Witraż sp.z o.o.

pakiet medialny

Kontakt

Witraż sp.z o.o.
Łyski, ul. Warszawska 68
16-070 Choroszcz

[mapa]
tel.: 85 7131370
e-mail: info@witraz.eu
Fax: 85 7131390

-
https://www.facebook.com/witrazokna
https://www.instagram.com/witraz_okna/


Witraż sp.z o.o.

WITRAŻ to rodzinna firma istniejąca na rynku od 1999 r. szczycąca się mianem największego producenta PVC w regionie północno-wschodniej Polski.

Jesteśmy jedną z nielicznych firm w kraju produkującą z trzech materiałów – PVC, drewno i aluminium. Posiadamy najnowsze rozwiązania technologiczne, najbardziej zautomatyzowaną linię produkcyjną, pozwalającą na produkcję 150 tyś. okien PVC rocznie. Mimo to nie prowadzimy masowej produkcji okien. Do każdego zamówienia podchodzimy bardzo indywidualnie, dbamy o każdy szczegół, na każdym etapie realizacji. Od kompleksowej usługi doradczej, poprzez wyspecjalizowaną produkcję na najbardziej zaawansowanej linii produkcyjnej, kończąc na drobiazgowej kontroli i bezpiecznym przygotowaniu do transportu. Cechuje nas doskonałe wzornictwo zorientowane na zmieniające się uwarunkowania w całej Europie. Każdemu klientowi chcemy pokazać, że okno może być nie tylko doskonałe jakościowo, ale przede wszystkim funkcjonalne i po prostu piękne.

W ostatnich latach przeszliśmy rewolucję techniczną, organizacyjną i marketingową. Inwestycje w najnowocześniejszy park maszynowy oraz budowa nowych hal produkcyjnych sprawiły, że jesteśmy dzisiaj nie tylko pierwszym w Polsce, ale też jednym z trzech tak nowoczesnych, tak mocno zautomatyzowanych producentów okien i drzwi w Europie.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ!

Aktualności Witraż sp.z o.o.

Square – nowa klamka do V82 POWERTHERM+

2020-10-01

Square – nowa klamka do V82 POWERTHERM+

Od września designerska klamka Square oferowana jest w każdym oknie V82 POWERTHERM+.

Witraż z nową halą

2015-08-11

Witraż z nową halą

Trwa budowa nowej hali magazynowej Witraż przeznaczonej specjalnie pod stolarkę drewnianą. Obiekt o powierzchni 1000 m² stanie na posesji obok budynku głównego firmy.

Już niedługo wycena okien Witraż zajmie tylko chwilę

2015-06-30

Już niedługo wycena okien Witraż zajmie tylko chwilę

Nowy program on-line do wycen stolarki PVC i drewnianej jest już testowany i wdrażany przez pierwszych dealerów firmy Witraż.

Więcej

Produkty i usługi Witraż sp.z o.o.

V82 POWERTHERM+

V82 POWERTHERM+

Siedmiokomorowy system klasy A. Nasze najlepsze z najlepszych okno pasywne, stworzone z myślą o wymagającym, nowoczesnymbudownictwie jednorodzinnym.  Idealne parametry. Dodatkowa, trzecia uszczelka zapewnia wyjątkowo niski współczynnik przenikania ciepła. A całość zamknięta jest w...

VEKAMOTION 82 MAX

VEKAMOTION 82 MAX

Maksymalnie duże przeszklenie. VEKAMOTION 82 MAX to system drzwi podnoszono-przesuwnych dedykowanych do nowoczesnego budownictwa. Idealnie wpisuje się w obecne trendy, ceniące duże przeszklenia, pozwalające na budowę szklanych przesuwnych tafli, które w efektowny sposób wtapiają wnętrza domu w jego otoczenie. VEKAMOTION 82 MAX...

PREMISLIDE 76+

PREMISLIDE 76+

Duże i małe konstrukcje przesuwne. System odstawno-przesuwny.  Innowacyjny mechanizm ryglowania jest łatwy i intuicyjny w obsłudze, ponadto daje możliwość projektowania zarówno małych okien , jak i dużych drzwi przesuwnych.   Otwieranie okien/drzwi następuje w pierwszej kolejności poprzez odstawienie ruchomego...

Więcej