Markilux GmbH + CO. KG

pakiet medialny

Kontakt

Markilux GmbH + CO. KG
ul.Hansestrasse 53
48-282 Emsdetten/Niemcy

[mapa]
tel.: +49 (0) 2572 1531 335

Osoba do kontaktu ireneus.klossek@markilux.com

http://www.youtube.com/user/markiluxINT


Markilux GmbH + CO. KG


Bo markilux® to największy niemiecki producent markiz: od ponad dwudziestu pięciu lat dbamy o to, by czas, który spędzamy na balkonie lub na tarasie był czasem jeszcze przyjemniej spędzonym.

W realizacji tego zadania pomagają nam nasze podwójne kompetencje: po pierwsze jest to nasza techniczno-konstrukcyjna wiedza inżynieryjna, a po drugie nasze wysoko rozwinięte know-how w zakresie technologii tekstylnych. Niezwykle długowieczne i lekkobieżne konstrukcje i układy mechaniczne, które produkujemy we własnym zakładzie produkcyjnym są idealnie dostosowane do Państwa indywidualnych rozwiązań w zakresie ochrony przed promieniami słonecznymi. Nasze bajeczne poszycia do Państwa markiz markilux® (które nota bene można zamówić również oddzielnie) także są projektowane i wykonywane we własnym zakładzie produkcyjnym firmy.

markilux® nie bez podstaw jest liderem na rynku markiz – nasi klienci cenią nas jako ekspertów w zakresie ładnych i długowiecznych rozwiązań związanych z zacienianiem.
Robimy wszystko, by to się nie zmieniło:
konsekwentnie realizując badania i rozwijając standardy jakościowe i współpracując z niezawodnymi partnerami – Państwa zakładami rzemieślniczymi i specjalistami od markiz, którzy na miejscu służą Państwu radą i pomocą. Dlatego właśnie w przyszłości możecie Państwo oczekiwać, że oferowane przez nas rozwiązania zawsze będą coraz piękniejsze.

 

Aktualności Markilux GmbH + CO. KG

Łatwiejszy montaż markiz przegubowych markilux

2019-06-14

Łatwiejszy montaż markiz przegubowych markilux

Aby ułatwić montaż markiz przegubowych, markilux zaprojektował szynę mocującą o nazwie „panel". Oferuje więcej opcji umieszczania markizy na różnych podłożach i oszczędza czas przy montażu.

Dach markizowy markant teraz także w wersji z przyłączem ściennym

2019-05-20

Dach markizowy markant teraz także w wersji z przyłączem ściennym

Czworonożna ochrona przed słońcem oraz warunkami pogodowymi jest teraz dostępna w wersji na dwóch nogach do montażu na ścianie domu.

Jeszcze prostsze konfigurowanie markiz z 3D App markilux

2019-04-23

Jeszcze prostsze konfigurowanie markiz z 3D App markilux

Aplikacja 3D markilux została przeprojektowana do konfigurowania markiz. Nowe funkcje mają uczynić stosowanie aplikacji jeszcze łatwiejszym i bardziej intuicyjnym.

Więcej

Produkty i usługi Markilux GmbH + CO. KG

markilux planet

markilux planet

Parasol słoneczny i markiza w jednym – „przyciągacz” wzroku, zacieniający perfekcyjnie Państwa przestrzeń na wolnym powietrzu. Parasol markizy markilux planet ochroni niezawodnie przez promieniowaniem słonecznym i jest wyjątkowo stabilny, ale mimo to ruchomy. Za pomocą dźwigni easy-go w wariancie flex mogą Państwo...

markilux RS-2

markilux RS-2

markilux RS-2 Są sytuacje, w których nie wystarczy model standardowy, aby spełnić szczególne warunki. W takich sytuacjach potrzeba rozwiązań systemowych. Ramowy system markilux RS-2 jest ekstremalnie różnorodny i elastyczny. Różne moduły zespala się z różnymi markizami w prawdziwy markizowy...

markilux 1700

markilux 1700

Zawsze, gdy zechcą Państwo rozkoszować się życiem na dworze, otwarta, designerska markiza markilux 1700 wyczaruje przyjemny cień na tarasie lub balkonie. Jej organiczne wzornictwo jest eleganckie i ponadczasowe. Dzięki stabilnej konstrukcji rury nośnej oraz możliwości łączenia do trzech markiz obok siebie, zacieni bez trudu nawet...

Więcej

Filmy Markilux GmbH + CO. KG

Test markiz firmy Markilux

Test markiz firmy Markilux

Markizy firmy Markilux poddane zostały specjalnym testom, mającym na celu sprawdzenie ich odporności na podmuchy wiatru. W tym celu umieszczono je w specjalnym kanale. W wyniku przeprowadzonego doświadczenia śmiało można stwierdzić, że markizy są niezwykle stabilne, nawet przy niesprzyjających warunkach pogodowych.

Prezentacja Showroom'u Markilux w Kolonii

Prezentacja Showroom'u Markilux w Kolonii

Czym są tzw. showroomy? Czy warto inwestować w ten sposób prezentacji firmy i jej produktów? Nie tylko serwis odgrywa decydującą rolę przy zakupie markizy, lecz także sposób jej prezentacji. Dopiero przy połączeniu pierwszorzędnej obsługi i przyjemnej atmosfery klient zyskuje przeświadczenie, że inwestuje w trwały produkt...

Więcej