OKNAR Kępno Sp. z o.o.

pakiet medialny

Kontakt

OKNAR Kępno Sp. z o.o.
ŚWIBA 78
63-600 KĘPNO

[mapa]
tel.: +48 627 912 800
e-mail: biuro@oknar.pl
tel.: +48 889 066 611
Fax: +48 627 912 801

https://www.facebook.com/oknarkepnospzoo/


OKNAR Kępno Sp. z o.o.

Jesteśmy międzynarodową firmą z siedzibami w Kępnie oraz Lengede (pod Hannoverem). Współpracujemy zarówno z deweloperami, architektami, Klientami indywidualnymi, jak i urzędami, na terenie całej Polski oraz w Niemczech.  

Już od ponad 20 lat zajmujemy się produkcją stolarki okiennej i drzwiowej z PVC i aluminium. Cenimy sobie nasze doświadczenie, jednak wiemy, że nawet najlepszy rzemieślnik nie poradzi sobie bez najlepszej technologii, dlatego od lat współpracujemy z firmą Kömmerling i Aliplast.  

Dostarczamy stolarkę PVC i aluminium do wielu krajów Unii Europejskiej, między innymi do Niemiec, Francji, Belgii, Austrii czy Szwajcarii. 

Aktualności OKNAR Kępno Sp. z o.o.

OKNAR Kępno nie zwalnia tempa i rozpoczyna współpracę z YAWAL

2020-10-27

OKNAR Kępno nie zwalnia tempa i rozpoczyna współpracę z YAWAL

Jeszcze nie opadł kurz, gdy OKNAR Kępno oddał z początkiem roku do użytku nowa halę produkcyjną do produkcji PVC, a już firma zaczyna kolejną inwestycję.

Zielone Osiedle ze stolarką Oknar Kępno

2020-10-20

Zielone Osiedle ze stolarką Oknar Kępno

Zielone Osiedle to nowa inwestycja w Kępnie dedykowana dla wymagających klientów.

Oknar Kępno w inwestycji Zielone Miasto we Wrocławiu

2020-04-30

Oknar Kępno w inwestycji Zielone Miasto we Wrocławiu

Zielone Miasto to wrocławska inwestycja powstająca na Muchoborze Wielkim. Deweloper zadbał o część mieszkalną oraz o przestrzeń wokół niej.

Więcej

Produkty i usługi OKNAR Kępno Sp. z o.o.

okna kÖmmerling 76 ad

OKNA KÖMMERLING 76 AD

Okna w systemie KÖMMERLING 76 mm AD to wybór bez kompromisów. Charakteryzują się one wszystkimi parametrami nowoczesnego okna przyszłości. Z punktu widzenia kształtu geometrii poprzez funkcjonalność, statykę oraz współczynniki izolacyjności termicznej i akustycznej, aż po ochronę środowiska system...

Realizacja: POSTHOF
okna kÖmmerling 76 md

OKNA KÖMMERLING 76 MD

Okna w systemie KÖMMERLING 76 mm MD to wybór bez kompromisów. Charakteryzują się one wszystkimi parametrami nowoczesnego okna przyszłości. Z punktu widzenia kształtu geometrii poprzez funkcjonalność, statykę oraz współczynniki izolacyjności termicznej i akustycznej, aż po ochronę środowiska system spełnia...

Realizacja: WROCŁAW
okna kÖmmerling 88

OKNA KÖMMERLING 88

KÖMMERLING 88 to produkt wyznaczający nową jakość okien. Optymalna szerokość zabudowy – 88 mm – otwiera fascynujące możliwości dla współczesnego i zorientowanego na przyszłość budownictwa. To wyjątkowy, energooszczędny system bazujący na najwyższym poziomie jakości profili okiennych z tworzywa...

Realizacja: DOM
Więcej