

Jak działa urządzenia do transportu szkła HORIZON?

Jak działa urządzenia do transportu szkła HORIZON?

Film przedstawia działanie urządzenia HORIZON, czyli bezpiecznego transportera-podnośnika do szkła, który przeznaczony jest do przenoszenia, podnoszenia, a także pochylania dużych arkuszy szkła w halach produkcyjnych oraz magazynach.

Więcej