Kontakt

Firma JANIA, Grzegorz Jania
Pod Dębiną 32
32-040 Rzeszotary

[mapa]
tel.: 012 270 4357
e-mail: firma@jania.pl
Fax: 012 270 4357

Firma JANIA, Grzegorz Jania
Historia mocnych zamków Jania rozpoczęła się w roku 1979 i trwa do dziś. Obecnie marka Jania jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych na rynku. Jesteśmy znani jako producent zamków stosowanych do stolarki drewnianej, aluminiowej, stalowej i PCV.

Jakość
Korzystamy z polskich materiałów i zatrudniamy kilkudziesięciu specjalistów wysokiej klasy. Każdy produkt, zanim trafi w ręce klienta, przechodzi rygorystyczne testy. Dzięki temu mamy pewność, że jest to produkt sprawny i solidny.

Gwarancja
Od lat stosujemy sprawdzone rozwiązania, dzięki czemu bezawaryjność zamków Jania jest stale potwierdzana w praktyce. Jesteśmy pewni jakości naszych produktów, dlatego na każdy z nich dajemy długą, 5-letnią gwarancję.

Dostępność
O popularności produktów marki Jania decyduje dobry stosunek jakości do ceny. Nasze produkty są w ofercie wszystkich dużych sieci handlowych, hurtowni, składów i sklepów budowlanych na terenie całej Polski. W nasze zamki zaopatrujemy również zakłady stolarskie. Gwarantujemy naszym klientom i partnerom stałą dostępność całej oferty.

Bogata oferta

W ofercie posiadamy kilkadziesiąt produktów o różnym zastosowaniu. Produkujemy zamki wpuszczane i wpuszczane bolcowe, zamki wpuszczane stolarskie, zamki wpuszczane wąskie, zamki nawierzchniowe, zasuwy, zamki listwowe, obudowy zamków oraz inne okucia budowlane.

Prestiż
Nasze produkty są znane i cenione nie tylko w Polsce, ale i na rynku międzynarodowym. W wielu krajach Europy i świata marka Jania jest synonimem jakości i dbałości o szczegóły.

Oferta specjalna
Naszym klientom umożliwiamy zmianę wykończenia, zawartości kompletu naszych produktów, a także umieszczenia logo kupującego. Aby zamówić komplet specjalny, prosimy o kontakt.

Aktualności Firma JANIA, Grzegorz Jania

Z268 – nowy, wzmocniony zamek od JANIA

2013-11-18

Z268 – nowy, wzmocniony zamek od JANIA

Najnowszym produktem JANIA jest wpuszczany zamek Z268, który charakteryzuje się wzmocnioną konstrukcją.

Nowe zaczepy do futryn metalowych Jania

2013-06-05

Nowe zaczepy do futryn metalowych Jania

Aktualnie nowością w Jania są zaczepy regulowane do futryn metalowych. W ofercie znajdą Państwo 3 rodzaje takiego zaczepu.

Zamkowy poradnik

2012-12-05

Zamkowy poradnik

Zamek zamkowi nie równy, a tylko w polskich sklepach i składach budowlanych można znaleźć kilka tysięcy ich różnych modeli.

Więcej