Anwis Sp. z o.o.

pakiet medialny

Kontakt

Anwis Sp. z o.o.
ul. Smocza 16/18
87-800 Włocławek

[mapa]
tel.: 054 4128800
e-mail: info@anwis.pl
tel.: infolinia: 0 801 889922
Fax: 054 4128826 lub 42

https://www.youtube.com/user/anwispolskavideo
https://www.facebook.com/AnwisPolska/
https://www.instagram.com/anwis_rolety_zaluzje_plisy/


Anwis Sp. z o.o.
Firma ANWIS Sp. z o. o. właściciel marki ANWIS, istnieje na rynku od 1979 r. i należy do czołówki europejskich producentów osłon okiennych oraz komponentów używanych do ich produkcji.

Oferta firmy obejmuje kilkanaście grup produktowych przesłon okiennych w systemach wewnętrznych i zewnętrznych, w tym: poziome, pionowe, rolowane i plisowane.

Dbałość o funkcjonalność, wzornictwo, stosowanie najnowszych materiałów, a także realizacja produktów pod indywidualne zamówienie, daje naszym Klientom pełen komfort oraz nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Ponadto firma, jako producent komponentów do przesłon okiennych, oferuje szeroką gamę detali z tworzyw sztucznych, aluminium, stali i drewna. Nowoczesny, w pełni zautomatyzowany park maszynowy, umożliwia zachowanie najwyższej, powtarzalnej jakości gotowego elementu.

Ciekawy design w połączeniu ze szczególną dbałością o funkcjonalność, doświadczenie wysoko wyspecjalizowanych pracowników, a także wykorzystywanie zaawansowanej technologii w produkcji komponentów i systemów przesłon okiennych, składają się na wyjątkowość produktów marki ANWIS.

Jakość ANWIS potwierdza norma ISO 9001:2000 oraz przyznane atesty, certyfikaty, liczne nagrody i wyróżnienia, m.in.: Przedsiębiorstwo Fair Play, Gazele Biznesu, Lider Polskiego Biznesu, Lider Marki.

Przez ponad trzydzieści lat działalności na rynku, firma ANWIS wypracowała pozycję lidera w branży osłon przeciwsłonecznych. Jesteśmy producentem gwarantującym najwyższą jakość produktów oraz pewnym i rzetelnym partnerem biznesowym.

Zaufanie, jakim obdarzają nas Klienci, jest zobowiązaniem do dalszego rozwoju, dzięki któremu możemy utrzymać najwyższą jakość produktów, a nasi Klienci - światło pod kontrolą.

 

 

Produkty i usługi Anwis Sp. z o.o.

SOLIDBOX - żaluzja fasadowa

SOLIDBOX - żaluzja fasadowa

Zalety produktu: Zaciemnienie zewnętrzne otworów okiennych i szklanych fasad. Płynne sterowanie żaluzją (otwieranie i zamykanie) w zakresie 90 o  i 180 o  daje możliwość komfortowego ustawienia stopnia przenikania światła do wnętrza. Obniżenie poziomu hałasu. Lekka i prosta konstrukcja aluminiowa. Łatwość...

Żaluzje plisowane ANWIS

Żaluzje plisowane ANWIS

Żaluzje plisowane stanowią jedno z najciekawszych rozwiązań w zakresie przesłon wewnętrznych. Umożliwiają przesłonięcie dowolnego fragmentu okna, od góry i od dołu. Żaluzje plisowane mogą mieć najrozmaitsze formy, od najbardziej typowych po wielokątne (sześciany, ośmiokąty), nieregularne trójkąty, koła oraz...

Roleta rzymska ANWIS

Roleta rzymska ANWIS

Zasłony rzymskie  to modne i eleganckie dekoracje okienne, zwijane za pomocą mechanizmu łańcuszkowego lub elektrycznie. Po podciągnięciu zasłony w górę, powstają efektowne poziome zakładki tzw. fałdy. Tradycyjne zasłony rzymskie montowane są do ściany lub sufitu. Nowością na rynku jest system  zasłon...

Więcej

Filmy Anwis Sp. z o.o.

ANWIS HOME – narzędzie, które pozwala dopasować osłony okienne przy użyciu smartfona

ANWIS HOME – narzędzie, które pozwala dopasować osłony okienne przy użyciu smartfona

Osłony okienne możemy konfigurować na wiele różnych sposobów - zmieniać ich wielkość oraz płaszczyznę, a także dobierać osprzęt i kolorystykę. Modele wykonane są w technologii 3D, co pozwala oglądać je z dowolnej perspektywy. Rozszerzona rzeczywistość (AR) dokładnie odwzorowuje autentyczny wygląd systemów osłonowych...

Rolety zewnętrzne Solido ANWIS

Rolety zewnętrzne Solido ANWIS

Materiał wideo prezentuje w akcji zewnętrze rolety Solido ANWIS.

Więcej