ADRO KOLANEK I S-ka s.j.

pakiet medialny

Kontakt

ADRO KOLANEK I S-ka s.j.
Świetlana 27
02-427 Warszawa

[mapa]
tel.: 022 8624055
e-mail: kolanek@adro.eu
tel.: 501 725 203
Fax: 022 8624055

Firma Adro istnieje od 1995 roku. Zajmujemy się produkcją i montażem stolarki. Zakład produkcyjny znajduję się w Warszawie przy ul .Świętego Stanisława 1.

Dla Państwa wygody rozwijamy własną sieć punktów ekspozycyjno-handlowych. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą i duże doświadczenie w zakresie instalacji stolarki, do dnia dzisiejszego zamontowaliśmy przeszło 70 tys. okien. Proponujemy wysokiej jakości wyroby.

Ponieważ w najbliższej przyszłości czeka Cię Szanowny Inwestorze wybór i zakup okien, pragniemy abyś i Ty dołączył do grona naszych klientów, których traktujemy naprawdę wyjątkowo.

Upusty, rabaty,sprzedaż ratalna - na korzystnych warunkach.

Proponujemy okna najwyższej jakości, które zapewniają wygodę obsługi i konserwacji oraz oszczędność energii cieplnej przez wiele, wiele lat.

Nasze produkty, tak samo jak i nasza firma posiadają wszelkie atesty i certyfikaty dopuszczające je do sprzedaży i montażu. Materiały jakich używamy do instalacji okien pochodzą od firm o światowej marce np. KNAUF, SOUDAL, WURTH i inne. Ekipy wykonujące proponowane przez nas usługi zostały przeszkolone przez producentów i stale podnoszą swoje kwalifikacje gwarantując tym samym wysoką jakość proponowanych przez nas towarów i usług.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z punktami handlowymi, gdzie wszelkie wątpliwości rozwieje doradca handlowy.

Aktualności ADRO KOLANEK I S-ka s.j.

ADRO nareszcie na łamach oknonet.pl!

2010-11-30

ADRO nareszcie na łamach oknonet.pl!

Na rynku: 15 lat. Dla klientów: od 15 lat. Zadowolonych klientów przez te 15 lat: 60 000! Rozmowa z Łukaszem Kolanek, właścicielem ADRO.

Więcej

Produkty i usługi ADRO KOLANEK I S-ka s.j.

Ideal 4000: Standard, Round line

Ideal 4000: Standard, Round line

System pięciokomorowy o głębokości zabudowy 70mm, z uszczelnieniem zewnętrznym W pełni rozwinięta technologia rodziny Ideal. Konstrukcja trzy- do pięciokomorowa i głębokość zabudowy 70 mm zapewniają dobrą izolację termiczna i akustyczną. System dostępny w wersji półzlicowanej i zlicowanej. Poza spełnianiem najbardziej...

Energeto

Energeto

Inteligentne rozwiązania systemowe stają się rzeczywistością. Lekkie, pozbawione wzmocnień stalowych wewnątrz profili, elementy konstrukcyjne ograniczające przy tym znacząco straty energii w budynkach, to nowe argumenty i korzyści, które producentom okien oferujemy. Zaproponowany przez nas koncept energeto® jest nowym...

Ideal 7000: Standard, Round line, Soft line

Ideal 7000: Standard, Round line, Soft line

Seria profili ideal 7000 bazuje na zestawieniu sprawdzonych i bardzo dobrze przyjętych przez klientów rozwiązań z uszczelnieniem zewnętrznym wraz z sześciokomorową budową ram o szerokości 80 mm. Przy ich projektowaniu szczególny nacisk położono na stylistykę oraz izolacyjność termiczną profilu. Nowoczesna stylistyka...

Więcej