Firma PETECKI

pakiet medialny

Kontakt

Firma PETECKI
ul. Rudzka 11/13
93-457 Łódź

[mapa]
tel.: 42 689 99 99
e-mail: petecki@petecki.eu
tel.: 042 681 51 91
Fax: 42 689 72 50

https://www.youtube.com/channel/UCfGmUzo8Q3chy3_imW3heQg
https://www.facebook.com/PETECKI/


Biuro handlowe i zakład produkcyjny w Łasku

Firma „PETECKI” zaliczana jest do ścisłej czołówki polskich firm produkujących i montujących stolarkę okienną najnowszej generacji z PCV i aluminium.  Wizytówką firmy jest najwyższa jakość, trwałość i niezawodność potwierdzone licznymi certyfikatami.

Firma „PETECKI” to marka zapewniająca perfekcyjne i nowoczesne rozwiązania w technice okiennej i drzwiowej.
Spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów, konsekwentnie wdraża nowe technologie dla budownictwa jedno- i wielorodzinnego oraz użyteczności publicznej. 

Firma „PETECKI” została założona w 1995 r., w Łodzi przez małżeństwo Edytę i Ignacego Peteckich. Dzięki dynamicznemu rozwojowi w krótkim czasie zajęła jedno z czołowych miejsc wśród producentów stolarki otworowej w Polsce, a z biegiem lat również w Europie. Potwierdzeniem tego jest stały wzrost zamówień i poszerzające się rynki zbytu.

Rosnący popyt przyczynił się do rozbudowy potencjału wytwórczego Firmy „PETECKI”. Aktualnie produkcja okien i drzwi z PCV oraz aluminium odbywa się w czterech zakładach produkcyjnych – w Łodzi, Łasku, Gostyninie i Chrapczewie na łącznej powierzchni 26 000 m2.

Fabryka w Łasku k. Łodzi - pozwalająca produkować okna na najwyższym europejskim poziomie - zaliczana jest do najnowocześniejszych w Europie. To przeszło dwuhektarowy obiekt. Obok hali produkcyjnej znajdują się biura projektowe, konstrukcyjne oraz sale konferencyjne. Tu mieści się także dział techniczny, dział logistyki i transportu, dział obsługi i kontaktów z partnerami handlowymi, a także fabryczny salon sprzedaży.
Firma „PETECKI” precyzyjnie wyznacza politykę swojego działania i konsekwentnie ją realizuje. Jej nadrzędnym celem jest spełnianie wymagań i oczekiwań klientów, dlatego stawia na wysoki poziom fachowości idący w parze z rozwijaniem nowoczesnych technologii produkcyjnych oraz nieustannym kształceniem kadry.
Firma „PETECKI” zapewnia wysoką jakość produktów i obsługi oraz wszechstronną ofertę uwzględniającą indywidualne potrzeby kupujących.
Firma „PETECKI” wykonuje nie tylko okna i drzwi, ale także przeszklone konstrukcje fasad budynków i ogrody zimowe. Oferuje również: okna dachowe, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, moskitiery, parapety wewnętrzne i zewnętrzne. Zapewnia klientom kompleksową i profesjonalną obsługę. Zakres wykonywanych usług obejmuje również: pomiary, doradztwo, transport, demontaż i montaż stolarki, obróbkę otworów budowlanych, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

 

Aktualności Firma PETECKI

PETECKI Inowa Slide – nowa generacja drzwi przesuwnych

2020-05-25

PETECKI Inowa Slide – nowa generacja drzwi przesuwnych

Seria PETECKI Inowa Slide łączy cechy drzwi podnoszono-przesuwnych HS z tradycyjnym oknem tarasowym typu PATIO. Stanowi pośrednie rozwiązanie drzwi tarasowych w budownictwie jedno i wielorodzinnym.

Spółka Petecki Enterprises otrzymała nagrodę za okno z szybą fotowoltaiczną

2020-03-16

Spółka Petecki Enterprises otrzymała nagrodę za okno z szybą fotowoltaiczną

W dniach 6-8 marca odbyły się Targi Budownictwa w Rzeszowie, nagrody zostały przyznane najlepszym produktom w branży budowlanej.

Fabryka PETECKI zaprezentowała okno z szybą fotowoltaiczną Future Energy Line

2019-10-09

Fabryka PETECKI zaprezentowała okno z szybą fotowoltaiczną Future Energy Line

Future Energy Line to innowacyjna technologia transparentnych szyb z powłoką z kropek kwantowych. Kropki kwantowe absorbują więcej i w szerszym zakresie niż krzem.

Więcej

Produkty i usługi Firma PETECKI

PETECKI Inowa Slide

PETECKI Inowa Slide

Drzwi przesuwne PETECKI Inowa Slide  • Inteligentne przesuwanie – wygodna i łatwa obsługa bez wysiłku dzięki innowacyjnemu przesuwaniu i zamykaniu skrzydła  • Wysoki stopień szczelności dzięki uszczelce po obwodzie skrzydła oraz aktywnemu sterowaniu wszystkich punktów ryglowania (także w obszarze słupka); •...

ALU Future Line MB 104

ALU Future Line MB 104

Okna w tym systemie to produkt najwyższej klasy, wykorzystywane do produkcji profile dzięki bardzo wysokiej izolacyjności spełniają kryteria elementów stosowanych w budownictwie pasywnym, co potwierdza certyfikat Instytutu Domów Pasywnych PHI Darmstadt. Zwiększona głębokość zabudowy  (95mm dla ramy i 104mm dla...

BRAMA CITY LINE

BRAMA CITY LINE

Bramy rolowane CITY LINE  stanowią idealne rozwiązanie dla budownictwa jedno- i wielorodzinnego. Duży wybór kolorów z palety RAL. Istnieje możliwość okleinowania oraz wykonania bikoloru, co sprawia, że bramy CITY LINE idealnie harmonizują się z kolorem stolarki okiennej oraz elewacją budynku.

Więcej

Filmy Firma PETECKI

Drzwi przesuwne PETECKI Inova Slide

Drzwi przesuwne PETECKI Inova Slide

Z ogromną przyjemnością prezentujemy nowy produkt- drzwi przesuwne serii PETECKI Inova Slide. Drzwi przesuwne PETECKI Inova Slide bazują na systemie Smart Slide marki Aluplast oraz okuciu ROTO Inova, łącząc cechy drzwi podnoszono-przesuwnych HST jak i tradycyjnego okna typu patio PSK. Stanowią pośrednie rozwiązanie drzwi tarasowych,...

Więcej