Kontakt

STOLLAR SYSTEMY OKIENNE Godlewska Spółka Jawna
ul. Północna 50a
16-400 Suwałki

[mapa]
tel.: +48 87 562-69-69
e-mail: stollar@stollar.pl
Fax: +48 87 562-69-70

https://www.youtube.com/channel/UCE323PG5BCCvXZZrdArwzmA


STOLLAR SYSTEMY OKIENNE Godlewska Spółka Jawna

Od wielu lat specjalizujemy się w produkcji okien i drzwi z PCV, aluminium i drewna. Profile PVC cięte i zgrzewane na najnowszych maszynach CNC. Dostawa w całej Polsce oraz Europie. Wysokie rabaty dealerskie.

Na stronie WYCENA ON-LINE.

Naszym celem jest dostarczanie produktów spełniających najwyższe normy jakościowe, a także indywidualne oczekiwania każdego z naszych Klientów.

NASZE WARTOŚCI:

  • Szczególny nacisk kładziemy na kontrolę jakości na każdym etapie produkcji, dlatego podjęliśmy starania o uzyskanie europejskiego certyfikatu jakości ISO.
  • Nieustannie monitorujemy surowce, z których wykonujemy stolarkę okienną i drzwiową. Naszymi dostawcami są wiodące europejskie firmy o sprawdzonej marce.
  • Stawiamy na innowacyjność i rozwój, czego wynikiem jest podążanie za najnowszym wzornictwem i rozwiązaniami technologicznymi. Nasze linie produkcyjne uzyskały Aprobatę Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej.
  • Biorąc odpowiedzialność za standard naszych usług i produktów udzielamy 5 letniej gwarancji na kompletną konstrukcję okna (włącznie z okuciami i szybami).
  • Wiemy, jak istotną wartością jest dla Państwa czas, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby z czasu realizacji zamówienia zawsze wywiązywać się terminowo.
  • Naszym kapitałem są ludzie - ich doświadczenie, umiejętności i kreatywność. To oni tworzą siłę i potencjał firmy.

Pragniemy, by Państwa dom, dzięki oknom STOLLAR, zyskał niepowtarzalny blask i urok, by zawsze gościło w nim ciepło i elegancja.

Aktualności STOLLAR SYSTEMY OKIENNE Godlewska Spółka Jawna

Liv Line – nowa okienna kompozycja od fabryki STOLLAR

2019-10-24

Liv Line – nowa okienna kompozycja od fabryki STOLLAR

20-letnie doświadczenie fabryki STOLLAR oraz zaawansowane prace inżynieryjne zaowocowały stworzeniem linii okien Liv Line.

2012-12-20

"Stollar powinien należeć do mnie"

Elżbieta Godlewska domaga się zwrotu firmy Stollar, czyli jednego z najbardziej znanych producentów stolarki w Polsce.

Co nowego w STOLLAR?

2011-11-15

Co nowego w STOLLAR?

Stollar jest jedną z najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw w województwie podlaskim. Ostatnio drzwi balkonowe tej firmy zostały wyróżnione w badaniach ITB.

Więcej

Produkty i usługi STOLLAR SYSTEMY OKIENNE Godlewska Spółka Jawna

Listwy PCV

Listwy PCV

Listwy przyszybowe Round-line (zaokrąglone) oraz listwy Standard stabilizują oszklenie we wrębie.

Okucia okien drewnianych

Okucia okien drewnianych

Okucia to jeden z najistotniejszych elementów w budowie okna - pozwalają na ich swobodne otwieranie, uchylanie, a także obracanie na osi pionowej lub poziomej. W naszych oknach stosujemy okucia obwodowe firmy Sigenia , które umożliwiają - dzięki odpowiedniemu wypozycjonowaniu klamki - rozszczelnienie okna. Zapewnia to stały...

Drzwi antywłamaniowe HETMAN

Drzwi antywłamaniowe HETMAN

Drzwi stalowe antywłamaniowe Hetman mają zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym wielo- i jednorodzinnym. Skrzydło wykonane jest z blachy ocynkowanej laminowanej w fakturze drewna z wypełnieniem styropianem. Wzmocnienie skrzydła stanowią specjalne kształtowniki. Drzwi standardowo wyposażone są w trzy zamki: zamek główny z 5...

Więcej

Filmy STOLLAR SYSTEMY OKIENNE Godlewska Spółka Jawna

STOLLAR Okna i Drzwi

STOLLAR Okna i Drzwi

Zapoznaj się z ofertą produktową firmy STOLLAR Systemy Okienne Godlewska Spółka Jawna. Personalizacja wybranych produktów poprzez dostosowanie ich do Twoich potrzeb zapewnia najlepsze walory użytkowe i funkcjonowanie na lata.

Więcej