Kontakt

AdamS A.Pędzich Sp.komandytowa
ul. Leśna Droga 10a
11-700 Mrągowo

[mapa]
tel.: 089 7413248
e-mail: adams@adams.com.pl
Fax: 089 7413247

https://www.passiv-line.com/
https://www.facebook.com/adamsokna/


ADAMS Firma AdamS Hala produkcyjna

O Firmie AdamS

Firma AdamS z siedzibą w Mrągowie działa na rynku stolarki budowlanej od 1993 roku. Podstawowa działalność firmy to produkcja wysokiej jakości stolarki z PVC, którą oferujemy w wielu stylistycznych i funkcjonalnych wariantach. Produkujemy także oknadrzwi, witryny, konstrukcje fasadowe z aluminium, jak również rolety zewnętrzne oraz wewnętrzne roletki materiałowe.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi popartemu ciągłymi inwestycjami, firma AdamS dysponuje w chwili obecnej ogromnym potencjałem produkcyjnym.

Firma AdamS posiada nowoczesny park maszyn w skład którego wchodzi 9 linii produkcyjnych:
zgrzewarki 4-głowicowe, zgrzewarka 6-głowicowa, centra tnące, centra obróbcze, urządzenia do okuwania i szklenia. Ponadto firma dysponuje wysokiej klasy maszyną okleinującą.

Posiadamy również własny tabor samochodowy , co pozwala nam sprawnie i terminowo realizować wysyłki krajowe i zagraniczne.
Wysoka jakość naszych produktów, szeroka oferta, krótkie terminy realizacji, jak również profesjonalna obsługa spowodowały, że w ciągu ostatnich lat znacznie rozbudowaliśmy naszą sieć sprzedaży.

Obecnie dysponujemy siecią kilkuset stałych partnerów handlowych na terenie Polski i w większości państw w Europie.

Naszą firmę charakteryzują dwie podstawowe zasady: wiarygodność oraz najwyższa jakość.

Staramy się je zachować i pielęgnować poprzez:
• ciągłe inwestycje w rozbudowę potencjału produkcyjnego,
• nieustanne podnoszenie kwalifikacji naszego personelu,
• wybór materiałów najwyższej jakości,
• współpracę wyłącznie z wiarygodnymi dostawcami materiałów najlepszej jakości.

Stolarkę okienną z PVC produkujemy w oparciu o ofertę profili firmy ALUPLAST, BRUEGMANN, VEKA oraz naszą autorską linię produktów Passiv Line PLUS i ULTRA, na okuciach SIEGENIA AUBI.
Konstrukcje aluminiowe wykonujemy na bazie systemów ALIPLAST i SAPA.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Aktualności AdamS A.Pędzich Sp.komandytowa

AdamS rozpoczął produkcję okien antywłamaniowych w klasie RC3

2020-10-23

AdamS rozpoczął produkcję okien antywłamaniowych w klasie RC3

Spółka AdamS rozpoczęła produkcję certyfikowanych antywłamaniowych okien w klasie RC3 na systemie VEKA SL 82 wyposażonych w okucia Siegenia TITAN AF zgodnie z normą DIN EN 1627:2011.

Passiv-Line Ultra – certyfikowane okna pasywne godne zaufania

2020-10-22

Passiv-Line Ultra – certyfikowane okna pasywne godne zaufania

Firma Adams ma zaszczyt być Ambasadorem Budownictwa Pasywnego w zakresie produkcji stolarki budowlanej zalecanej w budownictwie pasywnym i niskoenergetycznym.

To się wydarzyło 25 lat temu – jubileusz fabryki AdamS

2018-08-28

To się wydarzyło 25 lat temu – jubileusz fabryki AdamS

Ten rok jest szczególny dla firmy AdamS, gdyż obchodzi jubileusz 25-lecia powstania fabryki. Zobaczmy, jak wyglądały jej początki!

Więcej

Produkty i usługi AdamS A.Pędzich Sp.komandytowa

PASSIV-LINE PLUS +

PASSIV-LINE PLUS +

Okno adresowane do tych klientów, którzy poza doskonałą szczelnością szukają wybitnie dobrych parametrów energooszczędnych. System Passiv-line Plus jest połączeniem idealnej przegrody eliminującej straty energii cieplnej z jednocześnie podwyższonymi wskaźnikami dźwiękochłonnymi. nagodzony złotym medalem MTP...

PASSIV-LINE ULTRA

PASSIV-LINE ULTRA

Passiv-Line ULTRA  to okno skierowane do budownictwa pasywnego. Okno to charakteryzuje się bardzo niskim współczynnikiem przewodnictwa cieplnego dla okna referencyjnego Uw=0,5 (W/m2K), co oznacza, że jest produktem o rewelacyjnych parametrach termoizolacyjnych.  Wynika to z kilku aspektów, przede wszystkim w tym...

HST PASSIV CORNER VIEW

HST PASSIV CORNER VIEW

ystem okien unoszono-przesuwnych HST PASSIV CORNER VIEW to idealne rozwiązanie optymalnego wykorzystania powierzchni w obrębie narożnych wyjść tarasowych. Z myślą o nieograniczonej swobodzie, komforcie użytkowania i energooszczędności stworzyliśmy system drzwi z obniżonym skrzydłem stałym, niskim progiem oraz narożnym...

Więcej

Filmy AdamS A.Pędzich Sp.komandytowa

Zakładowa Kontrola Produkcji

Zakładowa Kontrola Produkcji

Prezentujemy jak wygląda Zakładowa Kontrola Produkcji w naszej firmie.

Tak powstają okna firmy AdamS

Tak powstają okna firmy AdamS

Firma AdamS specjalizuje się w produkcji stolarki budowlanej z PCV, tworząc doskonałej jakości produkty – okna, drzwi i stolarkę aluminium. Wyroby cieszą się doskonałą opinią, na którą składają się oszczędność, bezpieczeństwo, jakość, odporność i uniwersalność zastosowań. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą...

Jak powstają okna, czyli Dni Otwarte w mrągowskim Adamsie

Jak powstają okna, czyli Dni Otwarte w mrągowskim Adamsie

Partnerzy handlowi mrągowskiej firmy AdamS na żywo zobaczyli jak wygląda nowoczesna produkcja okien, obejrzeli gotowe wyroby i, przede wszystkim, wzięli udział w szkoleniach. Wszystko w ramach dni otwartych, które zorganizował mrągowski producent stolarki okiennej.

Więcej