KontaktSo Easy System Sp. z o.o.

So Easy System Sp. z o.o. to producent aluminiowych systemów budowlanych służących do produkcji ślusarki i stolarki okienno-drzwiowej oraz fasad, ogrodów zimowych, świetlików etc. Nasza spółka matka została założona w roku 2008. Jako Blyweert Aluminium Sp. z o.o. działaliśmy do roku 2018, a następnie przekształciliśmy się w So Easy System Sp. z o.o. 

Pod tą marką stworzyliśmy od podstaw rewolucyjną technologię SO EASY, aluminiowych systemów okiennych i drzwiowych DECALU, które wyróżnia łatwa i szybka prefabrykacja, nowoczesna stylistyka oraz doskonałe parametry użytkowe, spełniające wymagania dla produktów budownictwa niskoenergetycznego. Konstrukcje okienne cechują się surowym, industrialnym wyglądem, modnym we współczesnej architekturze.

DECALU 88 STANDARD, DECALU 88 HIDDEN, DECALU 94 RETRO, DECALU 110 STEEL, DECALU 88 NEW STEEL - to systemy okienne z rodziny SO EASY.  

Systemy drzwiowe SO EASY to: DECALU 88 DOORS, DECALU 88 FOLDING DOORS i DECALU 163 SLIDE.

Systemy specjalne to:

- okna pełnoobrotowe - DECALU 101 SCAND , które dzieki specjalnejkonstrukcji nożyc umożliwiają obrót okna o 180 stopni,

- okna uchylne - DECALU 88 OPEN OUT

W naszej ofercie jest też najcieplejszy na rynku, wysoce stabilny mechanicznie system ppoż WESTA.

 

W 2019 roku zawarliśmy z Grupą DECEUNINCK umowę joint venture. W związku nawiązaną współpracą powołana została spółka DECALU SOLUTIONS sp.z o.o.

 

Aktualności So Easy System Sp. z o.o.

Nowe wymagania formalne dla systemów przeciwpożarowych – WESTA FP od So Easy System spełnia je wszystkie

2019-11-06

Nowe wymagania formalne dla systemów przeciwpożarowych – WESTA FP od So Easy System spełnia je wszystkie

31 października 2019 zakończył się okres przejściowy dla zharmonizowanych norm PN-EN-16034 i PN-EN-14351-1, w konsekwencji od 1 listopada 2019 normy te...

Systemy SO EASY na drodze do ATG

2019-08-23

Systemy SO EASY na drodze do ATG

So Easy System rozpoczęła procedurę uzyskania certyfikatu ATG dla rozwiązań rodziny SO EASY. Certyfikat jest potwierdzeniem parametrów techniczno-prawnych wymaganych na rynku belgijskim.

Więcej

Produkty i usługi So Easy System Sp. z o.o.

decalu 88 standard (seth)

DECALU 88 STANDARD (SETH)

DECALU 88 STANDARD – to podstawowy system zaprojektowany w technologii SO EASY. Od klasycznych okien aluminiowych różni się głównie mniejszą wysokością złożenia rama-skrzydło – 83mm, mniejszą szerokością słupków ruchomych – 110 mm i innymi cechami charakterystycznymi dla rozwiązań SO EASY...

decalu 88 hidden (hapi)

DECALU 88 HIDDEN (HAPI)

DECALU 88 HIDDEN – to system wykorzystujący opatentowane rozwiązania technologii SO EASY z tzw. „ukrytym skrzydłem”. Połączenia kwater skrzydło-szklenie stałe, skrzydło-skrzydło, szklenie stałe- szklenie stałe są zaprojektowane w tej samej płaskiej wizualności zewnętrznej, czyli kwatery stałe i otwieralne...

decalu 110 steel (amon)

DECALU 110 STEEL (AMON)

System o wizualności „steel look”, który jest najcieplejszym systemem okiennym tej kategorii na rynku. Charakterystycznie ścięte profile nawiązują swoim wyglądem do przemysłowej ślusarki stalowej. System stosowany przy budowie w nowoczesnych budynkach. Idealnie się komponuje z elewacją z cegły klinkierowej.  ...

Więcej

Filmy So Easy System Sp. z o.o.

Nie bądź Łoś

Nie bądź Łoś

W sercu SO EASY „ukryte” są wszystkie zastrzeżone rozwiązania patentowe, które czynią ten system wyjątkowym wizualnie oraz użytkowo. Najwyższa szczelność okien i optymalne cechy termiczne idą w parze z najciekawszym designem na rynku!

So Easy System – opinie klientów

So Easy System – opinie klientów

Podczas prezentacji systemów So Easy, nasi klienci mieli możliwość wypowiedzenia się na temat nowo zaprezentowanych systemów. Posłuchajcie sami jakie zdanie mają o naszych produktach jedni z największych producentów ślusarki aluminiowej w Polsce i na świecie.

Prefabrykacja okna SoEasy – 18:44!

Prefabrykacja okna SoEasy – 18:44!

Łukasz Księżyk wraz z Krzysztofem Skowrońskim złożyli kompletne okno w czasie 18:44. Działo się to na żywo podczas prezentacji systemów SoEasy.

Więcej