Kontakt

So Easy System Sp. z o.o.
ul. Duńska 4
05-152 Czosnów

[mapa]
tel.: 022 732 59 02
e-mail: info@soeasysystem.com
Fax: 022 732 59 99

http://www.youtube.com/channel/UCehE3SSSJJ_KruYLj2bzS8Q
http://twitter.com/blyweert


So Easy System Sp. z o.o. So Easy System Sp. z o.o. to producent aluminiowych systemów budowlanych służących do produkcji ślusarki i stolarki okienno-drzwiowej oraz wszelkiego rodzaju fasad, ogrodów zimowych, świetlików i innych konstrukcji aluminiowych. Od roku 2008 nasza firma istniała pod nazwą Blyweert Aluminium Sp. z o.o. teraz istniejemy jako So Easy System Sp. z o.o. . Stworzyliśmy od podstaw nowoczesne, aluminiowe systemy budowlane. SETH, AMON, HAPI, CHEPRI, MUT - to systemy okienne z rodziny SO EASY. Nasze konstrukcje okienne charakteryzują się surowym, industrialnym wyglądem, modnym we współczesnej architekturze. Systemy So Easy- to produkty przyjazne producentom, spełniające najwyższe wymogi stawiane dla ślusarki i stolarki budowlanej, czyli innowacja produkcji z zachowaniem najwyższych standardów użytkowych. czytaj dalej

Aktualności So Easy System Sp. z o.o.

Kolejne z badań systemu ppoż. WESTA EI60 zakończone sukcesem

2018-06-18

Kolejne z badań systemu ppoż. WESTA EI60 zakończone sukcesem

Pod koniec maja firma So Easy System przeprowadziła kolejne z szeregu badań systemu przeciwpożarowego WESTA EI60.

Technologia systemów aluminiowych SoEasy zaprezentowana w Blyweert

2017-12-01

Technologia systemów aluminiowych SoEasy zaprezentowana w Blyweert

W dniach 22-23 listopada miało miejsce bardzo istotne wydarzenie w historii firmy Blyweert. Nastąpiła oficjalna prezentacja nowych systemów aluminiowych SoEasy.

Udane testy drzwi ppoż. WESTA EI 60

2016-10-12

Udane testy drzwi ppoż. WESTA EI 60

Blyweert przeprowadził badania drzwi ppoż. WESTA EI 60. System WESTA został zaprojektowany w biurze Blyweert w Czosnowie.

Więcej

Produkty i usługi So Easy System Sp. z o.o.

SETH

SETH

System bazowy, od którego wywodzi się reszta systemów grupy SO EASY.Został zaprojektowany, tak aby spełniał rygorystyczne wymogi prawa budowlanego, główne założenia projektantów to:  łatwość oraz szybkość prefabrykacji. Złożenie rama + skrzydło daje nam tylko 83 mm. 

HAPI

HAPI

System okienny z ukrytym skrzydłem. Główną zaletą tego systemu jest to, że w przeciwieństwie do konkurencji, system ten jest szklony klasycznym klipsem od strony wewnętrznej. Słupek ruchomy „ukrytego skrzydła” w wersji minimum ma szerokość 111 mm. Okna często stosowane w fasadach zbudowanych z systemów...

AMON

AMON

System o wizualności „steel look”, który jest najcieplejszym systemem okiennym tej kategorii na rynku. Charakterystycznie ścięte profile nawiązują swoim wyglądem do przemysłowej ślusarki stalowej. System stosowany przy budowie w nowoczesnych budynkach. Idealnie się komponuje z elewacją z cegły klinkierowej.

Więcej

Filmy So Easy System Sp. z o.o.

Nie bądź Łoś

Nie bądź Łoś

W sercu SO EASY „ukryte” są wszystkie zastrzeżone rozwiązania patentowe, które czynią ten system wyjątkowym wizualnie oraz użytkowo. Najwyższa szczelność okien i optymalne cechy termiczne idą w parze z najciekawszym designem na rynku!

So Easy System – opinie klientów

So Easy System – opinie klientów

Podczas prezentacji systemów So Easy, nasi klienci mieli możliwość wypowiedzenia się na temat nowo zaprezentowanych systemów. Posłuchajcie sami jakie zdanie mają o naszych produktach jedni z największych producentów ślusarki aluminiowej w Polsce i na świecie.

Prefabrykacja okna SoEasy – 18:44!

Prefabrykacja okna SoEasy – 18:44!

Łukasz Księżyk wraz z Krzysztofem Skowrońskim złożyli kompletne okno w czasie 18:44. Działo się to na żywo podczas prezentacji systemów SoEasy.

Więcej