EMPOL Fabryka Okien

pakiet medialny

Kontakt

EMPOL Fabryka Okien
ul. Inwestycyjna 1
55-330 Źródła

[mapa]
tel.: 071 7726438
e-mail: fabryka@empol.pl
tel.: 071 7726400
Fax: 071 7726409

https://bit.ly/2TbF7az
https://bit.ly/3coO8DR
http://www.facebook.com/Empol.Okna/


Firma

Empol jest firmą, która powstała w 1995 roku i do dzisiejszego dnia jest zarządzana rodzinnie. Ogromne doświadczenie zespołu specjalistów, pozwoliło na wypracowanie silnej pozycji największego producenta okien i drzwi z PVC na Dolnym Śląsku.

Rzetelność i zaangażowanie pracowników oraz utrzymanie najwyższej jakości wyrobów, przy stałej dbałości o ekologię, potwierdzają przyznane wielokrotnie nagrody i certyfikaty, w tym: Solidna Firma, Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy, VIP, Gepardy oraz Gazele Biznesu i inne. Nasze okna zostały również wielokrotnie nagrodzone na targach budowlanych.

Ugruntowaniem zasłużonego, pozytywnego wizerunku naszej firmy jest rekomendacja, która została nam udzielona przez związek Polskie Okna i Drzwi oraz niezliczone podziękowania i nagrody od firm i instytucji, które z nami współpracowały.

Zakład produkcyjny

Znajduje się w miejscowości Źródła (8 km od granic Wrocławia). We wrześniu 2008r. zakończyła się rozbudowa fabryki dzięki której uruchomiliśmy dwie nowoczesne linie produkcyjne. Pozwoliło to nam na znaczne zwiększenie wydajności produkcji przy zachowaniu wysokiej jakości oferowanych wyrobów.

Jako największy producent stolarki na Dolnym Śląsku, oferujemy Państwu okna i drzwi z PCW, aluminium, rolety zewnętrzne, moskitiery  .

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie zespołu otwartego na innowacje oraz wysoki poziom wiedzy połączony z ogromnymi możliwościami technologicznymi, pozwalają nam zrealizować nowoczesne i skomplikowane projekty. W surowce zaopatrują nas liderzy rynku europejskiego, dzięki temu tworzymy wyroby najwyższej jakości. Naszemu doświadczeniu przez wiele lat zaufało tysiące klientów, w tym firmy i instytucje.

Chcąc spełnić oczekiwania

naszych klientów, oparliśmy produkcję o system profili niemieckiej firmy Schüco, rozpoznawalnej na rynkach całego świata dzięki technicznie zaawansowanym produktom. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy oraz instytucje zarówno w kraju jak i za granicą. W naszych biurach handlowych klienci obsługiwani są na najwyższym poziomie. Każdy nasz pracownik, nieustannie podwyższa swoje kwalifikacje aby móc profesjonalnie obsłużyć każdego klienta.

Posiadamy własny transport na terenie kraju i za granicą

którym szybko i bezpiecznie dowozimy produkty do naszych klientów.

Aktualności EMPOL Fabryka Okien

EMPOL po reorganizacji, w ciągłym rozwoju i na finiszu budowy nowej fabryki

2018-03-02

EMPOL po reorganizacji, w ciągłym rozwoju i na finiszu budowy nowej fabryki

Za EMPOLEM już ponad 20 lat rozwoju, zmian i ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań. Fabryka przebyła w tym czasie niezwykłą drogę.

Ruszyła budowa nowej fabryki EMPOL

2017-08-11

Ruszyła budowa nowej fabryki EMPOL

Ledwie niecałe półtora miesiące temu pisaliśmy, że EMPOL odebrał zezwolenie na prowadzenie działalności w LSSE, a już rozpoczęto budowę nowej fabryki.

EMPOL na dobrej drodze do budowy nowej fabryki

2017-06-30

EMPOL na dobrej drodze do budowy nowej fabryki

Pani Ewa Siuba, Prezes Fabryki Okien EMPOL, została zaproszona do siedziby LSSE, gdzie odebrała zezwolenie na prowadzenie działalności w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Więcej

Produkty i usługi EMPOL Fabryka Okien

bramy rolowane

Bramy rolowane

Bramy rolowane działają tak, jak roleta okienna i zajmują najmniej miejsca – kupuje się je od razu z napędem elektrycznym dzięki czemu można je swobodnie podnosić i opuszczać bez zajmowania przestrzeni podjazdu. Tak jak w roletach okiennych, lamele, z których składa się brama, nawijane są na wał, który znajduje...

bramy segmentowe

Bramy Segmentowe

Bramy do garażu różnią się przede wszystkim budową oraz sposobem otwierania. W ofercie producentów bram garażowych są bramy uchylne, bramy segmentowe, bramy rolowane oraz bramy rozwieralne. Te ostatnie, w dzisiejszych czasach, stosowane są niezwykle rzadko. Głównie z powodu niekomfortowego sposobu otwierania i...

Parapety PCV

Parapety PCV

Wrocławska fabryka okien oferuje klientom indywidualnym, którzy zdecydują się na zakup wraz z oknami PCW pełnej usługi (demontaż, montaż, obróbka tynkarska) oferujemy bezpłatny parapet PCW w dwóch kolorach do wyboru: biały lub marmurek. 

Więcej

Filmy EMPOL Fabryka Okien

Empol produkcja okien Schüco

Empol produkcja okien Schüco

https://www.youtube.com/channel/UCxbu7bdmIdRfiPtETbfTUrA

Budowa nowej fabryki Empol

Budowa nowej fabryki Empol

Film prezentuje proces budowy nowej fabryki firmy Empol

Więcej