Kontakt

LANKO FABRYKA OKIEN I DRZWI Z PCV i Alu
Kilińskiego 109
62-730 Dobra

[mapa]
tel.: 063 289 21 65
e-mail: lanko@lanko.pl
tel.: 63 279 98 85
Fax: 63 279 98 81

https://www.facebook.com/LANKO-Okna-Premium-497682933613985/


LANKO FABRYKA OKIEN I DRZWI Z PCV i Alu
Fabryka Okien i Drzwi LANKO powstała w 2002 roku. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Dobra k/ Turku centrum Polski.  Fabryka specjalizuje się w produkcji stolarki okienno-drzwiowej z PCV i aluminium. Dodatkowym naszym atutem jest produkcja stolarki PCV obłożonej od zewnątrz nakładką aluminiową.  Użytkowanie nowoczesnych maszyny do produkcji i zintegrowany system komputerowy nadzorujący proces produkcji umożliwia wykorzystanie mocy produkcyjnych w obliczeniu na jednostki szklenia w ilości 650 szt. dziennie.  Zakup surowców od firm z najwyższej półki oraz stała wykwalifikowana kadra pracownicza dają gwarancję na produkty końcowe w bardzo dobrej jakości. 
Produkujemy produkty z zastosowaniem do budynków energooszczędnych. Duża liczba odbiorców polskich i zagranicznych pokazuje jak potrafimy zaspokoić ich potrzeby oraz sprostać pojawiającym się nowościom. Dowodem naszych sukcesów są prestiżowe nagrody, jak Hit Wielkopolski, Certyfikat Przejrzysta Firma.

Aktualności LANKO FABRYKA OKIEN I DRZWI Z PCV i Alu

LANKO na targach Batimat 2015

2015-11-18

LANKO na targach Batimat 2015

W dniach 2-6 listopada 2015 roku firma LANKO zaprezentowała się na targach budowlanych „Batimat” w Paryżu. Było to doskonałą okazją do zaprezentowania szerokiej oferty produktowej.

LANKO otrzymało z rąk Ministra Gospodarki nagrodę „Euro-Partner

2015-07-24

LANKO otrzymało z rąk Ministra Gospodarki nagrodę „Euro-Partner"

Wyróżnienie to przyznawane jest przedsiębiorstwom, które zostały stworzone od podstaw i wykazują się szczególną gospodarnością.

Stolarka energooszczędna z Fabryki Okien i Drzwi LANKO

2014-12-02

Stolarka energooszczędna z Fabryki Okien i Drzwi LANKO

Okna Eforte Energy z Fabryki Okien i Drzwi LANKO, jak zapewnia producent, bardzo szybko zdobywają uznanie na rynku polskim i europejskim.

Więcej

Produkty i usługi LANKO FABRYKA OKIEN I DRZWI Z PCV i Alu

ARCADE COMFORT

ARCADE COMFORT

SYSTEM OKIENNY FUNKCJONALNOŚĆ I ESTETYKA Okna  Arcade Comfort  to systemy profili okiennych, które dzięki swoim klasycznym kształtom doskonale wpisują się zarówno w budynki o nowoczesnej, jak i tradycyjnej architekturze, zapewniając jednocześnie dobrą izolację termiczną. To optymalne połączenie bardzo...

HOLAND 171

HOLAND 171

SYSTEM OKIENNY Na potrzeby rynku holenderskiego produkujemy okna  Holand 171 . Profile barwione w masie występują w kolorze białym i kremowym lecz mogą być także okleinowane wszystkimi kolorami firmy Renolit. Holand 171  wyróżniają się zastosowaniem ościeżnic o szerokości 115 mm, które mogą być łączone...

MOSKITIERY

MOSKITIERY

MOSKITIERY OKIENNE I DRZWIOWE Moskitiery ramowe montaż i demontaż wymaga użycia narzędzi (mocowanie za pomocą uchwytów do ramy okna) siatka wykonana z włókna szklanego powleczonego impregnatem z tworzywa sztucznego. Moskitiery rolowane owady na zewnątrz - spokój wewnątrz. Rolowane siatki do okien....

Więcej