OKNO-POL Sp. z o.o.

pakiet medialny

Kontakt

OKNO-POL Sp. z o.o.
Mników 402A
32-084 Morawica

[mapa]
tel.: +48 12 25 62 800
e-mail: biuro@okno-pol.pl
Fax: +48 12 25 62 801

http://www.youtube.com/channel/UCLKzqwW4sD4qQZOLjSSxWxw
https://www.facebook.com/OknopolKrakow1/


Salon sprzedaży Hala produkcyjna nr 1 Hala produkcyjna nr 2

OKNO-POL sp. z o.o. został założony w 2000 roku przez ludzi, którzy przez lata byli związani z branżą stolarki okiennej. Jako cel postawili sobie zbudowanie przedsiębiorstwa ukierunkowanego na zaspokojenie indywidualnych potrzeb klientów.

Zakład produkcyjny firmy OKNO-POL mieści się w podkrakowskim Mnikowie. O zadowolenie naszych klientów dba starannie wykształcona i doświadczona kadra, stale podnosząca swoje kwalifikacje. Dzięki jej profesjonalizmowi i umiejętnościom jesteśmy w stanie sprostać niemal każdemu wyzwaniu związanemu z produkcją okien i drzwi.

Stosujemy tylko materiały najwyższej jakości tak renomowanych firm jak Kömmerling(profile PCV), Roto(okucia) czy Press-Glas(szyby zespolone).

Ściśle przestrzegamy norm i standardów wykorzystywanych przez nas systemów. Proces produkcji jest objęty ciągłym monitoringiem specjalistów firmy Kömmerling.

Pracujemy wyłącznie w oparciu o nowoczesne linie uznanych firm - Urban, Haffner GmbH i Rotox GmbH, gwarantujące powtarzalną wysoką jakość.

 Najwyższa jakość produktów, ich elegancja oraz wieloletnia funkcjonalność, trwałość i komfort użytkowania - to cechy, na których opieramy działalność firmy.

W ciągu 10 lat istnienia naszym produktom zaufało ponad 200 tysięcy klientów. Nie zawiedli się.

Aktualności OKNO-POL Sp. z o.o.

Nowy system Kömmerling 76 MD w ofercie OKNO-POL

2015-01-09

Nowy system Kömmerling 76 MD w ofercie OKNO-POL

Nawet w wersji standardowej, Kömmerling 76 MD może osiągać współczynnik przenikania ciepła na poziomie Uw = 0,78 W/m²K.

Więcej

Produkty i usługi OKNO-POL Sp. z o.o.

drzwi uchylno-przesuwne hks

Drzwi uchylno-przesuwne HKS

Drzwi balkonowe uchylno-przesuwne HKS stanowią alternatywę dla tradycyjnych drzwi balkonowych. Ich zaletą jest możliwość uchylania skrzydła i równoległego do powierzchni drzwi przesuwania go po prowadnicy okucia. Drzwi tego typu, w odróżnieniu od standardowych, nie zabierają miejsca w pomieszczeniu przy każdym...

drzwi podnoszono-przesuwne tarasowe hs

Drzwi podnoszono-przesuwne tarasowe HS

Podnoszono-przesuwne drzwi tarasowe HS to rozwiązanie, które umożliwia nieograniczony kontakt z przyrodą i spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Duże powierzchnie przeszkleń dodają budynkowi elegancji i prestiżu. Skrzydła przesuwne otwierają się w płaszczyźnie drzwi, pozwala to na pełną swobodę aranżacji wnętrza....

ogrody zimowe

Ogrody zimowe

Ogrody zimowe Ogród zimowy to nie tylko stały i bliski kontakt z naturą i krajobrazem, ale także efektowne powiększenie przestrzeni mieszkalnej i podniesienie prestiżu. Ich rosnąca popularność to efekt funkcjonalności, elegancji oraz niepowtarzalnego klimatu, który nadają budynkowi. Tego typu konstrukcje pozwalają...

Więcej

Filmy OKNO-POL Sp. z o.o.

OKNO-POL – produkcja okien i drzwi

OKNO-POL – produkcja okien i drzwi

Produkcja okien i drzwi w firmie Okno-Pol

Więcej